Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ciekawe jak się bawi Marta , hm ?
    Pewnie wyśmienicie ..10 maja mnie to czeka i już mam w związku z tym obawy ..bo nie wiem co założe a nawet jak znajdę strój to coś tam mi się poknoci ..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      postokroc dziekuje za tak mile slowa.Iwcia no tak niestety jest juz na tym swiecie ze ludzie potrafia perfidnie podzielic sie swoja uwaga ta czyjs temat a jesli sa wredni to jak mowisz dopieka dobrze.glupie komentarze nauczylam sie ignorowac w taki sposob ze jesli ktos cos mi powie ja poprostu patrze sie z lekkim usmiechem ale bez slowa wtedy i go zatyka.mam nadzieje ze szybko zapomnisz o tym co uslyszalas nie warto plakac bo ludzie juz tacy sa.szkoda Twoich nerwow i serca.glowa go gory bo jutro znow jest dzien i napewno przyniesie cos dobrego.jestem z z Toba.milego dnia

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        I naprawde mysle ze tu bedzie efekt domina i jak juz pierwsza napisze ze jest pozytywny tak reszta polecitak bym chciala zeby wkoncu ktoras sie pochwalila!!!!czekam na to strasznie i co dzien wchodzac na forum mam taka wielka nadzieje.licze ze juz niedlugoMarta pewnie szalala na parkiecie do ranaoczywiscie caly czas trzymam kciuki za nia by sie okazalo ze jest w ciazy.glowa do gory

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć
          Już mi przeszło ..choć byłam wypruta emocjonalnie ..rano byłam u ginekologa i zrobił mi usg ..mam co najmniej dwa pęcherzyki 10 mm i jeden 5 mm ..ciekawa jestem czy urosną i czy zaczną w odpowiednim momencie pękać ..dlatego też wybieram się w środę ponownie do lekarza , żeby to wszystko zobaczył ..póki co powiedział , że jest dobrze ..w ogóle to on mało gada i czasami mnie to wkurza .. ale mniejsza z tym ..leczyć w sumie ma i pomagać a nie gadać hehe zauważyłam też , że nowe pary ciągle się pojawiają w klinice i aż dziw bierze , że tak wiele ludzi ma problemy z niepłodnością ..bo przecież ja myślałam , że to tylko my takie dwie zakały w rodzinie się leczymy heh a tu masz babo placek ..oczywiście nie życzę tego najgrozniejszemu wrogowi ..wiecie co ? jak patrzę na te twarze w klinice to widzę w nich taki stłumiony ból ..niby wszyscy uśmiechnięci i każdy pozornie udaje , że jest ok ale oczy nie kłamią..jakieś małżeństwo pojawiło się z dzieckiem i zastanawiam się czy jest to dziecko poczęte metodą in vitro ..pewnie tak bo po co by tam byli ..nie wiem czy bym się zdecydowała ..kiedyś oglądałam na tlc taki specjalny program , w którym właśnie ludzie pozwalali kręcić na żywo ich walkę o dziecko a w tym próby podejścia do in vitro ..tak się nakręciłam na maksa , że byłam gotowa na wszystko dosłownie ..a teraz jak patrzę w tył to się wacham ..boję się nie samego in vitro tylko potem oceny ludzi najbliższych ..bo juz taka głupia jestem !!! nawet jak to jest moje życie i moja wola to ludzie są wstrętni i obłudni tak jak powiedziałaś Uka27 ..ja to wszystko wiem , że trzeba iść do przodu i nie myśleć i nie zwracać uwagi na nic ale człowiek jest tylko człowiekiem i jak za dużo myśli to ponosi porażki ..na szczęście mam Was dziewczyny i czuje , że mogę na Was liczyć ..tu słowa lecą potokiem ...nie trzymam nic w sercu tylko pisze ..a Wy na szczęście nie oceniacie ..i to jest dla mnie najważniejsze ..
          Uka27 swoim ciepłem ogrzewasz te szare strony, komentarze bo jest w Tobie siła jakiej nam czasem brakuje ..ale czerpiemy ją z Ciebie kochana i wiem , że starczy Ci tej siły i ciepła dla nas wszystkich ..
          Zatem odwzajemniam te ciepłe prądy i serdecznie pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A nasza Marta pewnie śpi hehe , to w sumie dobry znak bo znaczy , że się dobrze bawiła ..Fajno!
            Jak już będziesz między nami to napisz jak się czujesz i czy nadal oczekujesz @...(mam nadzieję , że nie ) ..tego Ci życzymy droga ..pozdrawiam !!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Iwciu musisz nauczyc sie nie zwraca uwagi na to co inni mowia ja sie nauczylam.i absolutnie nie myslec co ludzie powiedzieliby na in vitro.im nie dogodzisz i jak by nie bylo zawsze bedzie cos zle.jesli kiedys zdazy siw tak ze niestety nie bedzie innego wyjscia to nie patrz na nikogo.to Twoje zycie i Twoje marzenia i jak by mialy sie nie spelnic przez glupie gadanie to potem nie wybaczylaby sobie tego.to nie jest kupno jakiejs rzeczy o ktorej sis marzylo.tego nic nie zastapi i jesli bylaby to ost.rzecz ja bym zrobila.mam nadzieje jednak ze pecherzyki beda ok i uda sie naturalnie a stanie sie tak.znowu dziekuje z Twoje mile slowa widzisz w realnym swiecie nikt nigdy mi tego nie mowil tylko kazdy wykorzystywal to ze zawsze bylam gotowa zucic wszystko i isc pomoc ale dobrego slowa nigdy noe uslyszalam.tu jest inaczej bo tu moge jedynie pomoc slowami.i bede tu z Wami zawsze chetna wseprzec dobrym slowem.wsumie to nie tylko slowa bo ja wierze w ich moc.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Cześć dziewczynki. Niestety się dobrze nie bawiłam. Bardzo źle się czułam chociaż wesele ogólnie bardzo udane i świetny zespół grał. Nie odzywałam się bo nie miałam dostępu do internetu a wesele było 300 km od nas więc musieliśmy na miejscu przenocować. Nie mam niestety dobrych wiadomości dostałam dziś @ i mam doła. Już wczoraj to czułam bo zawsze w niedzielę dostaję i tak było i tym razem. Trudno no to teraz na drastyczną dietę przechodzę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Iwcia trzymam kciuki żeby wszystkie pęcherzyki pękły w odpowiednim momencie

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć dziewczyny. Mam nadzieję, że pomożecie mnie i Paulinie w bardzo pięknej akcji. Musimy zebrać podpisy pod petycją do Ministra Zdrowia. Chodzi o leczenie dzieci chorych na neuroblastomę (jest to rodzaj "raka"). Wyobraźcie sobie, że TYLKO W POLSCE nie ma na nie zgody i nie obejmuje go refundacja. To jest skandal!! Rodzice dzieci takich jak Franio Błach muszą zbierać ogromne kwoty, żeby móc uratować ich życie. Koszt terapii - bardzo skutecznej - za granicą to 160 tys euro!! Pomóżcie mi proszę bo już nie wiem gdzie pisać i wklejać, żeby przybyło podpisów pod petycją:
                    http://www.citizengo.org/pl/5027-wpr...a-dzieci?tc=fb

                    Bardzo dziękuję każdej dobrej duszyczce za pomoc :*
                    www.cukromania.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Marta przykro mi bardzo ze jednak dostalas@.ja wiem ze gdy czlowiek rozczarowany to takie pocieszanie ma pewnie gdzies ale pamietaj ze za mies.znowu jest czas kiedy mozna dalej probowac.ja trzymam kciuki bo tylko tyle moge.najwazniejsze bys sie nie zalamywala i myslala pozytywnie bo nastawienie jest bardzo wazne.szkoda ze sie dobrze nie bawilas bo tyle km i klapa.nie zawsze bedzie zle bo jak to sie mowi po kazdej burzy wychodzi slonce.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No już nawet kupiłam bilety na imprezę która się w lipcu odbywa. A co tam Świetnie się w zeszłym roku bawiłam teraz też tak będzie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Postaram się nie martwić Co ma być to będzie. Chciałabym umieć nie przejmować się wszystkim ludźmi, lekarzami i wszystkim co się dzieje. Może z czasem się uda. Nam wszystkim się uda

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No i tak trzymac!masz racje trzeba nauczyc sie nie przejmowac.ja wiem ze to trudne ale dla dobra sprawy musisz sie tego nauczyc.to nikomu nie pomaga a potrafi przyniesc czlowiekowi same problemy.ogladalam tez ten program na tlc o in vitro i tam lekarz wlansie mowil ze psychika duzo robi a w takich sytuacjach gra najwieksza role oczywiscie poza innymi rzeczami.wiec dbaj o siebie,planuj i ciesz sie zycie.uda sie zobaczysz uda sie wszystkim

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              No komu dziewczynki ma się udać jak nie namMiłych snów życzę

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam Was kochane.dzis nam super humor i super dzien mimo ze pada!jakas taka jestem tchnieta nadzieja jak bym miala 6 w totka traficmoze zagram-a co!z nadzieja bede czekac na nie pojawienie sie miesiaczki.i pierwszy raz od poczatku mam dobre przeczucia.zobaczymyoczywiscie ze trzymam kciuki jak zawsze za wszystkie nas tu a ze pewna jestem ze wszytstkie tu po kolei podzielimy sie dobrymi nowinami .niech juz sie rozwiaze gen worek))))aby pierwsza dalej poleci!!!milego dnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X