Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Jeszcze raz serdeczne dzięki za radę Marta bo dzięki niej zażyje lekarstwo jutro rano ..może jednak to ma jakiś wpływ nie pozostaje mi nic innego jak życzyć owocnego cyklu droga Coś czuje pod skórą , że Ty będziesz pierwsza kobieca intuicja mnie nie zawodzi ..oczywiście bezsprzecznie życzę tego wszystkim tu zebranym forumowiczkom
    Dobrej nocy życzę oraz wymarzonych snów ..

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Haha Uka27 akurat mój mąż ma u mnie urlop haha pracować sie niestety nie da ale nadgodziny będzie musiał ciągnąć skubany

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Boże , wygońcie mnie tu stąd, co ?
        Powinnam już dawno spać , ech ..no nic teraz to się już naprawdę żegnam ..do jutra dziewczyny

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Oj tam oj tam chwile znajdzieja Wam mowie tu jsk sie rozwiaze to jedna po drugiej jak kwiatki na wiosne)))tez zycze dobrej nocy)))pozdrawiam Was serdecznie

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja też wam kochane życzę przyjemnej nocy. Kochane jesteście. Liczę że niebawem któraś z was nap że się udało. Z całego serca wam tego życzę Dobranoc:*

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam Was kochane.i jak tam dzien mija?ja sie nie moglam obudzic dzis wogle a ze z kawy zrezygnowalam wraz z papierosami wiec ratuje sie zielona herbata.dzis mialam takie glupie sny ze jak sie obudzilam to nie moglam dosjc do siebie.ale mialam tez drugi sen w ktorym znow bylo malenkie dziecko.musze z ciekawosci spraedzic w senniku-nie wierze w takie rzeczy ale sni mi sie 2 raz wiec sprawdzemilego popoludnia i wieczoru oczywiscie.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Wlasnie Marta i co??dostalas miesiaczki??tak czekam na wiadomosci od Ciebie.pamietaj ze nawet jak dostaniesz jest kolejny miesiac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Uka niestety nic. Dzisiaj od rana było mi niedobrze już kolejny dzień i oczywiście nie mogłam wytrzymać i test zrobiłam. Niestety nic z tego. Sądzę że złe samopoczucie wywołane jest lekami. Ale co poradzę że taka naiwna jestem.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Nie bede na sile mowic i Cie pocieszac bo faktycznie moze byc to przez leki ale znowu nie jest tez przesadzone bo z tego co czytalam czasami w terminie miesiaczki testy wychodzily negatywnie.ja bym zrobila test jeszcze raz np.jutro albo umowila sie na badanie z krwi.kurcze caly czas trzymam mocno kciuki i bede wierzyc do konca.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wiem też sobie tak mówię ale raczej nic z tego. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie to złe samopoczucie i senność od paru dni śpię po 12 godz na dobę, jak nie dłużej a jedną kawę dziennie dalej piję (chociaż mi nie bardzo smakuje) więc tyle spać nie powinnam. I jak tu sobie nadziei nie robić. Te leki mnie wkurzają powoli. Chociaż żeby coś dobrego z ich zażywania wynikło.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A senmosc masz gaka od kiedy te leki bierzesz?kurcze objawy masz naprawde obiecujace-ze tak powiema te objawy co masz to mozesz miec przy tych lekach tak?a ile dni minelo juz od dnia kiedy powinnas dostac miesiaczke?ja bym zrobila tak jak pisalam wczesniej.albo 2 test albo na krew.a powiedz czy lekarZ mowil ze podczas brania lekow moze zajsc w ciaze?ja mimo wszystko mysle pozytywnieglowa do gory bo moze bedziesz pierwszym kawiatkiem na tej lace)))

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Matko-pytan Ci nazadawalam jak na przesluchaniu hahahah

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No nie przesadzaj aż tyle ich nie było. Co miesiąc od kiedy luteinę zażywałam mam takie objawy. Myślałam że jak zmieniłam ją na inny lek to się to zmieni. Lekarz też powiedział że rzadko tak te leki działają ale kobiety są różne. U mnie najwidoczniej objawy ciąży wywołują.. I jak tu się nie dołować. Dzień dopiero minął. Ale tak nie do końca bo od kiedy leki biorę mam regularny ale wcześniej nie był więc 35 dniowy cykl też mi się zdarzał. Poczekam tydzień chyba że wcześniej okres dostane. Dopiero dzisiaj tem skoczyła mi do poziomu 37stopni. Chociaż ostatnio chyba się przeziębiłam więc wyniki nie była do końca prawdziwe. Jak dostanę napiszę. Miłej nocy Wszystkim życzę i owocnej w staraniach

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A no chyba nie doczytalam i w rezultacie wyszlo mi ze te wszystkie objawy teraz sie pojawily.no zobaczymy mam nadzieje ze jednak bedzie po Twojej myslitez zycze milej nocy.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć..
                                Uff, dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu by przysiąść się tu do Was i pogadać..dzień był ciężki ale nie narzekam bo bywały gorsze ..odbije sobie wszystko jutro ..bo przecież jutro pączusiowy dzień jest mniam , mniam ..można jeść do woli i bez tłumaczeń , że się tyle zjadło ..za mną już dzisiaj chodziły pączki i chrusty ale za pózno było , żeby coś sobie kupić ..za to zjadłam parę kasztanek , ciasteczka Oreo i czarną czekoladę też pokruszyłam hehe i dalej czuje niedosyt dopowiem jeszcze tylko tyle , że jabłuszka , pomarańcze leżą na widoku i zachęcają swoim widokiem ale nie hehe mogłabym się otruć nimi hehe ..no czasem tak bywa ..obecnie mam duże zapotrzebowanie na cukier chyba ..jeśli chodzi o Clo , który zażywam od 2 dni to jest ok ..trochę mi niedobrze było , trochę bolała głowa ale tak w granicach rozsądku więc spoko ..innych jakiś anomali nie odczuwam ..Marta , trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy spełnienia pragnień ..My będziemy znowu się starać w przyszłym tygodniu bo dzisiaj jest 6 dzień cyklu ..póki co odpoczywamy od siebie hehe
                                Uka27 , może te sny , które miewasz to jakiś znak ? może wyśnisz sobie dzidzia ..tego bardzo życzę bo byłabyś wspaniałą mamą
                                Zamówienia dla nas są w trakcie realizacji hehe a wiosna tuż , tuż ..patrzyć tylko jak przylecą do nas bocianki
                                Pozdrawiam dziewczyny !

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X