Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Helllo lasencje
    u mnie troche lepiej został okropny katar ale najgorsze za mną...
    marika ojejjj współczuje strasznie wiem co przechodzicie...zdrowiejcie szybciutko...
    wpadać na kawusie





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej, ja znowu zalatana.

      Współczuje chorób i zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

      Witam nowe staraczki i życze szybciutko fasolinki. Ja dzis ogladalam zdjecia od poczatku pierwszej ciazy ( bo Gabi bardzo lubi oglądac) i tak mi sie strasznie za tym powiekszajacym brzuszkiem znowu zateskniło.... No i jak tu odpuscić jak tak sie chce!! Staram sie tu mało wchodzić i nie nakrecac wiec wybaczcie moja czesta nieobecność ale mineło juz 8 miesiecy jak sie o druga dzidzie staramy i znowu doła łapie.

      Trzymajcie sie dziewczyny i owocnych staranek.



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        cześć wam wszystkim dawno mnie tu nie było ale tak to jest gdy człowiek przed samymi świętami decyduje się na remont a teraz jeszcze te świąteczne porządki masakra... myślałam że dzieki tym obowiązkom nie będę tyle myśleć o @ i o ciąży i tak też było tyle że dzisiaj w nocy przyjechała ta nie chciana kurka wiem co czujesz my z gabrysią po 3 miesiącach się udało a tu już za nami 9 i zaczyna się 10 no cuż widać jeszcze nam nie pisane...

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej kochane ja dziś taka zdenerwowana chodzę jak nigdy masakra znajoma zaszła w ciąże ale to nic ona co dzień pije i pali fajki jak smok i się cieszy z drugiej ciąży ale co z tego jak dalej będzie piła bo przy pierwszej tez piła a ja nie pije wogóle i co !!?? czekam na @ czwartego mam dostać i pewnie dostane !! bo już dwa pryszcze dziś mi wyskoczyły masakra jestem załamana

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kameleonka Ty sie naprawde nie przejmuj,moja kolezanka tez zaszla w ciaze w 1 cyklu starania,palac ,pijac i nie powiem co jeszcze:/,niestety poronila(nie dziwie sie),czego jej bardzo wspolczulam.Ale teks jaki mi rzucila po tym przebil wszystko!!!! Mianowicie: ja do niej,ze nie przejmuj sie my sie juz ile staramy i nic(ona dobrze wie o tym),napewno szybko zajdziesz w druga ciaze.Na co ona cytuje"no pewnie,ze zajde,zdaze zajsc 5 razy,a Ty dalej nie bedziesz!!!!:/

            Myslalam,ze ja ROZSZARPIE!!!!





            ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
            http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej
              co za malpy!!!!
              nie przejmojcie sie dziewczyny ja zawsze powtarzam sa ludzie i taborety !!!!!
              bedzie dobrze trzeba tylko myslec pozytywnie.my jeszcze chorujemy ale jest juz duzo lepiej,pogoda do d......
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez chanel233 Pokaż wiadomość
                Kameleonka Ty sie naprawde nie przejmuj,moja kolezanka tez zaszla w ciaze w 1 cyklu starania,palac ,pijac i nie powiem co jeszcze:/,niestety poronila(nie dziwie sie),czego jej bardzo wspolczulam.Ale teks jaki mi rzucila po tym przebil wszystko!!!! Mianowicie: ja do niej,ze nie przejmuj sie my sie juz ile staramy i nic(ona dobrze wie o tym),napewno szybko zajdziesz w druga ciaze.Na co ona cytuje"no pewnie,ze zajde,zdaze zajsc 5 razy,a Ty dalej nie bedziesz!!!!:/

                Myslalam,ze ja ROZSZARPIE!!!!
                Przepraszam za wyrażenia ale wredna suka z niej tym bardziej że wie przez co przechodzicie a jej tak łatwo zajść. Ech brak mi słów na takich ludzi.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  chanel ja bym jej za takie słowa w pysk dala masakra co za ludzie żyją na tym świecie szok !! a tak po za tym ja czekam na @ we wtorek powinnam dostać ale nie będę robić żadnych testów po prostu czekam cierpliwie a jeszcze jedno ta właśnie moja znajoma dzień przed tym jak jej lekarz powiedział ze jest w ciąży to jej się okres skończył i miała bite 5 dni i mówiła ze nawet obfity dziwne to dla mnie ale dobra pozdrawiam kochane miłej niedzielki

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej
                    roznie to bywa,ja slyszalam o dziewczynie ktora prawie 5 mniesiecy miala tak jakby okres a byla w ciazy dzis juz troche ladniej ale zimno,zaraz jedziemy na kawe do tesciow zajma sie troche mala a ja odpoczne
                    wiem jedno nie ma co zaduzo myslec o tym naszym staraniu bo potem same sie gozej czujemy pozdrawiam
                    [/url[/
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kobietki jestem bardzo długo na tym forum/trzeba by wszystkie wasze miesiące starań zsumować? było bardzo różnie poczytajcie wstecz może to wam pomoże.
                      Ale nie poddaje się i nie żegnam miłości w sercu po prostu żyje a Bóg wie co robi jak jest mi pisane to będę mamą jak nie to może inne plany mam na życie.
                      Zacznijmy się cieszyć terażniejszością a będzie łatwiej oczekiwać cudu,miłości na który wszystkie tu czekamy.

                      To prawda są kobiety które nie powinny być matkami ale na to nie mamy wpływui trzeba się z tym pogodzić a może dziecko ma je odmienić? nie wiem??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Bajtelku ja Ciebie kobietko bardzo bardzo podziwiam jesteś tak silna że nie znam ani w realu ani z forum tak silnej kobietki (czytam wszystkie Twoje posty więc co nieco wiem)
                        życzę Ci z całego serducha fasolki i cudownych 40 tygodni ciąży

                        wiara czyni cuda i tego się trzymajmy

                        często też myśle o Promess ciekawe co u niej???


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          bajtelku to co napisałaś było piękne.... wogóle ty tak pięknie wiele spraw umiesz napisać i podsumować tak że wszystkie nas porusza i daje nam nadzieję wiesz??? buziaki kochana

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                            Kobietki jestem bardzo długo na tym forum/trzeba by wszystkie wasze miesiące starań zsumować? było bardzo różnie poczytajcie wstecz może to wam pomoże.
                            Ale nie poddaje się i nie żegnam miłości w sercu po prostu żyje a Bóg wie co robi jak jest mi pisane to będę mamą jak nie to może inne plany mam na życie.
                            Zacznijmy się cieszyć terażniejszością a będzie łatwiej oczekiwać cudu,miłości na który wszystkie tu czekamy.

                            To prawda są kobiety które nie powinny być matkami ale na to nie mamy wpływui trzeba się z tym pogodzić a może dziecko ma je odmienić? nie wiem??
                            nic dodac nic ujac kto jak kto ale ty napewno zasugujesz na bycie mamusia bog jest milosciwy i napewno sprawdzisz sie w tej roli nie raz !!!!!!
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Helllo kobietki
                              zimno u nas masakrycznie...i w dodatku wiatrzysko wieje i troche śniegu leży
                              B dzisiaj do szkoły pojechał jutro mają wolne bo 6-ste klasy piszą egzaminy,potem w środe do szkoły a od czwartku juz przerwa świąteczna...więc mam nadzieje wreszcie sie wyspać
                              bajtelku podpisze się pod słowami Mariki...nic dodać nic ująć
                              zapraszam na kawusię





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jestem na kawusi z wami
                                dzięki za miłe słowa aż się wzruszyłam
                                nie wiem co pisać:ee
                                szukam sprawdzonego przepisu na babę wielkanocną

                                wiara czyni cuda tego się trzymajmy!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X