Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ulcia ja bym Ci chętnie oddała swoje zbędne kg gdyby się tylko dało.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczynki
      Ulcia ----->ja tez sie chętnie z Tobą zamienię,choćby zaraz.Ja zaczynam starania za 3 dni ,zaczęłabym juz dziś,ale cos dziwnie mnie jajniki bolą,a już po @ jestem wiec niewiem czemu.

      Postanowiłam zrobić wyprzedaż garażowa heh( może bardziej szafowa) i wystawiam ciuszki na allegro,trzeba zastąpić nowymi,a te stare może znajda inna właścicielkę.


      No wlasnie jest 1:23 a ja dalej wystawiam ufff





      ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
      http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej kobietki jestem i ja
        no tak coraz cieplej i wychodzi się na spacerkiszkoda że nie z wózkiem
        ja już po starankach kolejnych czyli po owulce teraz czekanie na @@@@@
        niech w końcu któraś zafasolkuje
        widziałyście bociany??????????
        bo lecą już do nas
        sliczne macie te suwaczki tak patrząc po datach mój jest najdłuższy ale nie robię bo nie chcę się dołować -moje serce jest otwarte na miłość

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej dziewczynki

          ja mam zamiar szybko za fasolkowac wracam do was !! czekam na @ i zaczynamy

          Ulcia zazdroszczę tego że nie możesz przytyć mi się to odmieniło pół roku temu ale nie chciałabym tyle ważyć ja przy 53kg strasznie wyglądałam ha ha

          Bajtelku ja jeszcze nie widziałam bocianów





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam
            Od połowy roku staramy się o dziecko ....mamy już jedno jest to córcia ma 5 latek i jst kochana ale wiadomo ...było by weselej jakby było jeszcze jedno...i dzisiaj mam wątpliwości bo okres mi się spóźnił .....może coś w końcu z tego będzie

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka



              To dosyć mało ale nasz związek liczy już sporo czasu ...ja chce bobaska..chce dać "Misiowi" radość jakiej nie ma tylko da ją dziecko;(

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hejka witam nowa staracze
                ja tez oddam zbedne kilogramy nawet moge doplacic
                bajtelku trzymam kciuki mam nadzieje ze bedziesz pierwsza i zapoczatkujesz te fale..bocianuw jeszcze nie widzialam ale wypatruje
                kruszynko szlejesz i tak trzymaj
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Mariczka szaleje i to bardzo
                  sprzedałam wszystkie ubranka po cyprianie wymieniłam mu całą garderobe, sobie trochę też i kupiłam kilka malutkich ubranek żeby sobie na nie patrzeć ha ha

                  mam plan - zaczynam od generalnych porządków - właśnie kuchnie rozbebeszyłam pewnie do wieczora mi zejdzie żeby nic mi później nie przeszkadzało trochę ćwiczeń i więcej owoców, kaws foliowy i magnez, i ostro działamy i Chcialabym w pierwszym cyklu już zafasolkować więc chyba testy owu kupie ale bym była happy !!





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kruszyna....z tymi testami owulacyjnymi jest coś nie teges.Ja próbowałam z 3 firm rożnych,a później chciałam sprawdzić ich wiarygodność.Wiec dla picu zrobiłam test swojemu facetowi.I co wyszło...? Ano to,ze właśnie przechodził owulacje heh





                    ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                    http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ha ha dobre to chyba z nich zrezygnuje w pierwszej ciąży po 3 miesiacach zaskoczyłam mam nadzieję że nie będzie teraz dłużej





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        :-)
                        Last edited by tymunn24; 29-03-2012, 00:15.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Helllo lasencje
                          ja chora...gorączke mam prawie 39 stopni i wszystko mnie boli...i katar i kaszel do tego..właśnie jem swój pierwszy posiłek(jogurt) ale jakoś ledwo mi on przechodzi...kawy jeszcze dzisiaj nie piłam i nie będę pić bo na samą myśl o niej nie dobrze mi sie robi
                          Boziu tak bym chciała być juz zdrowa...przespałam dzisiaj cały dzień nie licząc zaprowadzania małego na autokar..spadam bo nie wyrabiam buzka





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            oj niunia przykro mi zdrowiej kochana szybko , witam również nową staraczkę , co do mnie to czekam na @@ i nie wiem ale powiem wam że wogóle o tym nie myślę pozdrawiam kochane

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A co tu takie pustki ? wpadać na kawke
                              NIUNIACZKU wracaj do zdrówka !! to chyba za dużo świętowania co ? :-D

                              ja uciekam do pozadków przed świątecznych i wieczorem chrzestna młodego będzie





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                witam
                                niunia wiem dokladnie jak sie czujesz i wspolczuje!!!!
                                ja mala i mezus wstalismy dzisiaj z goraczka kaszlami i cieknacymi nosami i to wszyscy na raz jakas masakra a najgorsze jest to ze to prawdziwa grypa bo wszystko nas boli mala placze ja stekam i m lezy i zdycha jak na zlosc a z gardla to czuje ze mi ropa wylazi spadam wszyscy w luzku dzisiaj lezymy
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X