Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bajtel kochana ... wiem że żadne słowa pociechy nie zmienią tego co czujesz. Najgorsze jest to że rozbudzone nadzieje, w głowie już rodzą się plany a tu wszystko szlag (za przeproszeniem) trafia i pozostaje pytanie dlaczego. Wiem to na pewno trudne i zdaje sie być jakże niesprawiedliwe. Ale Kochana wszystko widocznie ma swój cel, tak miało być i kropka nie dopatruj się w tym swojej winy bo tak to można się zadręczyć. Spróbuj się wyciszyć i znaleźć w tym wszystkim jakieś dobre strony, wiem że to trudne ale co więcej pozostaje ...
    Trzymaj się cieplutko buźka :* Miłego tygodnia życzę Wam dziewczynki !!!


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Nie wiem nawet, co napisać, bo nic nie określi tego jak bardzo mi przykro. Wiem Kochana jak ci ciężko. Człowiek się cieszy, nastawia, a tu przychodzi rozgoryczenie. Jedyne, co przychodzi do głowy to pytanie: dlaczego? dlaczego ja? a na to nikt nie odpowie tak to już jest, że ci, ktorzy nie chcą za jedym trafieniem mają dziecko,a ci co go pragną najmocniej na świecie muszą przejść długą drogę. czemu?bo życie takie jest, niesprawiedliwe. Aż samej mi się chce płakać, bo u mnie czuję będzie to samo co u ciebie.Nastawienie się, podświadome cieszenie się i rozgoryczenie na końcu. Ale nie poddam się! nie dzisiaj to jutro, wiem, że czekanie jest najgorsze,ale co nam innego zostało? Musimy być wszystkie cierpliwe i wierzyć, że gdzieś tam na górze zapisana jest dla nas fasoleczka.
      Kochana bądź silna, wszystkie jesteśmy z tobą! na pewno zostanie ci to wszystko wynagrodzone i zostaniesz niedługo najszczęśliwszą mamusią na świecie!Mocno cię ściskam

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Bajtel- tak mi przykro..bardzo Ci współczuje, ale wierze ze Ci się uda i będziesz miałą swoją upragnioną fasolkę. Siostra mojego męża straciłą dziecko w 3 miesiącu, bardzo to przeżyła i też jej tłumczyłam że widocznie tak musiało być. Trzymaj się cieplutko


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Bajtel... nie wiem co powiedzieć... po prostu trzymaj się i nie poddawaj! Kiedyś musi się udać! Nadzieja... ona umiera zawsze ostatnia pamiętaj

          A co u mnie strasznie pier....###@@***** w życiu osobistym Czemu zazdrość przeradza się w obsesję ehhhh ;(


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzięki bardzo za WIELKIE SERCE ,dziewczynki dobrze że was mam,mam 3 dni urlopu żeby się poskładać, więc jak dojdę do siebie to więcej napiszę,na dzisiejszy moment to wielkie Dziękijesteście kochane,pa

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
              Dzięki bardzo za WIELKIE SERCE ,dziewczynki dobrze że was mam,mam 3 dni urlopu żeby się poskładać, więc jak dojdę do siebie to więcej napiszę,na dzisiejszy moment to wielkie Dziękijesteście kochane,pa
              Bajtel, bardzo mi przykro, wiem, co czujesz...Trzymaj się kochana!
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Gosiu bardzo mi przykro-nie ma słów by to opisac ale wiedz ze jestem z toba sercem słońce.

                Scaarlet
                trzymam kciuki z całych sił

                Edziula moja droga buzile przesyłam.

                Ja byłam u mojej lekarki dzisiaj i toche mnie załamała bo ja chciałam zrobic 6 mesiecy przerwy a ona mi na to ze endomitrioza to paskudna choroba i lubi sie wracac takze wyprosiłam 3 miesiacy przerwy przed inseminacja bo naprawde tego potrzebuje zeby psychicznie odppoczac-ale wierze ze bedzie super.
                Viki, Enjoczyk,paulina, anet trzymajcie sie-UDA SIE

                Witam nowe i stare staraczki dziewczyny najwazniejsze to ze wspieramy sie-napewno wszystko sie uda


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Bajtel trzymaj się! Wszystkie jesteśmy z Tobą





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    gosiek teraz jest cCi cieżko, ale ból przeminie, a pustke wypełni nowe życie. Spójrz na to z tej strony, że wiesz już, ze możesz miec dzieci, że możesz zajsc w ciaże. Może bedzie trzeba ja podtrzymac lekami, ale na pewno sie uda! JA W TO WIERZE!
                    TULE MOCNO DO SERDUCHA!!!

                    A ja dzis sie nawkurzałam, szefowa dałam i 3h później przyjsc do pracy żeby zrobic te badania
                    Najpierw okazałos ie że sa płatne - SZOK
                    Potem, ze jedno z nich trzeba robic podwójnie tzn, przy I pobraniu krwi, a nastepnie wziac specjalna tabletke i po 2h powtórnie pobrac krew a ja oczywiscie nie wiedziałąm nic o tym i lekarz mi nie dał rzadnej recepty na ów tablete
                    Tak sie wkur... (sorrry)!! Chciałąm wziac sobie cały dzień wolny, ale szefowa sie wkurzyła w tel rozmowie i juz sie nic nie odzywałam tylko powiedziałąm, ze przyjade. No i zapiernicz był do 17.00
                    Ciekawe jaki jutro bedzie czas pracy, ale mam tego dosc, ja to zawsze musze na najgorszy okres do roboty trafic
                    A badania - wyniki, dopiero za tydz beda
                    Ale już bez tego jednego, bo bez tabletki nie dało rady go zrobic... :/

                    Mam już dośc wszytkiego, w dodatku teraz Misiek ma tydzień postu przed swoimi badankami, a ja mam chcice
                    W dodatku w mieszkaniu burdel, dobrze ze chociaz meble w końcu dotarły, panel sie kończa kłaśc, wiec w sobote czeka mnie sprzatanie chyba
                    Jeszcze firanki musze poszyc .... MASAKRA JAKAŚ !!!
                    I kiedy tu dzdziusia robic? A miało byc niby łatwiej, bo czasu na myślenie nie ma, ale na sex też nie ma czasu i siły ... :/

                    trzymajcie sie kochane
                    CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI! ( ja sie tak pocieszam)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ja dzisiaj też miałam paskudny dzień rano ledwo zwlokłam się z łożka i na samą myśl o tym jakie zadania sobie zaplanowałam do zrealizowania, do niego biegiem wróciłam. Piotruś był dzisiaj nieznośny do n tej potęgi, nie miałam ani siły, ani nerwów do niego.na spacerze z nim było wręcz tragicznie. najpierw szalał, a potem kłądł się co 2 m ze zmęczenia.
                      mam dzisiaj 29dc, dalej czekam. Cycuchy jak bolały tak bolą, a nawet gorzej, kręgosłup to samo. dzisiaj ku mojemu przerażeniu pojawiło się jakieś brunatne plamienie. już sama nie wiem.. czy to @ nadchodzi, czy co:/ wyjaśni się w najbliższych dniach.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Bajtel tak mi przykro Współczuję Ci z całego serca! Trzymaj się, wierzę,że Ci się uda i tak jak powiedziala Edzia-wiesz,że możesz, więc uda się nast.razem, na lekach,ale sie uda!! Najważniejsze, by się nie załamywać... Buziak dla Ciebie:* Edzia, wiem, co czujesz-mam to samo-nie wiem, za co się złapać! Jeszcze dziś jakaś rozdrażniona jestem:/ Denerwuje mnie wszytsko. Czy Wy tak macie przed owulką?? Scarlet oby to nie ta wstretna @! Pozdrawiam serdecznie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Jeszcze raz dziękuję dziewczynki ale chyba się przyzwyczajam do niepowodzeń bo tak na prawdę to wielki ból ale czym częściej się pojawia to łatwiej można go znieść,,,,, bo teraz kolejna szansa prawda edziu i to mi daje siłę .Wasze wypowiedzi,wylane łzy pozwoliły mi dziś rano spojrzeć inaczej ,napisałyście co cię nie zabije to wzmocni i chyba tak się stało.nie będę wymieniać wszystkich imion jest nas dużo i w tym tkwi nasza siła,dziękuję

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam ja też chcę się dołączyć też z partnerem staramy się o drugiego maluszka Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ja też czuję się podłamana;( bo od wczoraj miałam bardzo lekkie brunatne plamienie, a dzisiaj jak wstałam krew dosłownie polała mi sie po nogach. odechciewa sie wszystkiego w tym momencie totalne rozczarowanie

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                strasznie się czuję. Mam co chwilę takie skurcze macicy, że zwijam się z bólu a po kazdym takim skurczu wielkie skrzepy krwi ze mnie wylatują. do tego biegunka i targa mnie na wymioty. Coś mi się zdaje, że testy mnie oszukały, ale mój organizm nie

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X