Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    insoomnia i oliwia 33 głowa do góry uda się w następnym cyklu

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczyny teraz uda sie napewno cos tak czuje od poczatku @,jakos juz nawet przestalam brac do glowy,bo mam troche na glowie,zamknelam swoj sklep niedawno i tak sie rozgladam za jakas nowa praca to nie mysle tak intensywnie juz o tym. A znajac zycie to jak pracy nie mam to pewnie zajde w ciaze przeciez zawsze pod gorke musi byc hehe a jeszcze dom na wykonczeniu mamy huh full roboty,i moja mala wakacje zaczela to 2 miesiace na pilnowaniu od rana. Jak zaczela chodzic do przedszkola to juz zapomnialam jak to jest miec dziecko caly dzien w domu Narazie z dziadkami na wies pojechala na weekend dluzszy to ja do niedzieli odpoczywam
      mama a Ty tez chyba na pocztku cyklu jestes,tak>?

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        insoomnia damy rade !! a przedszkola to cale wakacje są zamknięte? byłam przekonana, że góra miesiac.. wiesz Ty jestes akurat w domu, ale inni jak pracuja, to mają pewnie duży problem, tym bardziej jak nie ma dziadków itd. A Wy gdzieś dziewczyny wybieracie się na wakacje? Ja w weekend wyjezdzam na kilka dni, mam nadzieje, że zrelaksuje sie i nabiore nowych sił.. A jak bede wypoczeta to może moje cialo bedzie bardziej łaskawe dla fasolki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          insoomnia tak ja też jestem na początku cyklu dzisiaj mam 7 dzień ale obawiam się, że w tym miesiacu się nie uda bo mojego mena w zasadzie nie ma w domu więc nie wiem czy będzie w domu w owulację, jeśli w ogóle ją mam. We wtorek mam gina to z nim porozmawiam o podstawowych badaniach jak LH itp.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            dziewczyny nie mogę się zalogować na ovufriend

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a co Ci sie wyswietla? ja teraz jestem zalogowana... i bez żadnnych problemow sie udalo..

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oliwia nie,miesiac u mnie jest zamkniete przedszkole w sierpniu ale w lipcu nie jest obowiazkowe zostawianie dziecka na ten miesiac,polowy dzieci jak nie wiecej wtedy nie ma i sa laczone grupy i inne panie to nie chcialam zeby mala przechodzila stres bo juz raz tak mialam jak ferie byly to 2 dni pochodzila i tez nie puszczalam Jej bo szkoda dziecka, a tak ja mam o tyle dobrze,ze u mnie rodzice moi pod bokiem i mama nie pracuje to mam z kim zawsze zostawic
                a co do weekendu to ja juz odpoczywam za miastem, piekne slonce ale wiecie co ja juz chyba za stara na lezeniu plackiem i opalanie sie tak sie nie chce...
                mama to wszystkie startujemy w tym miesiacu razem,trzymam kciuki moze jednak akurat ten jeden raz nawet jak przyjedzie to zeby to bylo w owulacje moze akurat trafi.
                Last edited by insoomnia; 05-07-2013, 08:07.

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hehe no dokladnie, może ustrzeli

                  insoomnia to dobrze masz, że dziadkowie pod ręką, nie musisz się stresować, że malej nie bedziesz miala z kim zostawić. Ale tez w sumie co ja mówie... Przecież 7letnie dzieciaki maja juz dwa miesiace wakacji i tez przeciez samego dziecka się nie zostawi.

                  fajnie jakby nam się tak za jednym zamachem udalo

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kurcze nadal nie mogę się zalogować jak klikam w logowanie to w ogóle nie wyświetla mi sie miejsce gdzie wpisujemy e-mail i hasło nie wiem co sie dzieje, a najdziwniejsze jest to, że na innym komputerze udało mi się zalogować więc to coś u mnie a nie wiem co.
                    Mam do Was pytanie czy to mozliwe, że jak zaraz po przebudzeniu zmierzyłam temperaturę miałam 34,23 a po dosłownie dwóch minutach już była ponad 35?
                    Mam nadzieję, że faktycznie uda nam się wstrzelić w owulację, że akurat przyjedzieI fajnie by było jakbyśmy razem zaszłyPowiem Wam, że cieszę się, że trafiłam na to forum i teraz nie wyobrażam sobie, żebym chociaż raz dziennie tu nie weszła. Ale się rozpisałam

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      już się wyjaśniło musiałam zainstalować nową przeglądarkę i problemy minęły mogę się logować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        aaa no to dobrze, ze już masz dostęp. i odnośnie Twojego pytania- tak to możliwe, zeby temperatura tak się zmieniała. Dlatego ważne, żeby mierzyć zaraz po przebudzeniu- pierwsza czynność jaka wykonujemy. Ja mam notesik przy łózku i od razu sobie zapisuje, a potem jak mam chwile to uzupelniam dane na ovufriend.
                        I też uwielbiam forum, jak widac codziennie zagladam teraz przez kilka dni mnie nie bedzie, bo na urlop wyjezdzam i nie bede miala dostepu do neta. Ale obiecuje, że jak wroce, to wszystko nadrobię, więc dziewczyny piszcie koniecznie! pozdrawiam Was cieplutko i trzymam kciuki.

                        mama2929 i życze Ci, żebyscie trafili na owulacje!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          oliwia33 życzę udanego wypoczynku
                          ja czegoś nie rozumiem na tym ovufriend mierzę temperaturę codziennie o tej samej godzinie i mam ją zaznaczoną a w interpretacji pojawia mi się komunikat
                          "Twój czas mierzenia temperatury waha się znacząco w ciągu cyklu. Postaraj się mierzyć temperaturę codziennie o tej samej porze" i nie wiem o co chodzi

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej dziewczyny ja wlasnie wrocilam do szarej rzeczywistosci ehh tak do bloku sie wracac nie chcialo ;/ nie ma jak to na łonie natury
                            ja wlasnie siedzialam i wszystkie dane do ovu powprowadzalam bo przez pare dni nie mialam dostepu do neta.
                            oliwia to odpoczywaj nabieraj sil przed owulka, kurcze no musi chociaz jednej z Nas sie udac w tym miesiacu, no poprostu nie wierze,ze nie. Jakies takie mam przeczucie od poczatku,ze bedziemy sie cieszyc
                            mama ja mialam tak samo na ovu ale to moze dlatego,Ze mialam mierzona od polowy cyklu i dlatego?hmm...a co do forum to ja tez sie ciesze z tego forum,akurat mi pomoglo w czasie pierwszej ciazy w 2008 akurat bylam przy rozwiazaniu prawie ale mimo to fajnie jest pocztac stare posty,tylko kiedys musze powiedziec,ze bylo full dziewczyn,forum bylo czesto odwiedzane. Ja to siedzialam codziennie od rana do wieczora z malusimi przerwami hehee

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              insoomnia witam w szarej rzeczywistości Fajnie, że już wróciłaś bo jakoś tak pusto się bez Was zrobiło. Zazdroszczę Wam dziewczyny wolnego, ja urlop będę miała gdzieś dopiero koło września a powiem szczerze, że jestem już zmęczona. Fajnie by było gdyby któraś z nas zaszła w tym cyklu, a jeszcze fajniej by było gdybyśmy zaszły wszystkie Mnie martwi moja temperatura, bo uvu pisze, że mam bardzo duże wahania, które nie są prawidłowe.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mama nie przejmuj sie tak, napewno wszystko jest w porzadku, dodaj do podpisu swoj wykres to obadamy co i jak wspolnie
                                ja se zakupilam na allegro 10 testow owulacyjnych i do tego jeszcze 3 tesciki ciazowe za jedyne 10zl nigdy wczesniej testow nie robilam, i tak mysle, ze chyba zaczne wieczorami przed przytulankiem w 9dc zeby nie przegapic owu. Akurat staryczy do 19dc czyli juz po powinno byc,bo nie mam dlugich cykli.

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X