Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    anet współczuję Ci... mieszkać z teściami to katastrofa. Odmienność poglądów, inne pokolenia. Kurcze najgorsze z tym Twoim mężem :/ bez przesady chyba z Tobą się żenił nie z mamusią!! I żeby Ciebie w tym stanie denerwować niepoważny jest chyba... Ale spokojnie nie stresuj się teraz nie możesz! Pogadaj może z nim na spokojnie zobaczysz ułoży się wszystko. Nie ma rzeczy niemożliwych! Buziak kochana


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Wiem Anet, że takie mieszkanie jest strasznie upierdliwe i nie mogę sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji. chyba bysmy się wszyscy pozabijali. Też jestem zdania, że młodzi powinni mieszkać sami, docierać się, mieć tylko swoją przestrzeń i prywatność. Ale tak czasem bywa, że nie da się inaczej co mogę poradzić? nie bierz sobie tak wszystkiego do serducha i nie przejmuj się tym wszystkim, myśl o swojej kruszynce. Wiem, że łatwo mi mówić, a sama komentarze teściów pamiętam długo, a swojej mamy wylatują mi drugim uchem Poza tym jesteś w ciąży i twoje humory,rozdrażnienie, kłotliwość każdy wybaczy i to jest zrozumiałe.to tylko burza hormonów. sama tak miałam i też mówiłam, że swiat mi się wali, a tak naprawdę nie działo się nic złego.
      A co do facetów, to chyba wszyscy są okazami "dużych" dzieci. Niestety mamusia to mamusia, lepiej tego nie zmieniać i ugryźć się w język. Ja raczej tego problemu nie mam, bo mąż zawsze jest po mojej stronie i liczy się tylko z moim zdaniem, a nie zdaniem innych, ale może to też dlatego, że mieszkamy osobno, nie musimy się znosić na co dzień i nikt się nam nie wtrąca w nasze życie.
      3maj się Aneti nie przejmuj, niestety takie są teściowe, ciesz się raczej swoją fasoleczką i córeczką, a gadanie innych miej głęboko w d..., bo po co się denerwować? buźka

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja też się melduje, chociaż teraz mam sporo roboty w pracy, a jak wracam to jak najwięcej czasu spędzam z moją kruszynką.
        Jak na nią patrze to się nie dziwie że każda z nas marzy o dziecku, jest taka kochana i tyle w niej radości

        Ciesze sie Scaarlett że lepiej się czujesz,anet- ja też dzisiaj pokłuciłam się z mężem , nawet już nie wiem o co poszło... od słowa do słowa. Rozumiem Cie, tylko się nie stresuj, będzie dobrze

        Angel-u mnie tez za kilka dni koniec@ i mam nadzieje że się uda!!

        Buziaczki


        Skomentuj


          hej jestem tak zjechana ze nie mam siły na nic, nawet na przewertowanie tylu stron co namazałysciae
          Moje wyniki we wtorek, misiek idzie jutro na badanka i za tydz w piatek wynik
          Z remontem kijowo, nie wprowadzimy sie na świeta brak kasy
          W pracy ciezko bo zostaje sama nie ma mi kto pomóc
          W doadatku od podziedziałku boli mnie ciagle żołądek i kreci mnie w brzuchu, że w środe to aż mi sie słabo zrobiło w robocie - chyba przemęczona jestem i nieodtleniona. Ide poleżec z MIsiakiem- dobrze że jutro już piątek ...
          Trzymajcie sie kochane - JESTEM Z WAMI SERCEM I DUSZĄ!!
          buziole

          Skomentuj


            Dzięki kochane Mam nadzieję, że to rzeczywiście pierwsze objawy, a nie jesień. W takim razie trzymajcie kciuki.
            Scaarlett dobrze, że powoli dochodzisz do siebie. W życiu trzeba cieszyć się tym co mamy i szybko zapominać o niepowodzeniach.
            Anet nie przejmuj się teściami. Chociaż z doświadczenia wiem, że najbardziej boli to, że mąż nie stoi po Twojej stronie. Trzymaj się kochana.





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Anett, tesciowa zalicza sie do towarzystwa: nielicznego,ale bardzo francowatego Pogadaj na spokojnie z mezem, powinien zrozumiec,co czujesz... No i nie denerwuj sie tak- nie wolno Ci! Scarlet, fajnie,ze czujesz sie lepiej, tak trzymac. Edzia, ODPOCZNIJ, bo ze zdrowiem nie ma zartow. Ada, mam nadzieje,ze za kilka dni napiszesz Nam,ze sa 2 krechy Angel powodzenia! A ja sie dzis poklocilam z mezem i nici z przytulania (nawet nie mam ochoty). Cos czuje,ze w tym miesiacu nic z tego... A i tak nie wiem,kiedy mam te dni plodne, bo sluzu rozciagliwego nie widze Sorry, ze o to pytam,ale tak mnie to martwi... A Wy widzicie u siebie ten plodny,przezroczysty, rozciagliwy sluz?

              Skomentuj


                Ana ja też nie widziałam śluzu. Polecam olej z wiesiołka. Ja biorę od tego cyklu i już widzę poprawę. Jest on dostępny w aptekach bez recepty





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  u mnie nie da się przegapić tego śluzu, bo jest go zawsze strasznie dużo, ciągnie się jak białko jajka kurzego. mam do was pytanko. czy koniec dni takiego śluzu mówi nam o koncu dni plodnych? a potem już nie można zaciążyć? bo u mnie była dziwna syt. w sob- niedz. miałam taki mega sluz, a od pon zaczęła sie pustynia, pamiętam bo we wtorek przytulalismy się z mężem i narzekał na to. Stwierdziłam wtedy, że z naszych starań nici. jak się okazało, myliłam się, a przez te śluzowe obserwacje nie dochodziło do mnie, że jestem w ciąży. Czy jest możliwe, żeby owulacja wystąpiła po 2 dniach od sluzowych dni, już w trakcie suszy? bo prześladuje mnie ta myśl.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzieki Ada. Biore go od tego cyklu,ale takiegi roziagliwego, przezroczystego sluzu nie widze A Ty zauwazylas taki u siebie po braniu wiesiolka? Scarlet, dni plodne sa 2 dni po owulacji i 2 dni przed. Fajnie,ze masz taki sluz. Tak sie martwie,ze mam bezowulacyjne cykle(

                    Skomentuj


                      Ana ja widzę poprawę śluzu już w tym cyklu. Może nie jest jeszcze dokładnie taki jak powinien być, ale przynajmniej jakiś się pojawił.
                      Na razie nie przejmuj się, bo na efekty trzeba czekać około 3 miesięcy. Więc może zadziała u Ciebie trochę później. A jeśli chcesz mieć pewność czy masz owulacyjne cykle czy nie, to mierzenie tempki jest bardzo pomocne. Ale niestety codzienie obserwując swój organizm, będziesz pewnie tylko myślała o tym w jaki dzień wystąpi owulka i kiedy nastąpi ewentualne zapłodnienie. Nie ułatwia to wyluzowania się.





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej zaczynają mi się w weekend dni płodne! Bardzo się cieszę bo i kolejna szansa się pojawiła. Teraz musi się udać,grudzień dziewczynki jest wspaniałym miesiącem czarów i magii-Mikołaj,święta i te kolorowe ozdoby sprzyjają radości i szczęściu,uwierzmy co do śluzu potrzebnego dla robaczków to bardzo ważne,olej z wiesiołka polecam a i oliwkę dziecięcą po kąpieli.Poradził mi ginek i jest super,bo wewnątrz zawsze jest śluz którego nie widać on stanowi barierę ochronną dla organizmu. na razie tyle muszę popracować póżniej zajrzę do was

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          bajtel to do dzieła!! trzymam kciuki


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Angel dzięki,pełna optymizmu spoglądam na najważniejszy tydzień w całym cykludziewczynki co tam u was tak skromniutko????

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ada, Bajtel, dzieki za informacje. Bajtel, a Ty u siebie widzialas taki sluz?? Dalas mi pewna nadzieje,ze moze on jest,ale niewidoczny... Trzymam kciuki za Twoje i Was wszystkich starania! Oby sie udalo! Mnie juz minely dni plodne (chyba). Mysle,ze nic w tym mies. No ale zobaczymy. Ada, ja i tak ciagle mysle, nie potrafie nie myslec...

                              Skomentuj


                                Czesc dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Scaarlet bardzo sie ciesze ze juz czujesz sie lepiej i dochodzisz do siebie.
                                Gosienko ty tez.Ciesze sie ze masz takie dobre myslenie to naprawde podnosi mnie na duchu-Trzymam kciuki za ws dziewczynki i za siebie tez oczywiscie
                                ZA NAS WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu na forum

                                Edziu nie przemeczaj sie-glowa do góry. Anet wiem co czujesz tez kiedys z tesciami mieszkałam takze wiem jaki to ból ale na szcescie juz sie wyprowadzilismy. Jak mówia dziewczyny moze po prostu porozmawiaj z mezem moze to pomoze i sie nie przejmuj bo masz cudowny skareniek w brzuszki

                                U mnie narazie luzik po swietach bedziemy dezydowac co dalej-narazie staram sie o tym nie myslec bo mi psychika wysiada po wizicie u gina-takze stwierdziłam narazie nic nie robimy co ma yc to bedzie.


                                Buziole i trzymam kiuki za was wszystkie dzieczynki!!!!!!!!


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X