Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A piękną ciąże będziesz miała w maju , już ja to wiem i trzymam mocna kciuki za Ciebie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oj Iwcia dzieki za slowa otuchy i nadziei ale ja juz sie przyzwyczailam w tym miesciacu ze nic z tego nie bedzie.wiec czekam juz na ten okres zwby znowu mozna bylo zyc nadzieja...tak mysle ze dobrze Cie rozumiem ze wogle my tu sie wszystkie dobrze rozumiemy dlatego jakos milej spedza sie czas na tych oczekiwaniach.milej nocki

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziewczynki nie wiem co mogłabym naprawić a może i wiem ale to jest nie możliwe. Więc będzie jak jest. Ja mam sporo rzeczy nie uregulowanych wszystko jest nie do końca wyjaśnione. Popełniłam kiedyś błędy i teraz się za to płaci. Może właśnie to nie pozwala mi się całkowicie wyluzować. A może wcale nie tylko mój głupi rozum mi tak mówi. Będzie tak jak ma być, A Wy kochane już niedługo mamami zostaniecie bo jesteście na to gotowe. Tak mocno kciuki trzymam za was. Dobranoc

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynki. Życzę miłego dnia Nam wszystkim. Trzeba korzystać z pięknej pogody, bo jutro podobno ma się pogorszyć.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czescnawiazujac na chwile do Twoich slow Marta mysle ze musisz uporac sie z przeszloscia bo jak sama twierdzisz przeszlosc sie ciagnie za Toba.jesli sie da to sie z nia rozpraw.a bynajmniej trzeba probowac.przynajmniej bedziesz wiedziala ze cos robilas.ja tez zycze milego popoludnia u wieczoru no i weekendu.u mnie zapowiada siw fajna pogoda wiec caly weekend nas pewnie znowu nie bedzie.pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć..
              Faktycznie piękny i słoneczny dzień dzisiaj był ..chociaż tyle dobrego natomiast we mnie cały boży dzień siedział leń i dalej nie chce ze mnie wyjść..
              ale mam prawo , co nie ? W końcu jestem chora .. a jak się jest chorym to można marudzić , prosić się o wszystko i ciągle narzekać ..namnożyło mi się na stoliku mnóstwo brudnych kubków po różnych miksturach i herbatkach ..w ogóle i w szczególe to mam bajzel w domu jednym słowem mówiąc..
              normalnie szpital na peryferiach muszę się ogarnąć i zabrać za to wszystko ..co ja poradzę , że mi ostatnio czasu brakowało na wszystko ..
              Pomyślcie ile godzin rocznie kobieta musi sprzątać dom ? przygnębiająca jest ta perspektywa hehe a mężczyzni ? wmiatają wszystko pod dywan i już jest zrobione..ile razy nie spytam swojego męża czy już odkurzał to tyle razy odpowiada , że tak przecież widać , co nie ? to nic , że pajęczyna zalęgła się w kącie , to nic , że kurzu pełno wszędzie ..No bo przecież zrobione jest , tak ..
              Ja już porobione jest faktycznie to trzeba coś zjeść , prawda?
              Mój chłop to tylko potrafi zasiąść do gotowego ..aaaa lubi patrzeć również jak ja gotuje ..broń boże by się za coś wziął ..jeszcze by mu ręce urwało hahaha i co by było
              Ciężki ten nasz los co ?
              a z drugiej strony nie chciałabym być na ich miejscu ...
              pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Martuś ..błędy są po to żeby je popełniać a zasady po to , żeby je łamać więc nie ma co się obwiniać ..jest takie powiedzenie , które mówi "nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem " stało się po prostu i nic się już nie zmieni ..nie wiem o co chodzi ale trzeba zakasać rękawy i żyć dalej swoim życiem ..
                to nie będzie łatwe bo często lubimy wracać myślami do przeszłości ale czasami powinno się wymazać pewne epizody ..Jesteś dzielna , mądra , młoda kobieta i poradzisz sobie ze wszystkim ..a czas leczy rany ..kiedyś zapomnisz ..
                Buziaki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  To tylko pozostaje mi życzyć aktywnego weekendu Uka
                  Baw się dobrze a potem nam zdaj relację co robiłaś ..mój niestety zapowiada się ponuro ..pewnie dłużej pośpię to fakt ale trzeba ogarnąć wszystko i obawiam się , że cała sobota będzie mi się ciągła ..no nic zobaczymy
                  żółwik

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzień dobry
                    Pomimo brzydkiej pogody we mnie świeci słońce .. mam dobry nastrój dziś i czuje się już o niebo lepiej ale to jeszcze nie koniec walki z katarem ..jest ok jednym słowem ..natomiast martwi mnie jedna sprawa ..coś mnie tam na dole dziwnie rwie ..więc się zastanawiam co to może być ..cholera , mam nadzieję , że to nie okres bo przewidywany jest na 24 marca ..naczytałam się w necie , że to może być pierwszy objaw ciąży ale nie chce się łudzić no cóż ..co ma wisieć nie utonie jak to się mówi ..staram się nie myśleć o tym wszystkim ale lekki ból mi o tym przypomina ..
                    Poza tym wszystko jest w porządku
                    Chyba zaraz zabiorę się za jakąś książkę bo co miałam zrobić już zrobiłam ..z pomocą "starego" heheh , chyba jakaś wewnętrzna przemiana musiała u niego zajść skoro tak się starał ..lub ma wyrzuty sumienia istotne jest to , że pomagał a dlaczego to już mniejsza z tym ..
                    Z całym sercem mogę powiedzieć , iż jest to osoba najdroższa mojemu sercu i nie dlatego , że pomaga- tylko dlatego , że zawsze był w tych najtrudniejszych momentach mego życia ..wspierał , tłumaczył i przede wszystkim wierzył , że wszystko można zmienić ..nawet w złych rzeczach potrafił widzieć dobro i mnie jeszcze do tego przekonać ..a ja jak to ja -wcale nie jestem taka uległa i nie wierze byle pierdołom ..ale mojemu mężowi wierze bezgranicznie .........
                    Ciekawe co tam u Was ?
                    Pewnie zajęte codziennym rytmem życia jesteście , zatem wszystkiego dobrego na ten weekend Wam życzę oraz ściskam !

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczynki. Ciekawa jestem Iwcia czy przez forum można się zarazić bo ja z kolei od paru dni coraz gorzej się czuję chciałam zacząć się odchudzać i więcej się ruszać to zaraz mnie coś dopadło. Niedobrze mi strasznie plecy mnie bolą i gardło. Jak mnie już coś dopada to na całego. A tu jeszcze tyle sprzątania przede mną. Mój mąż akurat do tego jest ostatni poza tym jak mam nad nim stać i wszystko pokazywać to wolę sama zrobić. Przynajmniej jest dobrze. Chociaż czasem jak chce to nawet mu się udaje ale to rzadko.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ps. Ten ból w podbrzuszu może być wywołany całkiem czymś innym. Mi ginekolog wytłumaczył że takie bóle raczej mają związek z układem pokarmowym i skurczami jelit czy jakoś tak. Już dokładnie nie pamiętam. Chociaż u każdego może być inaczej. Coś czego jedna nawet nie zauważy , dla innej może być bardzo uciążliwe. Głowa do góry. No to czekamy do 25 marca, oby nic nie "przyszło"

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc kochane.ja dopiero teraz sie podnioslam wyobrazcie sobie.wczoraj bylismy w restauracji i zatrulam sie czyms.wypilam doslownie lampke wina wiec raczej nie kac.i tak caly dzien wc- lozko.i teraz w miare nawet.Marta masz racje z tym kluciem dlatego gin.kazal kupic wlasnie ten blonnik o ktorym Wam pisalam i mi przesLo.ale nie koniecznie musi byc cos z jelitami)))ja mam nadzieje ze to ta ukochana choroba)))ja na szczescie sprzatam w sobote wiec mam ogarniete wszystko.ale juz sie zaczynam zle czuc okres sie zbliza wiec juz moj biust dahe znac o sobie;(((niestety.jednak sie nie rozczaruje tak jak w tamtym mies na szczescie bo jestem przygotowana.moze na nastepny mies cos sie zmienidziewczynki ja trzymam kciuki caaaly czas za nas.milego weekendu

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Piąteczka
                            Martuś , o masz - pewnie gdzieś w sieci jakiś wirusik siedzi i daje nam popalić hehe ..przynajmniej się wyleżysz mam nadzieję .. polecam na katar Cirrusa ..faktycznie udrażnia nos ..jeśli chodzi zaś o Twoje postanowienia to wiedz , że na wiosnę i tak apetyt maleje kochana , no i siłą rzeczy więcej się ruszamy .. więc nic straconego ..najgorzej jest planować bo z doświadczenia wiem , że nic z tego nie wychodzi ..zobaczysz, będzie dobrze
                            Odpoczywaj sobie i myśl tylko o dobrych rzeczach a czas Ci szybciej zleci ..
                            Oczywiście nadal będę Cię wspierać w staraniach , nie zapomnij o tym
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Biedna Uka
                              Współczuje Ci bardzo , bo na pewno to nie jest miłe uczucie biegać ciągle i wymiotować ..z drugiej zaś strony to organizm się oczyszcza i człowiekowi jest lżej ..może coś zjadłaś nieświeżego ? nie sądzę , że to z powodu lampki wina nie chce Cię martwić ale to różnie bywa z restauracjami , zależy jaki jest kucharz
                              Ja miałam podobnie zaraz po ślubie ..byliśmy na wczasach i chodziliśmy na grupową stołówkę ..wiedziałam , że kucharz wykorzystuje z poprzednich obiadów różne składniki i mnie to wkurzało ale myślę sobie ..no nic damy radę ..nie będę grymasić ..ale niestety się nie dało bo się tak zatrułam , że musieliśmy wracać do domu i od razu do lekarza ..zanim doszłam do siebie minął tydzień
                              Jeśli macie sprawdzoną knajpkę to ta opcja , o której wspominam odpada :
                              OOOooooo a może to co innego jest , co ? niespodziewanego hehe
                              Co Ty na to ? wszystko możliwe i tego bym dla Ciebie pragnęła najbardziej
                              Krzyżuje już palce na samą myśl słońce i wierze , że i Tobie się uda
                              A podświadomie czuje , że będzie to niespodzianka
                              Kuruj się Uka i dzielnie to wszystko znoś mała

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam Waspo wczorajszym zatruciu sladu nie ma.tak wczoraj jadlam i cos mi nie pasowalo w sosie ale ze nie znalam tego smaku wiec olalam i tak wlasnie skonczylam wiec to nie to o czym myslalas Iwciadzis caaaly dzien chodzilismy po miescie tyle tu tego juz zobaczylam a ile jeszcze zostalo.wiec za kazdym razem cos nowego zwiedzamynogi bola niesamowicie ale dobry trening przed jutremjutro zaczynam wkoncu sie odchudzac i mam zamiar cwiczyc troszke.moze dam rade.czasem myske ze jak palilam mialam lepsza kondycje niz teraz!w srode mam dostac okres wiec mam nadzieje ze przez cwiczenia troche mniej odczuje bol.ale czuje ze juz coraz blizej wiec i tym razem nic z tego wsumie 100%nie mam pewnosci ale 99%.tak wiec chce by juz byl zeby znowu mozna bylo znowu sie starac.a co tam u Was?milego wieczoru

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X