Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam Was cieplutko.My tez zaczelismy starania o dzidzie w tamtym mies jednak okazalo sie ze na ten cykl trzeba sie wstrzymac(zaprzestac zanim sie zaczelo)bo zdrowie nie dopisalo.ale od nastpnego miesiaca zabieramy sie do roboty.I ja mam wielka nadzieje ze za jakis czas na tescie zobacze 2 kreski.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczyny!

      Jeśli macie chwilkę czasu - bardzo proszę o wypełnienie ankiety potrzebnej do pracy magisterskiej,

      Ankieta dotyczy starań o dziecko, króciutka, kilka pytań

      oczywiście zapewniam całkowita anonimowość

      link (w aplikacji google docs):
      https://docs.google.com/forms/d/14rGlvl ... Y/viewform

      z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej Dziewczyny!
        Chciałabym dołączyć do listy starających się
        Już od dłuższego czasu o tym myśleliśmy, w końcu postanowiliśmy podjąć decyzję
        Mam pytanie odnośnie tabletek - czy po odstawieniu trzeba się wstrzymać czy można od razu rozpocząć starania?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Gdzies kiedys przemknelo mi ze chyba trzeba odczekac jesli bralo sie tabletki ale ile nie wiem.ja nie bralam nigdy wiec na 100% nie powiem Ci jest.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc dziewczyny.tak wlasnie siedze I patrze na moj kalend.i zastanawiam sie czy mozliwe jest zajscie w ciaze w 9 dniu cyklu przy cyklach 28-30 dniowych? Czy jest jakas dziewczyna ktorej sie udalo w takim dniu?mialo to miejsce 1 stycznia objawow niestety zadnych jedynie zwiazane z nadchodzacym@.kurde ale byloby fajnie pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć ja mam cykle 30dniowe, i owulację między 16-17 dniem cyklu. Zależy jak u Ciebie jest z owulacją. Plemniki mogą przeżyć nawet do 7 dni (te najsilniejsze ). W którym dniu cyklu masz owulacje?



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Niby 15 dnia.no ale roznie to wlasnie bywa I na 100% nie potrafie okreslic.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Poczekam na @ ktory ma byc za 2 dni.no zobaczymy.mam nadzieje ze jednak nie dostane)))

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Mowiac o owulacji opieram sie o kalendarz ktory sam wylicza bo bo w tym mies nie zaobserwowalam tego dnia (bralam tabletki majac zapalenie(.z kolei w grudniu mialam owulacje 11 dnia! To wiem bo przygladalam sie sobie uwaznie.wiec z tego za bardzo nie da sie nic wywnioskowac co?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Zrób test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Życzę powodzenia!
                      a jeśli się tym razem nie uda, to kup sobie testy owulacyjne i zacznij się testować od np tego 11 dnia cyklu. Ja testowałam się od 15dnia ponieważ cykle mam 30dniowe i zasadniczo powinno się zacząć testować w połowie cyklu. Owulacja powinna być przeważnie tego samego dnia +/- 1 dzień no ale każdy organizm różny i też różnie z tym bywa
                      Oby było po twojej myśli



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Tak zrobie.poczekam do dnia@.jesli nic z tego tym razem to zrobie jak mowisz.fajnie byloby tylko zr za 1 razem by sie przytrafilo to trzeba miec wielkie szczescie.ja sie nie nastawiam zeby sie nie rozczarowac.zobaczymy.dzieki wielkie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Nie ma sprawy, służe pomocą. My staraliśmy się o dzidziusia 9 miesięcy i wkońcu odpuściliśmy i od razu się udało. To wszystko leży w główce także najlepiej wyluzować i spontanicznie



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc Ulciakurde wlasnie tak czytam ze dziewczyny troche sie naczekaly na soje ukochane malenstwo.Domyslam sie jak to czekanie moze wykonczyc.No ja tak wlasnie analizowalam ten poczatek mies.i dlatego wczoraj zapytalam czy jest taka mozliwosc.Znalazlam tez na necie ze sa i nawet nie malo dziewczyn ktore zaszly w takim dniu cyklu.Kurde pewnie daremnie sie pocieszam.wiem ze wszytsko siedzi w glowie dlatego wcale nie podchodze do tego jakos szalenie tylko teraz tak bo bylabym zszokowana gdyby sie udalopozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              uka testowałaś się?



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Nie musialamniestety nie tym razem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X