Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczyny!
    Kameleonka nawet nie wiedzialam ze wod moze byc za duzo, tzn ze to zle ze za duzo. Myslalam ze zle jest tylko jak za malo, na kiedy masz termin?

    Marika no pieknie, to sobie dorobilas z ta noga :/ wspolczuje, koniecznie do lekarza idz zeby potem ci sie cos zle nie pozrastalo

    Kruszynka oby bole minely i wrocilo do normy wszystko &&&

    Skoczek trzymam &&& zeby sie fasolka pokazala na zdjeciu

    u mnie ok, wczoraj fotelik do auta kupilismy, caly czas pracuje codziennie po 8h i do 1 grudnia zamierzam jeszcze dociagnac a potem na zwolnienie


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      ja mam termin kochana na 15 grudnia oby tylko dotrzeć chociaż do 9 miesiąca to będzie dobrze boli mnie strasznie kręgosłup miedzy łopatkami do Wrocławia jadę w środę zobaczymy co mi tam powiedzą po badaniach jak na razie mały skacze jak szalony bardzo porządnie go czuje i brzuszek rośnie :-)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kameleonka zycze spokojnego dotrwania do końca! zobaczysz ze wszystko bedzie ok
        ja zniknełam na chwilke bo brak czasu i nie miałam co pisac . ale moge sie juz pochwalic pierwszym usg które mialam robione w środe cudowne uczucie słyszec bijące serduszko małej fasoleczki skarbek na badaniu miał równe 7 tygodni i mierzył 10.1 mm . róznica miedzy kalendarzem okresowym a moim kalendarzem obserwacyjnym jest mniej wiecej dwu tygodniowa . i termin wyznaczyli mi na 29 maja kolejne usg mam 17.11 zapewne juz os wiecej zobacze
        pozdrawiam was cieplutko

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć.

          Byłam z córką w piątek do kontroli, bo była na antybiotyku i z nią już lepiej.
          Dzisiaj szczęśliwa pognała do przedszkola. Nie wiem kto się z tego bardziej cieszył, mama czy dziecko

          Przy okazji w piątek podeszłam do poradni ginekologicznej, bo jest zaraz obok budynku poradni dziecięcej.
          Wstąpiłam do lekarza, który prowadził moją pierwszą ciążę i który potwierdził obecną. Poprosiłam, żeby spisał mi parametry z ostatniego usg z dnia 28 września. I te dwa tygodnie temu pęcherzył mierzył 7 mm, a w czwartek już u mojego ginekologa było 16,9 mm więc żyję ogromną nadzieją, że wszystko będzie dobrze!!! Musi być!

          Annak27 ale Ci zazdroszczę tego usg, a jeszcze bardziej bijącego serduszka! Trzymaj się ciepło i ciesz się ciążą!
          Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

          Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Skoczek będzie dobrze musi być ! ja po tych lekach podtrzymujących jestem nie do życia.

            oj wierze ci wierze że się cieszysz z chwili spokoju mi przez weekend mój przedszkolak dał po palić Zaraz po niego lece te 5godzin to mija za szybko .





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Helloł laseczki

              nie było mnie troche bo nie mam co pisać za bardzo...B poszedł dzisiaj do szkoły bo od 2 dni gorączkował,chyba jutro jade z nim do lekarza bo robiłam jemu badania krwi i moczu i jak będą wyniki to do lekarza od razu...troche się boje co tam wyjdzie...panikara ze mnie..no ale ostatnio często go głowa bolała...
              marika wspołczuje ogromnie...i co z tą nogą?
              kruszynka trzymaj się wiem co przechodzisz
              skoczek właśnie musi być dobrze!
              pozdrawiam reszte dziewczynek





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej niunia
                Mala tez zaczela chodzic do przeczkola i juz zalapala chorubsko i tydz w domu siedziala.a z noga to kazali mi przyjechac na to usg,po dwuch godz.czekania stwierdzili ze mi go nie zrobia bo i tak tam nic nie zobacza,mam lezec z noga w goze i brac paracetamol bo nic innego mi z nia nie zrobia.no i oklady z altacetu i mascie,chociaz boli to juz proboje chodzic,ale najgorsza jest bezradnosc.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc Kochane,
                  Marika wspólczuje klopotów z nogą. Moja szwagierka skręciła noge nie zrobili jej rtg bo była w ciąży,a teŻ uważali,Że na usg nic nie wyjdzie i jej go nie zrobili. Bolala ja noga i dużo leżala. Po porodzie jej zrobili rtg i wyszło,że miala kość pękniętą i jej się krzywo zrosla i ją do tej pory boli,a to już 1,5 roku od złamania.
                  Annak gratuluje ciąży.
                  Kruszynka współczuje mdłości,ja w tej ciąży miałam mdłości okropne,nawet Ale wysłalam na tydzien do dziadków bo nie byłam w stanie się niA zajmowac.
                  Skoczek Ty wiesz,że ja non stop trzymam kciuki
                  Kameleonka,Dotka poprosze foto brzuszkow i z usg.
                  Bajtal u mnie nie znaleziono przyczyny poronienia. Bylam przekonana ze to przez cytomegalie,ale wyniki są ok.
                  My powoli myślimy o starankach,zobavzymy kiedy Bóg da nam maleństwo.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Tulipanku a jak ty sie czujesz? wpadaj do nas częściej trzymaj się !

                    Niuniek w dupe dostaniesz! nawet na fb nic nie piszesz! a TY badania zrobiłaś?





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hahahaha kruszynko na fb nie odzywam sie na razie bo jak chce napisać to małz siedzi i jak zwykle zagląda z kim i o czym pisze...a ja tego nie lubie...a jakie badania??





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Coś kiedyś wspominałaś o menopauzie ? albo coś mi się po ten tego że u was w rodzinie szybko kobiety ją przechodzą.





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          aaaaaaaaaaa tooooo..
                          no nie robiłam i tak jakoś mi nie po drodze do gina...


                          przez ostatnie kilka miesięcy okres mam przez 2 dni...tylko...





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Jak cię w doope Kopne !





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Tuluxpanek to mnie pocieszylas z ta noga
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hahaha śmiało...ktoś powinien to zrobić w końcu





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X