Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hejka laski u nas gorąco parno i duszno masakra aż mi się nic nie chce ja już w poniedziałek jadę do Lubina do ginekologa na ostatnią kontrolę mam nadzieję że się w końcu dowiem kto tam siedzi w brzuszku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      @Dalej nie mam nawet nie brudzi nic a nic. nie wytrzymałam i zrobilam po południu test i wyszedł negatywny po godzinie było widać cień 2kreseczki a teraz mocniejszy. znowu się na kręciłam pewno na darmo





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kruszynko mi się coś zdaje ze ta @ do ciebie nie przyjdzie

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczyny.

          Mam do was prośbę, a mianowicie o rozesłanie takiej informacji do swoich znajomych jeśli możecie. http://www.corinfantis.pl/index.php?text=458
          Karolek to synek mojej koleżanki, urodził się prawie cztery miesiące temu z poważną wadą serca. Potrzebna jest dość droga operacja w Monachium a jego rodziny nie stać na pokrycie całych kosztów Operacja jest zaplanowana na październik, więc już niedużo czasu zostało na pozbieranie całej sumy a jest to 27 700 Euro... Także sporo kasy. Liczy się każda złotówka. Pozdrawiam



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Narazie cisza ale nie cieszę się na zapas. jutro powtórzę test albo z niedzielę .

            Co tu tak pusto? Niunia Dotka co u was? i Beatki dawno nie było wpadać na kawke i krakuski pomarańczowe





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam
              Kruszynko ja tak miałam z tym testem pózniej po 5 min pojawiła się cieniuteczka kreseczka która była widoczna tylko pod światłem,ale po 10 min test nieważny jest.zrob jutro z porannego moczu i wieże ze będzie bardziej widoczna trzymam kciuki.ja się nie odzywaj bo biwakujemy m jest tylko na 2 tyg więc wykorzystujemy ten czas na maksa
              Byłam na drugim usg trwało ponad pól godz i gin wszytko dokładnie pomierzyl
              więc mogę spać spokojnie
              Pozdrawiam
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dziękuję Mariczko jutro chyba jeszcze testa nie zrobię, dopiero w niedzielę rano . boże ja już nie wytrzymuje tych upałów ja nie wiem jak ja dałam radę z cyprianem w ciąży w taką pogode do tego ten ból piersi jest nie do wytrzymania . całe przedpołudnie i Troszke po południu byłam na ogrodzie u rodziców po kąpaliśmy się w basenie , cyprian strasznie szaleje w wodzie trzeba na niego uważać bardzo . teraz piję kawkę i myślę, myślę





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hejka laski ja jestem czytam Was ale nie mam bardzo o czym pisać

                  u nas też masakryczne upały a mi nic sie nie chce nawet do basenu nie wlazłam nie wiem jakaś deprecha mnie bieże...do tego ciągle kłóce się z małżem(czytać ja kłóce nie on)....ehhhh szkoda słów

                  kruszynko trzymam kciukaski za upragnione II krechy
                  pozdrawiam resztę dziewczynek





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Niuniek oj bidulo to ja też tak mam nieraz jak furiatka się zachowuję . . . a deprecha trudna sprawa może na początek melisa? bo dziurawiec to nie na słońce jak dobrze że się już dzień kończy trochę chłodniej trochę





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej z rana pustki tu nie samowite. robilam test i

                      BĘDZIEMY MIELI DZIDZIUSIA





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        gratulacje!!!!!! po wielkim oczekiwaniu nadszedł ten dzień!!!

                        dałabym wiele aby za tydzien zobaczyc dwie kreseczki tak jak ty dzisiaj!!

                        gratuluje ci z całego serca!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ania zobaczysz je niedługo trzymam kciuki !
                          dziewczyny mam do oddania testy owu jak by któraś była chętna to pisać.
                          a mam pytanie bolał was cały czas brzuch?? tak delikatnie jak na @ i nieraz kłuje i wogole tak inaczej teraz odczówam swoje sadełko





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            mialas jakies inne dziwne objawy?? np. bóle w krzyzach odkad skoczyła sie owulacja? boo ja tak mam po okresie owulacyjnym bóle w krzyzach no i pobolewanie w podbrzuszu i od czasu do czasu okolice lewego jajnika lub prawego odczówam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Krzyż mnie ciśnie, straszne bole piersi takie jak by stłuczone pod pacha, bóle sutków, częściej siku robię i nieraz Troszke mnie czyści, boli brzuch jak na okres i tak promieniuje na uda trochę i takie właśnie kłucia.





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                oprócz mocno bolących piersi, a sa napuchniete i bolą sutki tylko to reszta jak u mnie....aaaaj oby oby choc nastawiam sie pesymistycznie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X