Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Nie masz się co martwic na zapas szmery mogą być wzrostowe, ale lekarz musi ją zbadać ja też długo długo miałam szmery dopiero jako nastolatce mi przeszły. a tobie co się dzieje?

    u nas też straszna pogoda tylko deszcz i mgły . . .

    Narwana gratulacje trzymam kciuki za wszystkie za fasolkowane.

    fasolka a co u ciebie? jak dajesz radę? bliźniaczki cudne są





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      niewiem co zemna od pewnego czasu mam trudnosci w oddychaniu,tak jak by ktos mi na klatce siedzial,trudnosci z zasypianiem no i zoladek nie codziennie boli normalnie na wymioty sie zbiera
      [/url[/
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ok Marika to sie przebadal, nie lekcewaz niczego, zdrowie jest najcenniejsze

        Fasolka gdzie jestes??? zamelduj sie jak tam Twoje skarby

        Narwana a ciezka masz prace? moze zwolnienie poki sie nie unormuje z tymi nudnosciami? w pracy zdarza ci sie wymiotowac?

        milego dnia!


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          MARIKA to badaj się koniecznie bo to nie ma żartów, ęmek mój też tak czasem miał z tym oddychaniem

          Docia a ty tego swoejgo kiedy będziesz miała na stałe? bo nic nie piszesz...

          Kurcze ja miałam to samo z mdłościami ja miałam staż w sekretariacie w lo jak byłam w ciąży i zapach parzonej kawy z rana mnie dobijał, na szczęćie miałam bardzo ludzką panią dyrektor i nieraz nawet na 9 przyjeżdżałam do pracy ale i tak w pierwszych 4 miesiącach korzystałam ze zwolnienia lekarskiego





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Marika koniecznie idź do lekarza.

            Dotka ja pracuję w biurze jako księgowa, najgorsze jest to, że wczesne wstawanie wszystko potęguje. W pracy mnie mdli ale nie wymiotowałam jeszcze
            Poza tym szczerze mówiąc ja tak mało teraz jem, że nie za bardzo mam czym wymiotować. Mam straszne odruchy wymiotne i co najwyżej jakieś resztki polecą, a tak to tylko woda albo ślina... Okropne. Martwię się, bo ja jestem baaaaardzo szczupła, a schudłam znowu ok 1 kg. Lekarka pytała czy chcę na zwolnienie, ale na razie nie wzięłam. Teraz wizytę mam 30.01, zobaczymy co będzie do tego czasu.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej Dziewczyny!
              W pon byłam na USG i okazuje się, że to dopiero 8 tydz. Maleństwo ma się dobrze i ma całe 13 mm we wtorek byłam u gina i stwierdziła, że moje 34 dniowe cykle same w sobie są już długie i stąd to przesunięcie. Dziś byłam na badaniu krwi... masakra! 5 próbek mi pobrała! Nie byłabym sobą, gdybym nie zemdlała... koszmar cały dzień dochodzę do siebie, rano mężuś zrobił mi kanapki a potem tylko owoce jadłam, bo wszystko inne miga mi przed oczami... Maleństwo szaleje dużo bardziej niż Julcia, bo z nią wymiotowałam tylko z samego rana, a teraz jeszcze mnie mdli... Byle przetrwać te pierwsze 3 mies... Później liczę po cichu, że będzie lepiej

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                witam sie

                ja dzis jade na przesfietlenie klatki i z mala do kardio,zobaczymy
                pogoda szra i wietrzna,dzin na obiadek marchwianka.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Marika daj znać jak tam Twoje wyniki.
                  Norek ja Cię doskonale rozumiem - mam to samo. Jedyne co dobre, to to, że bardzo dobrze znoszę pobieranie krwi (a byłam wczoraj). Jak zobaczyłam ile próbek mi pobrała, to trochę mi się dziwnie zrobiło, ale było oki. A na kiedy masz termin?
                  Dziewczyny trzymam kciuki za resztę

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No ja mam na 23 sierpnia, a Ty? A tak w ogóle, to mam na imię Magda

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej laseczki żeby było śmiesznie to właśnie mamy nawałnice jak nad morzem , a mieszkamy w górach :-P wieje leje że szok.

                      kurcze niby nie tak dawno bylam w ciazy ha ha a nie miałam w życiu tyle badań robionych a krwi to zawsze 1prubówkę chyba że nie zwrocilam uwagi na to.
                      biedne wy moje , tak się meczyć ale warto laseczki warto tylko Zobaczycie swoje maleństwa i wszystko zapomnicie.

                      FASOLKA NO POCHWAL SIĘ JAK DAJCECIE RADE !

                      NIUNIA A JAK TAM B ?





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej kobietki! dzisiaj 13 go i to piątek
                        wierzycie w przesądy?
                        ja mam 27dc i spokojnie czekam na @@@@@@@@@ a objawy spytacie?
                        sama już nie wiem róznie z tym jest,zobaczymy

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej kobitki
                          bajtelku trzymam po cichu kciukasy,u mnie tez jakos inaczej niz zwykle mam od rana czekam na @ jakies cycki obolale mam,mam nadzieje ze przyjdzie @ bo bylam przeciez na przesfietleniu wczoraj
                          z malej serduszkiem wszystko ok kontrola za dwa lata dopiero ,moje przes.bedzie dopiero sroda-czwartek.
                          dziewczy macie szczescie z tymi mdlosciami bym 100 razy wolala je miec i byc w ciazy,tylko sie nieforsujcie i duzo odpoczywajcie
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ja mam termin na 12.08 (ale raczej gdzieś na 15.08, bo miałam troszkę rzadziej @ niż 28) - może mi to potwierdzi na wizycie 30.01 ). Mam na imię Agnieszka
                            Ja nadal ciągle jestem senna, staram się oszczędzać, ale mdłości, które potrafią trwać większą część dnia bardzo męczą Ale zgadzam się, że najważniejsze, że jestem w ciąży

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hello kobietki
                              wiało dzisiaj u nas niemiłosiernie...co do Bartka to niby lepiej bo był w szkole w czwartek i dzisiaj...a teraz coś znowu stęka mówi że go uszy bolą nie wiem czy to od głupich zabaw z małżem czy znowu coś na rzeczy? zobaczymy jutro
                              dziewczynki wiem jak wam cięzko z tymi mdłościami i bólami też to przechodziłam wyłam jak bóbr z bólu kręgosłupa...ale bądzcie dzielne trzymam kciukaski za Was


                              fasolcia hellloooołłłłłł odezwij się do nas bo my tu czekamy na wieści od Ciebie!!
                              dobranoc





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jesteśmy dzielne i trzymamy się jak możemy, bo to przecież dla Naszych Skarbów

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X