Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hejo

    Nie mogę się coś po świętach ogarnąć...
    A pochwalę się, że dostałam dziś nowy telefon od męża. Ja miałam taki prosty bo mi nic oprócz smsów i gadania nie trzeba, bo przecież aparat nie trza bo mam lustrzankę, internet na laptopie. Cóż więcej. I już się gubię, bo tyle aplikacji itd. No i pokłóciliśmy się z mężem o...pokrowiec do niego. Bo on chce taki żeby mi zabudował telefon, bo mam skłonności do upuszczania rzeczy a ja takiego nie chcę. Skończyła się na tym, że kazałam mu sobie wziąć go. Ja pozostanę przy swoim... No i się obraził a ja przepraszać nie będę bo uparta jestem.

    A poza tym moja córka się ostatnio przejada przed spaniem i wymiotuje na noc. Już 3 dzień. :/ Muszę jej chyba dzielić jedzenie przed spaniem...?

    A wy jak się czujecie dziewczyny?



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam Was kochane dziewczynyja dopiero niedawno wstalam tzn o 10)))pospalam sobie.jakies glupie sny mialam zreszto cidziennie sie takowe snia.caly czas boje sie ze to wszystko jakis sen a jak juz odwiedze lekarzs powie ze tam nic nie ma.tyle ze ja okresu nie mam a to sie nigdy nie zdazalo wiec tego sie trzymam.te schizy tez ponoc sa naturalne ale juz nic na to nie poradze w mojej glowie klebi sie tyle mysli,obaw i Bog wie czego!siostra mojego S.mowi ze ja poprostu na sile doszukuje sie problemow bo takich nie mam i wszystko jest dobrze.i chyba tak faktycznie jest?jak chociaz brak objawow-kazdy mowi ciesz sie a ja sur martwie i pytam czym?tym ze bue wisze nad wc?!!jestem smieszna.a dzis znowu doszlam do wniisku ze ja wcale nie siusiam wiecej!tylko ze nie moge sobie wbic do glowy ze kazda ciaza inna.ja zwarjuje wrzcie mnie ogarnijcie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Uka wyluzuj! bo zwariujesz kochana. Jest dobrze na objawy inne masz jeszcze czas. a masz objaw najważniejszy czyli brak @ i pozytywny test . jeszcze będziesz marzyła o porodzie szybkim
        no i masz jeszcze jeden objaw hormony Ci buzują ale to miło czytać bo to dobry znak


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Co ja bym bez Was zrobila?!bo naczytam sie glupot na necie jak mnie tylko coas "zaswedzi"i potem dostaje szalu)))wszystkir w 1 ciazy takie szalone czy ja tylko?moze tez dlatego ze opieka tu inaczej wygala.my jestesmy przyzeyczajone do czestych wizyt itd tu jest inaczej.ale jakos kobiety rodza tu dzieci wiec inaczej nie znaczy zle.moze ang.t3z sie zastanawiaja po vo w polsce tyle razy sa wuzyty itd.a teraz sie okazalo ze wizyte ktora mialam z polskim gin.musze odwolac bo mam wizyte w ten sam dzien z polozna.nie ma sensu przekladac u polskiego gin.bo trzeba czekac 2 tyg na wolny termin a polozna juz mi wszystko powie.trudno.pocieszam sie tym ze jednak tu przyrost naturalny jest wiekszy niz w polsce wiec nie jest zle)))ciekawe kiedy mi te paranoje przejda)))

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć dziewczynki. Milczę ostatnio bo sporo pracy mam i tak jakoś zapominam o bożym świecie później. Postanowiłam jeszcze raz w tym cyklu sprawdzać się tymi testami owulacyjnymi. Jak zwykle nic z nich nie wynika. A teoretycznie jest już 11/12 dzień cyklu więc coś tam powinno być widać patrząc na to że okres mam maksymalnie co 27 dni. Nie wiem co myśleć. Ale dobrze że niedługo idę do tego szpitala wolę się na razie nie zamartwiać.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Uka dziewczyny mają racje hormony ci wariują i dlatego masz tyle wątpliwości itd. Będzie dobrze. Zobaczysz, musisz tylko trzymać się tej myśli i dbać o siebie bardziej niż wcześniej. Teraz tym bardziej na to zasługujesz. Później będzie ci tego spokoju czasem brakować

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                O Martus sie wkoncu pokazalabardzo dobrze ze idzuesz na tr badani.wkoncu sie dowuesz czegos wiecej a to bardzo wazne bys wiedziala na czym tak naprawde stoisz.
                Ja sie domyslalam ze moze mi bije cos ale teraz to chociaz wiem ze to normalne))tzn te obawy ,pytania zanim odwiedzi sie lekarza sa tym bardzuej co innego jak juz bede po wizycie.kurde nie moge sie doczekac az Was ta "choroba"tez dopadnie co innego samemu narzekac a co innemu razem)))))

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No mnie dopadła ale chyba niestety tylko grypa bo coś kiepsko się czuję.Coś słabo zarażasz

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No i co Iwciu byłaś dziś u tego lekarza? Bo tak mi jakoś wychodzi że chyba powinnaś zacząć znowu stymulację, chyba że coś pokręciłam.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Uka to co czujesz jest normalne Takie obawy. Ja miałam też takie same dopóki bicia serca nie usłyszałam.
                      Będzie dobrze, głowa do góry i dbaj o siebie.

                      Marta a wyślij mi linka jakie testy kupiłaś? To faktycznie dziwne, że nic ci nie wychodzi A śluz masz taki jak na owulację w którymś momencie cyklu albo boli Cię podbrzusze po którejś stronie lub piersi? Kobiety różnie reagują na owulację, ale śluz powinien być. Powinno być go sporo.

                      Iwcia a jak z Twoim stymulowaniem?

                      Bagnes zabójcze włosy ma Olga z awatara ze suwaczka Twojego



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ulcia śluzu jest tyle co na lekarstwo. Wiem że tak nie powinno być bo właśnie dzięki niemu plemniki dłużej mogą przeżyć i dotrzeć do celu. A u mnie nie występuje on ostatnio już wcale. Tu link ci przesyłam do tych co kupiłam bardzo podobne do tych co Ty mi kiedyś wysłałaś http://allegro.pl/20x-testy-owulacyj...090129803.html

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć dziewczyny
                          Nareszcie w całym komplecie jesteśmy tu ..strasznie miło ! dopiero teraz znalazłam czas aby sobie klapnąć ..bo u mnie to nie czwartek a poniedziałek był bo wróciłam po urlopie do pracy ..i strasznie ten dzień mi się ciągnął ..prawdę mówiąc chęci do pracy nie było i w ogóle do niczego ale jakoś dałam radę ..mało tego , że 8-godzinny etat mam to i w domu drugi ..mam wrażenie , że mój zlew jest ciągle pełny a przecież dopiero co ogarniałam tam ..może mam sublokatora a nic o tym nie wiem hehe
                          Bety męża też porozwalane tu i tam ale tak ma być podobno bo " się łatwo wszystko znajduje " cytuje ..hm ..no i pada kulminacyjne pytanie dnia jak tylko przekraczam próg domu .."Kochanie to co będziemy jeść ?" ..w duchu sobie mówię "....." ale na szczęście język mi odmawia posłuszeństwa i nie wypowiadam tego na głos ..chyba wolałabym być facetem ..a z drugiej strony to dobrze , że jestem komuś potrzebna bo życie stało by się monotonne i szare aczkolwiek uważam , że mężczyzni powinni więcej z siebie dawać jeśli chodzi o prace domowe ..no cóż , podobno ideały nie istnieją więc nie będę już narzekać no ale

                          bagnes moja droga , dziekuje bardzo za słoneczka ..są odebrane i chucham na nie cały czas oby przyniosły mi szczęście

                          Marta , jestem obecnie w 3 dniu cyklu ..udało mi się umówić na wizytę na jutro czyli 25.04.2014 r o godzinie 14h15 .. miałam się zjawić u doktorka między 3 a 5 dc ..więc jutro będzie idealny dzień 4dc ..będzie usg ale nie dopochwowe tylko takie przez brzuch ..i zobaczymy co dalej
                          Podejrzewam , że będzie kolejna stymulacja ..czyli Clo a potem pregnyl o ile pan doktor zdania nie zmieni ..oczywiście wszystkiego dowiem się jutro

                          Ulcia , jesli chodzi o stymulację to napisałam wyżej mniej więcej całą odpowiedz na Twoje pytanie
                          szkoda mi Twojej córci , może faktycznie trzeba jej rodzielić kolację na dwa razy ..
                          Co do mężów ogólnie się tyczy to chyba mamy podobnie hehe jak sobie zmieniłam komórkę w ubiegłym miesiącu to jej pół dnia nie mogłam dotknąć bo " ja Ci to ustawię , to dodam , taki dzwonek będzie fajny " itd , itd ..dąże do tego , że mój najwspanialszy mąż pod słońcem hehe by za mnie dosłownie wszystko zrobił tylko nie to co TRZEBA !

                          Pozdrawiam Was kochane

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Muszę sobie policzyć długość mojego poprzedniego cyklu ..bo dostałam wcześniej okres niż przewidywalnie ..ciekawe dlaczego ..w święta wypiłam troszkę alkoholu ..może to jest przyczyną ?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wychodzi na to , że po 28 dniach cyklu dostałam okres w 29 dniu cyklu , którego liczę jako pierwszy ..

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ulcia moje dzieci wszystkie kudłate po mamusi
                                co do mężów to już taki gatunek Iwcia mój potrafi odgrzać to co ja ugotuję dzień wcześniej a sąsiadkom mówi że idzie obiad gotować! a ja potem wracając z pracy dowiaduje się że mam super męża bo mi właśnie obiad gotuje . choć z ustawianiem telefonów to akurat u mnie ja od tego jestem.
                                co do zlewu to ja mam zmywarkę a i tak zawsze pełno.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X