Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    z tego co wiem to max norma to 110 glukozy... takze delikatnie podwyzszona glukoza jest ... ale nie przejmuj sie czasem tak bywa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez annak27 Pokaż wiadomość
      witajcie. Wide ze wiekszosc to podgladaczki forum jak ja...
      W tym cyklu najprawdopodobniej mialam owu z dwoch jajnikow w roznych dniach wiec liczac od ostaniej owu za tydzien sie okaze czy beda dwie kreseczki czy @
      Pozdrawiam wszystkie cieplutko
      witajcie ja też was podczytuję
      też za tydzień będę testować jak się nie uda to przerwa i wizyta u ginka

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        bajtel -- a od dawna sie staracie?? u mnie sie okaze w ten czwartek....albo ....albo... ostatnim czasem przeczucie na @ mnie nie myli.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez annak27 Pokaż wiadomość
          bajtel -- a od dawna sie staracie?? u mnie sie okaze w ten czwartek....albo ....albo... ostatnim czasem przeczucie na @ mnie nie myli.
          Poczytaj forum a zorientujesz się jak bardzo długo

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            wybacz, czytalam kiedys Co ktoras strone, umknelo mi. Moze to stres zwiazany kolejnym cyklem i oczekiwaniem NA niechciana @ . W piatek sie okaze....i zapewne znowu sie zdoluje...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Nie ma sprawy wszystkie staraczki przed @ maja stresa!!!!
              a co tu taka pustka??

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                witajcie kochane

                przed chwila robiłam test ciążowy ta druga kreseczka jeszcze słabiusia ale ja w miare widac!!! chyba sie udało!!! za pare dni powtórze test drżałam z nerwów patrzac na test hihi jejku, tak sie ciesze!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Gratulacje ! u mnie strasznie mdlosciowo i wymiotnie . . . już powoli mam dość





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kruszynka, ty długo po planowanej @ i dodatnim tescie mialas bóle w podbrzuszu?? długo sie one utrzymuja? tym razem mam od owulacji tylko skurcze w macicy , na poczatku pobolewaly mnie jajniki ale od jakiegos tygodnia tylko skurcze w środku macicy. długo to trwa?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Długo miałam takie bóle skurcze i to dosyć bolesne teraz dokładnie ci nie powiem do kiedy ale myślę że tak do 6tyg cały czas mi się wydawało że zaraz @dostanę. teraz też mam nieraz bóle ale takie bardziej piekące





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        annak moje gratulacje!!

                        u mnie bez zmian...pogoda taka sobie..B pokaszluje i ma katar no i mnie juz rozbiera...głowa boli,nos zatkany i chyba zatoki biorą
                        od jakiegos już czasu mamy w końcu piec wstawiony to se przepalam czasem jak chłodno jest
                        ide kawe pić bo mi głowa pęknie





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Anna gratulacje wielkie !!!! pokaz ten szczesliwy tescik chetnie poogladamy

                          Fasolka w ktorym tc Ty urodzilas swoje blizniaczki?

                          pozdrowienia dla reszty dziewczyn, ja tez ide pic kawke z ciastem sliwkowo-jablkowym


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dotka zazdroszczę kawki i ciasta ja nic słodkiego nie mogę tak mnie mdli męka





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              oki dzięki, pytam zebym czasem nie wariowała jak bedzie mnie brzusz pobolewał

                              pozdrawiam cieplutko

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam
                                Mnie tez bolal strasznie i czasami ciagle boli ale naszczescie niemialam takich mdlosci,kruszynko wspolczuje.
                                Na ostatnim usg dzidzia byla tak zle ulozona ze gin niemugl wszystkiego zmiezyc ale to co mu sie udalo to wyglada prawidlowo,i prawdopodobnie bedzie dziewczynka.
                                Szukam fajnego imnienia wiec jesli ktoras zna jakies orginalne to prosze piscie zawsze jest lepiej cos wybrac jak jest wiecej opcji.
                                Ja dzisiaj sprzatam caly dom i tez juz przepalam bo straszna zimota u nas
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X