Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej Sylvia
    pewnie dziewczyny nie beda mialy nic przeciwko ze tu z nami piszesz...ja tez w sumie nowa tu jestem...
    Powodzenia w staraniach ci zycze...ja narazie odpuscilam...co ma byc to bedzie...za duzo stresu jak dla mnie,musze wyluzowac...pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzięki za przywitanie
      A ile sie starasz, że odpuszczasz?

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja mam juz jedno dziecko...synka ma ponad trzy latka...marze o corce...i staramy sie od ponad roku...moze za duzo o tym mysle...po prostu jak bedzie to bedzie...potrzebuje troche odpoczynku od tego liczenia dni itp...eh nie tak latwo dzidzie zrobic...

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej kochane malutki odbija po każdym jedzeniu a ulał może ze dwa razy cycka je ładnie ale tylko chwilkę butelkę je bardzo ładnie cale 60ml.napinał się prężył ale jak puścił bączka to już się uspokajał ale kupiłam mu espumisan podaje rano i wieczorem po 5 kropelek i jest lepiej musiał mieć wzdęcia tak mi się wydaje kupki robi rzadkie ale takie dzieci takie chyba robią pozdrawiam :-)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            angel no niestety tak już jest. Jak dwoje ludzi na prawdę pragnie maluszka to jest zajść ciężko. A bardzo dużo małolat wpada na imprezach, rodziny patologiczne mają swoje drużyny piłkarskie.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kruszyna23 gratuluje córci mnie tydzień temu powiedziała pani ginekolog ze bedzie chłopiec ale wszyscy mi mówia ze to za szybko mi powiedzieli i zebym sie tak nie nastawiała. i oczywiscie 3 kilo do przodu było tydzień temu hihi
              co do starań to racja, jak sie bardzo pragnie to nie wychodzi, wiem to po sobie. a najlepiej wychodzi z zaskoczenia jak u mojej kolezanki z pracy.owszem ona bardzo by juz chciala ale jak to okreslila nie teraz jak ja jestem w ciązy i nawet niewiedza kiedy sie to stało hihi i jest w poczatkowej ciąży /6 tydzień/ takze tak naprawde to psychika duzo daje .

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witajcie! Przede wszystkim kruszyna23 gratuluje córeczki, a annak27 synka :* Troszke mnie tu nie było ostatnio ale wiadomo jak to przed świętami ... Jak narazie Teraz jestem w trakcie oczekiwania 25 grudnia powinna przyjść @ ale raczej znowu nic z tego bo juz boli mnie brzuch ehhh niby nie trace nadziei ale wiadomo nie da sie zmienić odczuć... I jeszcze okres świąt i pytań dlaczego nie mamy jeszcze dziecka i kiedy będziemy mieli jakby to bylo takie proste ehh... Wybaczcie to moje nastawianie chyba każda z Nas ma gorsze dni ... Pozdrawiam serdecznie i żeczę Spokojnych, zdrowych i Wesołych Świąt

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  To i ja sie melduje u mnie juz 37tc zaczal leciec jak ten czas pedzi
                  W srode mialam wizyte, szyjka juz skrocona i rozwarcie na palec ale jeszcze z 3 tyg powinnam wytrwac mam sie oszczedzac, malo chodzic i odpoczywac co nie jest takie latwe bo swieta za pasem, a ja nie lubie bezczynnie lezec :P wiec roznie z tym jest

                  Kameleonka gratukluje syneczka, szkoda ze porod skonczyl sie cesarka skoro tyle sie godzin juz meczylas, synus sliczny
                  Kruszynka ciesze sie ze dziewczynka do parki bedzie mam nadzieje ze skurcze nie daja Ci popalic i sie unormuja

                  pozdrowionka dla caej reszty i Wesolych Świat, ja lece piec sernik


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Wesołych świąt kochane i szczęśliwego nowego roku :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wesolych Swiat....pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witajcie dziewczynki jak tam po świętach??

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Helloo babeczki troche mnie nie było...ale weny brak..
                          po pierwsze..kameleonka kochana moje gratulacje z okazji narodzin maleństwa dzisiaj zaczęłam czytac i aż nie mogłam uwierzyc że urodziłaś...super!!!!

                          a tak to wszystko ok.B chodzi do szkoły na razie odpukac zdrowy
                          w sylwestra byliśmy w domku popiło sie troszeczke hehehe
                          pozdrawiam Wszystkie laseczki postaram sie częściej zaglądac





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kameleonka Gratulacje.Sliczny chłopczyk.

                            Dotka,Marika, Kruszyna wy też już niedługo będziecie dzieciaki tulić. Ale to zlecialo. Ostatnio jak wchodzilam to chwalilyscie się dwoma kreskami. Życzę szybkich i problemowych porodów.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              przesyłam ostatnio zrobione fotki mojego skarba :-) u nas po świętach dobrze wspólna wigilia :-) ach sama radość dziękuję kochane pozdrawiam
                              Attached Files

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                kameleonka male slicznosci i jaki paczuszek
                                ja jeszcze chodze ale mam nadzieje ze juz niedlugo i bede tez tulic swoje malenstwo.pozdrawiam
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X