Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja byłam pewna że nam się nie udało a jakie było zdziwienie jak okresu nie dostałam Trzymam kciuki





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      kruszynko moje gratulacje!!!!jejkuuu ależ się ciesze...nareszcie Wam sie udało...to teraz tylko życzyć szczęśliwych 9 miesięcy





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Uwierzę dopiero po usg
        ale dziękuje kochana a ty jak się czujesz?





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dziękuję że pytasz
          no raz lepiej,raz gorzej to zależy od moich nastrojów...mam nadzieje że nie przekwitam już(mam28 lat)...wiem może sie to śmieszne wydawać ale w mojej rodzinie wcześnie to przychodzi.Okresy mam coraz krótsze(3dni),zawroty głowy,duszności...ale mam nadzieje że to tylko złudzenia...
          dzisiaj jestem sama z B bo M pracuje do 18...i co tu robić!?





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            W tych czasach wszystko jest możliwe to zrób badania i będziesz wiedziała co ci jest może to przez ta pogode ja mam em w domu i co i tak nie ma co robić tylko fochy strzela.





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kruszynko gratulacje ale się cieszę
              A ja miałam bule brzucha i tez takie kucie i miałam wrażenie ze zaraz okres dostanę ,ale lekarz zapisał mi duphaston na te bule no i nospe mozna.
              Oj puli teraz która następna
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                KRUSZYNKO wiedziałam !! byłam pewna w 100% że jesteś w ciąży gratuluję serdecznie kochana i życzę tego każdej z was ja kochana też miałam takie kłucia więc się tym nie martw wszystko jest na pewno w porządku a jak twój m zareagował ?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dobrze już się zastanawia co się urodzi ha ha

                  a mnie ogarnęła panika :-P i trochę humor padł bo powiedzialam rodzica - wiem że to za wczesnie ale jakoś nie potrafie ukrywać takich rzeczy, a on zareagowali tak jak myslalam czyli było gadanie jak sobie poradzimy finansowo i wogóle po co nam 2gie dziecko jak z jednym nieraz nie daje rady itd . . . i złapałam doła





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Nieprzejmoj się jak by tak każdy myślał to by było mało dzieci na świecie,ja tez mam specyficznych rodziców niby złe nie chcą ale rania ,moja mala po urodzeniu miała dawna,sepsa i krzywe nogi tak stwierdziła moja matka ,a dziecko jest zdrowe szczęśliwe i dobrze rozwinięte a wkurza ja to ze ja robię po swojemu a co ona mówi mam gdzieś,oczywiście nie wszystko niektóre rady są ok,ale reszta także się nie przejmuj i cieżko się swoją juz niedługo większa rodzinka.
                    [/url[/
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      Hej z rana pustki tu nie samowite. robilam test i

                      BĘDZIEMY MIELI DZIDZIUSIA
                      łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał!!!!! GRATULACJE KOCHANA! WRESZCIE SIĘ UDAŁO!

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      Ania zobaczysz je niedługo trzymam kciuki !
                      dziewczyny mam do oddania testy owu jak by któraś była chętna to pisać.
                      a mam pytanie bolał was cały czas brzuch?? tak delikatnie jak na @ i nieraz kłuje i wogole tak inaczej teraz odczówam swoje sadełko
                      Bolał, bolał to raczej normalne a jak za mocno boli i Ci doskwiera to nospa pomoże

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      Dobrze już się zastanawia co się urodzi ha ha

                      a mnie ogarnęła panika :-P i trochę humor padł bo powiedzialam rodzica - wiem że to za wczesnie ale jakoś nie potrafie ukrywać takich rzeczy, a on zareagowali tak jak myslalam czyli było gadanie jak sobie poradzimy finansowo i wogóle po co nam 2gie dziecko jak z jednym nieraz nie daje rady itd . . . i złapałam doła
                      hmm nie ma to jak pocieszający rodzice taa moja mama też zadowolona nie była, a już jak się dowiedziała, że to bliźniaki to w ogóle (głównie z powodu braku pomocy nad opieką) tak zostało do dziś, pomagać mi w sumie nie pomaga lub robi to z wielkiej łachy jak ją poproszę (jak mam coś do załatwienia) Ale dasz radę - musisz! ja daję z trójką to Ty dasz z dwójką ;-)







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kruszynko wielkie gratulacje !!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dziękuje kochane

                          to widzę że nie moi są tylko tacy. u mnie jest tak że mogę na nich liczyć , mama dużo cyprianowi kupuje, zajmuje się nim jak trzeba i można powiedziec że go wychowała i to był mój błąd ale teraz na pewno drug raz go nie popełnie. ale straszne jest to wypominanie, gadanie , po co to to nie rozumiem.

                          mam nadzieję że wszystko będzie w pożądku a kiedy wy się umówiłyście na pierwsza wizytę? ciążą ma gdzieś z 2.5tyg myślałam żeby się umowić tak za 1.5tyg .





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Fasolcia a powiedz mi jak ty sobie dajesz radę z dziewczynkami? one są obłędne ! a Olcia jaka duża panna sama jesteś z całą trójką cały czas?





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ja byłam w 4 tc i dobrze bo musiałam brać duphaston a im szybciej się go weźmie tym lepiej no i sprawdzi gin czy wszystko ok,
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                To czyli umowie się na ten tydzień może mnie na środę wciśnie . . . boże jak ja sobie przypomnę o co miesięcznych wizytach u gina później co 2 tyg oj . . .





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X