Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Insoomnia to widzę, że szykuje Ci się niezła imprezka
    Moja senność to chyba też wynik tego, że wkręciłam sobie ciąże, bo muszę przyznać, że w tym cyklu mi totalnie odbiło. Cokolwiek by mi nie było to odczytuję to jako objawy ciąży, wczoraj aż się poryczałam z tego wszystkiego.
    Mnie też kończył się bezpłatny abonament na ovufriend, ale wykupiłam płatny ten na rok, bo faktycznie najbardziej się opłaca. Chociaż z jednej strony mi to pomaga, a z drugiej przez to też zaczynam wariować.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to super impreza Ci sie szykuje, baw sie dobrze i potem napisz nam jak bylo!! a striptizer bedzie?

      a co do mojego cyklu, nie potwierdzona owulacja. Ovufriend pokazuje, ze czas współżycia bardzo dobry, ale temp tak sobie. :/ chyba mam złe przeczucia w tym cyklu..

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        coś ostatnio cicho u nas.. a może są jakieś nowe staraczki, ktore nie chcą się ujawnić?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hello, jestem tu nowa. Od 7 miesięcy się staramy... i nic

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            moze w staraniu pomoze kalendarzyk dni plodnych.
            ten jest bardzo fajny bo uwzglednia rozniez plec dziecka

            zobaczcie same tutaj dni plodne

            mam nadzieje, ze sie przyda :-)

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              My tutaj korzystamy z ovufriend

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ANNGL witamy wśród nas ja też staram się od 7 miesięcy i nic
                Dziewczyny myślałam, że może w tym miesiącu się uda, ale tempka zaczęła mi spadać, czyli pewnie na dniach dostanę @

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja również trzymam za was dziewczyny kciuki :*
                  Jeśli chcesz mieć stronę jak marzenie wejdz na http://monokromo.pl i zobacz jak wygląda profesjonalna wizytówka w sieci. Internet to przyszłość i jeśli Cie w nim nie ma , po prostu nie istniejesz.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez ANNGL Pokaż wiadomość
                    hello, jestem tu nowa. Od 7 miesięcy się staramy... i nic
                    witaj ANNGL. a staracie sie o pierwsze dziecko? Czy są jakies nieprawidłowości, czy na razie po prostu nie wychodzi?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej dziewczyny, a nie striptizera nie bedzie ;P hehe tez zaluje ale malo funduszy a sam Pan pewnie z 400zl by kosztowal. Ja to zalamie sie bo nigdzie wolnych prawie miejsc nie ma zeby do fryzjera i na makijaz szok! Sukienki znalesc nie moge,wygladam jak szafa 3 drzwiowa we wszystkim,tak mi sie przytylo :/ brzuch sobie uda sobie ehh 58kg na 68...porazka Przy moim facecie o rozm 38 to wygladam poprostu heheh :P dobrze,ze chociaz bary ma szersze.

                      Witaj ANNGL i zapraszamy do grona

                      a wiecie co ja bym sie smiala,zebym jednak w ciazy teraz byla hehe odpuscilam przed owulacja i moze chcac niechcac..wiadomo i na weselu mialabym atrakcje - mdlosci.
                      W ten pn wychodzi mi,ze mam dostac @,narazie brzuch nic nie boli i z ciekawosci jutro temo zmierze,zobacze czy niska czy wysoka.

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witam po weekendzie jak Wam minął?

                        dziewczyny my podobnie ten cykl zaczynalysmy, ja tez lada moment mam termin @. mama2929 mi tez cos tempka spada, takze też może nic z tego nie byc ale spokojnie jeszcze nie tracmy wiary. A ile ovufriend daje Ci szans na pozytywny test ciązowy w tym cyklu?

                        insoomnia no wiesz cuda się zdarzaja, zwłaszcza w najmniej oczekiwanym momencie

                        aleee goraco dzisiaj.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          oliwia33 ovu dawał mi 85% szansy na pozytywny test ale niestety w sobotę dostałam @ chociaż nie była zbyt obfita i trwała tylko 2 dni więc tak troszkę dziwnie.Teraz mój mężczyzna powinien być już częściej w domu to może się uda. Mam też zamiar porozmawiać z nim na temat badania nasienia, ale obawiam się, że nie dość, że rozmowa ta będzie trudna to jeszcze bezowocna, bo pewnie się nie zgodzi.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            O ludzie dziewczyny dusznoooo..
                            Weekend ja mialam troszke nerwowy bo faceci mieli juz swoj kawalerski ale na szczescie nic sie nie dzialo,co nie powinno sie dziac hehe zrezygnowali z klubu na rzecz domku w lesie i grillowania z cateringiem jeszcze moj Kochany na to wpadl no wiecie nie spodziewalam sie, poprostu nie ma ochoty chodzic sam do klubow haaa
                            A co do staran,ja juz czuje,ze dzisiejsza noc bedzie krwawa hehe ewentulanie jutrzejszy poranek. Humor poki co mi dopisuje,narazie pasmo szczescia, a wiecie nawet te nocki jakies takie lepsze byly niz te..starajace w tamtym miesiacu Uswiadomilam dopiero wczoraj mego N,ze mam te tylozgiecie i zeby pamietal o tym przy staraniach, to On smial sie ze mnie,ze przeniesiemy starania do kuchni przy stole o matko Ci faceci to maja fantazje Ty o jednym a on juz wszystko sprowadzi do jednego.

                            mama to moze jednak nie byla @ a robilas test?

                            Tak czy siak nastepny miesiac Nasz

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              mama2929 dziwna ta Twoja @. Miałaś juz tak kiedyś?

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                u mnie niestety smutna wiadomośc, bo dostałam @ staram sie jakos nie załamywac, bo miałam takie przeczucia... Ale wiadomo łatwo nie jest.

                                Ciesze się insoomnia, że Tobie humor dopisuje kochana i faktycznie słowa uznania dla Twojego mężczyzny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X