Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny czyli staramy się dalej
    Robiłam test ale wtedy kiedy ovu dawał mi chyba około 60% i oczywiście wyszedł negatywny kiedyś miałam takie skąpe @, ale to było wtedy jak brałam tabletki, a jak je odstawiłam to miałam dosyć obfite. Ale nie mam żadnych objawów sugerujących ewentualną ciąże.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oliwia ja tez dzis @ dostalam, no to dziewczyny zaczynamy nowy,lepszy cykl
      Ja to z takim bolem glowy ojojoj i nie wiem czy do przez @ czy to przez pogode. Dzis sie opalalam i tak sie zjaralam z rana,potem poszlam autko wyszorowac i na szczescie w sam raz zdazylam,bo oczywiscie popoludnie juz zachmurzone i z deszczem. Nie nadazy czlowiek z ta pogoda...

      A u mnie te @ to tak jak u Mamy,jak tabsy bralam to 5 dni trwala i tak dobrze sie rozkladalo to na te dni,ze nie bylo obficie,w sam raz a teraz... po odstawieniu to 1 dzien to plamienie a potem 2-3 dni jazdaaaa, szok tak duzo :/

      Odpale moze Ovu i wpisze pierwszy dzien krwawiacy

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ale smieszne te Ovu jak bez abonamentu,takie czarno biale i wogole nic na nim nie ma tylko wpisywanie tempki itp.

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No patrz insoomnia aurat znowu tak samo zaczynamy trzymam kciuki za nas wszystkie:*:*
          Dzisiaj pogoda faktycznie zwariowana, raz kropiło, raz słońce i do tego wszystkiego wiatr. Nie wiadomo jak sie ubrac ;p

          a co do ovu to nie wiem, bo ja wykupilam abonament na rok. Jak już pisałam to nie są duze pieniadze w skali roku, a przynajmniej przyczynie się do rozwoju super stronki bo pewnie dziewczyny zauwzylyscie, ze na ovu nie ma żadnych reklam. Ja sobie to cenie, bo nienawidze jak coś czytam a mi wyjeżdza reklama :/ wrrrrr i jeszcze szukaj gdzie ten krzyżyk do zamknięcia!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Oliwia masz racje,ja se tez zaraz wykupie,bo tak jakos i nie wygodnie bez abonamentu no i Ovu nic nie pokazuje :0 nawet jakie masz dzis dni..a te reklamy to zgroza:/

            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no dokładnie

              moja @ strasznie obfita w tym miesiacu, może przez te upały...

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                no to mamy już sierpień. Oby okazal się dla nas szczesliwy pozdrawiam wszystkie staraczki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Od pół roku staramy się z mężem o kolejne dziecko i nic... Mój ginekolog nie za bardzo mi pomaga... nie zleca żadnych badań, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku, nie przepisuje, żadnych witamin i w ogóle olewająco podchodzi. Znacie może jakiegoś dobrego ginekologa z Warszawy lub okolic?

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witaj Tinka w naszym gronie musisz koniecznie zmienic ginekologa, jeśli tak lekceważąco podchodzi do sprawy. Niestety ja nie moge Ci nikogo polecic. Ale popytaj koleżanek, może one mają jakiegoś dobrego specjalistę. Na własną rękę możesz brac kwas foliowy (o ile już go nie bierzesz Wejdz sobie na ovufriend, tam jest bardzo dużo porad dla staraczek np tutaj masz http://ovufriend.pl/artykul/nie-moge...kobiet,11.html albo http://ovufriend.pl/artykul/w-jaki-s...-warto,13.html

                    a może podejrzewasz z czym może byc u Was problem? Czy z pierwszym dzieckiem długo się staraliście? Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej Tinka
                      Nie wiem czy masz abonament w Lux medzie ale polecam ci tam dr. Ewę Kuś. Są długie terminy i ona sama dość szorstka w kontaktach ale ma dużą wiedzę.
                      Prywatnie chodziłam też do dr. Osóbki. Dobry specjalista od zagrożonej ciąży i usg. Życzę powodzenia.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        cześc dziewczyny co tam u Was? co tak ucichło na naszym wątku ?

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oliwia hej,ja dopiero w stanie trzezwosci ;D zartuje,az tak ostro to nie było...od czwartku po imprezach latam,bo to kolezanka z belgii przyjechala to ten panieński to w niedziele jeszcze mala poprawka ;D ale było bosko hehehe
                          Od dwóch dni zaczelismy starania to na marginesie, może uda się na krolika dzień w dzień hehehe w tym miesiącu.

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            czesc kochana czyli rozumiem, że wieczór panieński bardzo udany ??

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ojeju superancki sama z siebie jestem zadowolona,ze to tak wyszlo idealnie. Koncowka troszke lipna,bo okazalo sie,ze przyszly Pan Mlody i moj N wyszli tez se na miasto i cos mnie tknelo,zeby po 1 zadzwonic do Niego i okazalo sie,ze nie jest w stanie rozmawiac hehe jak mu krzyknelam przez ten telefon,ze ma 5 min na przyjechanie do mnie do klubu odrazu wytrzezwial no i musialam Go zawinac do domu i tak ja skonczylam,a szkoda bo myslalam,ze do 6 zostane w klubie. No i jeszcze czeka mnie ten slub w piatek i poprawiny w sobote
                              Oj bedzie chyba ciaza w tym miesiacu,bo wogole zupelnie o tym nie mysle hehehe

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hehe no trzymam kciuki zeby tak było to zapowiada Ci się super weekend

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X