Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczyny! Musze się obronić w tej kwestii że za bardzo chce i nie mogę przez to. Okazało się właśnie- dzięki moim namolnym dążeniu do badań, że przez to że mam podniesioną prolaktynę nie jajeczkuję od daawna (prawdopodobnie od rozpoczęcia studiów), a to spowodowało że obkurczyła mi się macica. Jest wielkości jak u 10letniej dziewczynki i jest niezdolna do przyjęcia dzidzi w tym momencie.

    Więc widzicie- nie zawsze blokada psychiczna. Moja mama też mi tak mowiła i kazała przestać chodzić po lekarzach. I gdybym tak zrobiła to niedługo by mogło być za późno. A tak jest szansa że wróci do normy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      To życzę powodzenia w leczeniu i szybkich rezultatów !.

      kameleonka a jak em ? ty już zdrowa?

      dotka ty dalej się wczasujesz?





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja kochana już lepiej męczy mnie tylko kaszel co jakiś czas a wieczorem trochę dusi a em jutro do chirurga idzie wymienić szynę na gips nie wiem jak to będzie ma nogę jak balon ale bierze ketonal i już się tak nie męczy dostał l4 na razie na miesiąc hmm nie wiem dobija mnie to wszystko

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej dziewczyny ja czuje się fatalnie mdli mnie cały dzień trochę osłabiona jestem . . .

          u nas dzisiaj zimno dobrze że te upały się skończyły.





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ale tu ostatnio cisza nikogo nie ma szok

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej Wpadlam zajrzeć kto zaciazyl.

              Kruszyna gratulacje! Jednak się udało.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej kochane ja wczoraj dostałam prezent od przyszłego chrzestnego (wózek) taki jaki chciałam hi hi i już się tym nie muszę martwić
                a co tu ostatnio tak pusto wszyscy na wczasy pojechali

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Bry laseczki....neta nie miałam!!!!!!
                  pogoda u mnie do du*y pada cały czas i zimno w dodatku..koszmar..
                  na dodatek wczoraj dostałam @ i czuje że umieram z tego bólu

                  kameleonka super trafiony prezent!
                  kruszyna jak sie czujesz?





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    jak tak czytam to pojawił się temat prezentów na chrzest, jeżeli chodzi o moje dziecko to tak się złożyło, że dwa foteliki samochodowe dostało jak matka mogę wam tylko powiedzieć, że dziecko otoczone miłością napweno wyrośnie na ludzi
                    mam dwa foteliki samochodowe i nie mam co z nimi zrobić, jakieś sugestie :P ?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej,
                      ja się nie odzywałam bo najpierw męczyły mnie mdłości,a potem niestety straciłam swoje maleństwo. Poronilam w 10tyg.
                      Gratuluje Kruszynko,super,ze wkoncu sie udało.
                      Kameleonka jak mąż się czuje? Co do wózka to super trafiony prezent
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Tulipanku tak mi przykro ja tez ciągle jestem nie pewna u mnie dopiero 7tydzien.

                        Niunia jestem wykończona mdłości mdłości mdłości





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a dziękuję m się czuje trochę lepiej ale noga nadal boli teraz właśnie się położył na drzemkę a wózek mam taki sam tylko zielono szary http://allegro.pl/wozek-tako-jumper-...557195893.html

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            kruszynko ja też się obawiałam te pierwsze miesiące czekałam aż się skończy 10 tydzień potem 16 a teraz nawet nie wiem kiedy to zleciało a już będzie 23 tydzień więc się kochana nie martw będzie wszystko ok

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kameleonka, też mam wózek tako jumper X i użytkuję go już 1,5 roku. Mogę z czystym sumieniem polecić go, naprawdę warto Jedyne co może zrażać to waga. Ale ja chciałam masywniejszy wózek bo mieszkam w górach i w dodatku na górze więc jakbym miała stelaż aluminiowy to chyba by mnie porwała

                              Gratuluję wszystkim zafasolkowanym. A za całą pozostałą resztę trzymam mocno w kciuki! Doczekacie się swoich dwóch kreseczek.



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                tuliXpanek tak strasznie mi przykro.... jak się czujesz?....nie wiem co mam napisac...





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X