Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej Baciulek witaj w klubie ,ja po owulce parę dni dostałam opryszczki i mam stan podgorączkowy,więc tez fatalnie się czuję i wyglądam okropnie a na dodatek mama podwyższoną temperaturęo zgrozo!!! pa

    Skomentuj

    •    
         

      ulga...

      Hej Dziewczynki. Wreszcie mam siłę żeby usiąść do kompa. Minął mój strach o naszą dzidzię. Dziewczyny byłam przerażona tym zakażeniem dróg moczowych, co drugi dzień wizyta u ginka, antybiotyk i inne leki i badania no ale wczoraj ginek powiedział, że jest dużo lepiej i na USG mogłam wreszcie zobaczyć nasze maleństwo i już widać główkę, brzuszek, rączki i nóżki. Pokazałam zdjęcie córci i była wniebowzięta, że mama ma w brzuszku takie małe dzidzi. Dziewczyny dla takich chwil warto żyć i starać się i czekać to coś pięknego. Pozdrawiam Was Wszystke Dziewczynki.
      Zabkaniunia bardzo Ci gratuluję. Jesteśmy równo w ciąży.


      Skomentuj


        hej laski
        Mnie łapie jakieś grypsko, poce sie strasznie, a od czwartku zaczynam prace
        Wiec jutrzejsze świeto zapowiada mi sie na leżeniu i łykaniu tabletek kurcze a Misio ma imieninki akurat i nici z mojego erotycznego prezentu
        pozdrowionka

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
          maluszek według mnie owulka jeszcze nie wystąpiła. Nie ma wyraźnego skoku temperatury. A jeśli chodzi o śluz płodny, to jeśli były w tych dniach przytulanki z ukochanym, to mogła to być pozostałość nasienia, która przypomina śluz płodny.
          Dzisiaj mialam temperature 36,8 - czyli skok jest. Tylko sie zastanawiam, śluz płodny widziałam13 i 14 dc i to na pewno byl śluz a nie nasienie. Teraz nie mam śluzu płodnego jest gesty i lepki. nie wiem czy teraz mialam owulacje. juz sama nie wiem - moze cos poradzicie dziewczynki??


          Skomentuj


            maluszek płodny śluz nie musi wystąpić dokładnie w dniu skoku tempki. Może być kilka dni wcześniej lub później. Ja np. bardzo często obserwuję u siebie, że płodny śluz występuje kilka dni przed lub po skoku tempki. Dlatego w określeniu dokładnego dnia owulacji mogą być pomocne testy owulacyjne. Pisałaś, że wyszedł pozytywny 16 dc. Więc jeśli wystąpił wtedy śluz płodny, a kilka dni później (czyli dziś) skok tempki, to wszystko wskazuje na to, że owulka już była.
            Ale dla pewności przyjęłabym, że dni płodne potrwają jeszcze kilka dni





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dzieki ada
              Wczoraj bylo przytulanko Mam nadzieje ze owocne. czy po owulacji jest jeszcze szansa na poczęcie?


              Skomentuj


                Szansa jest, ale krótko. Jajeczko żyje około 24 godz, jeśli w tym czasie plemniki dotrą do jajeczka to nastąpi zapłodnienie. Życzę, żeby było owocne
                No i polecam się na przyszłość





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczynki!!!
                  nie pisalam, bo byłam za bardzo zestresowana dzisiejszą wizytą u ginka, ale nie trzeba było się tak bać. Wszystko się udało i doświadczony lekarz nie miał ze mna większego problemu Myślalam, że wyfrunę jak na skrzydach do domu. Kamień spadł mi z serducha.
                  W tym miesiącu już po ptokach bo mam 16dc i owulka minęła, ale jestem pełna nadziei, co przyniesie kolejny. Nie ma sie co za bardzo nastawiać, a jednak człowiek sie łudzi.
                  Po badaniu ginek stwierdził skrzywienie trzonu w tył, co może utrudniać zapłodnienie, ale jeżeli już jedno dziecko mam, to powiedzaił, że pewnie nie będzie wielkim problemem zajście w ciążę. Mozliwe tylko, że będę musiała dłużej poczekać ( ok pół roku), ale jestem dobrej myśli, jeżeli Piotrusia ustrzelilismy za pierwszym razem Kurcze, tylko czemu dowiaduję sie o swoim ginekologicznym defekcie własnie teraz?! wcześniej jakoś nikt mnie nie uświadomił
                  Buźka kochane! 3mam mocno kciukaski za was wszystkie!

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Scaarlett-nawet nie wiesz jak sie ciesze ze wszystko z toba dobrze,myslami jestem z Toba i 3mam kciuki
                    Edzia-dostalam bukiet kwiatow od meza Podzialalo!!


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Halo,kobietki cos jakos cicho dzisiaj


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hmmmmm... chyba wszystkie odpoczywamy ja z moimi chłopakami wróciliśmy z rodzinnego obiadku u teściów. Było całkiem miło, bo co tu robić w taką koszmarną pogodę??!
                        Paulinkosuper masz mężusia ja to nie pamiętam kiedy dostałam kwiatki od męża. zawsze mi mówi, że woli mi kupować praktyczne prezenty, bo np. perfumy bedę używać i cieszyć się rok, a kwiatki zdechną za tydzień:P echhh te chłopy.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Ja spedzilam prawie caly dzien przy laptopie i na czytaniu gazet.Mezusia nie bylo wiec mialam duuuuuzo czasu dla siebie
                          Scaarlett-dobrze ze to perfumy a nie lokowka czy zelazko Ja juz dostalam taki praktyczny prezent az do bolu jeszcze na poczatku naszej znajomosci,a byl to depilator.Echhhhhhh ci mezczyzni ale sie chlopaki staraja jak moga.


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hihihi depilator też dostałam ale tu muszę go usprawiedliwić, sama go sobie zażyczyłam na urodzinki. A czy się starają? czasem im to lepiej wychodzi, czasem gorzej, ważne, że próbują. Spokojnej nocki wszystkim!

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              heh moj maz a wowczas chlopak jak juz mu marudzilam o kwiatku kupil mi owszem kwiatka ale w doniczce zeby wystarczy mi na dluzej chlopy to chlopy

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Czesc Dziewczyny, jestem tu nowa i tak jak Wy, bardzo chcialabym miec dzidziusia Staramy sie z mezem od 8 miesiecy i nic Biore clo i duphaston od 14dc, i nic Jestem zalamana,ze nigdy nie zobacze tych 2 kresek!! Nie mam monitorowanego cyklu. czy ktoras z Was zaszla w ciaze, nie widzac "kurzego"sluzu?? Serdecznie pozdrawiam!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X