Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    kameleonka trzymam kciuki zebys przełamala tą zła passe.

    U nas tez pogoda piekna, spacerujemy sporo , po 3 godziny nawet wiec nie mam kiedy zagladac. Teraz mała uśpiłam ale obiad wola wiec znów musze lecieć.
    Pozdrawiam staraczki i trzymam kciuki za wszystkie.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      cześć dziewczyny, co u was ciekawego??
      mój M dzisiaj z rana pojechał już a na dodatek ten weekend nie należał do najbardziej udanych masakra... w sobotę mieliśmy gości trochę posiedzieliśmy było fajnie a wczoraj wybraliśmy się na rodzinne kupiliśmy sobie kilka fajnych rzeczy... ale mimo to ciężko nam było się porozumieć jakoś... kurczę chyba ta jego praca tak na nas wpływa
      kameleonka jak tam?? pisz jak tylko będziesz coś wiedziałai tak jak mówi niunia kura w końcu przełamiesz złą passe nas wszystkich

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        rafiania nie przejmoj sie faceci tak odragowywoja stres z pracy chociaz pewnie niechca sie do tego przyznac oni pewnie sie tez stresuja albo sa przemeczeni. wiem to po moim m . on troche gdera a ja zaraz wstrzyniam kutnie ale poko daj mu troche czulosci i mu przejdzie hihi
        ja dzis ogladam film big love juz sie nie moge doczekac,wczoraj ogladalam i ze cie nie opuszcze ....fajny
        pozdrawiam
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej kochane moje ja wróciłam z pracy i sprzątałam dwa prania kurze i mycie podłóg i po tym trochę rozbolał mnie brzuch a mój m resztę mycie okien i naczynia wiec jutro mam wolne i odpoczywam na maxa u mnie na razie bez zmian @ dalej nie ma testów więcej nie robię czekam jeszcze do czwartku i idę do gin. chyba ze @ przyjdzie ale tak długo mi się jeszcze nie spóźniała trochę się boje bo nie wiem czy przyjdzie a nie chciałabym dziś rano było mi trochę niedobrze a tak po za tym bez zmian rafinia nie martw się faceci już tacy są poprawi się zobaczysz kochana całuje i pozdrawiam kochane

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            a gdzie wy wszystkie pouciekałyście

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dzwoniłam dziś do gin ale moja pani będzie dopiero za tydzień a ta pani recepcjonistka powiedziała ze pewnie nie jestem w ciąży ponieważ testy były by pozytywne nie wiem sama co mam o tym myśleć poczekam jeszcze tydzień i pójdę bo co mam zrobić

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                cześć jestem dziewczyny dzisiaj od rana miałam trochę spraw do załatwienia...musiałam trochę podzwonić, dom ogarnąć, jechać na zakupy kupiłam małej takie fajne 2 bluzki uwielbiam kupować jej ciuchy a sobie rajstopy takie kolorowe a teraz siedzę i popijam kawkę
                kameleonka recepcjonistka niech lepiej zajmuje się papierami a nie mówieniem za lekarza czy jesteś w ciąży czy nie do puki nie masz @ jest nadzieja że może już jakiś fasolek się zakorzenił
                a co do mnie i mojego M to dla niego jest wszystko ok jak to on mówi to ja szukam problemów jak to stwierdził tylko że ja lubię rozmawiać o tym co mnie dręczy i męczy... a on nie bardzo... trudno pewnie za jakiś czas mi przejdzie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kameleonka rafiania ma racje!!!! do 3 razy sztuka kup test i zrob go z pierszego porannego moczu,do gin i tak mosisz pojsc,ale napewno ta niepewnosc cie dobija i jest najgorsza,wszystko jest mozliwe ja nadal trzymam kciuki
                  a mi mala zachorowala ma straszny kaszel mam nadzieje ze to nie krtan,albo oskrzela,narazie zaczelam jej robic inchalacje z muchosolwanu zobacze czy bedzie poprawa a jak nie to do lekarza
                  a tu co tak pusto co robicie????
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    moja mała już śpi ja przejrzałam właśnie ogłoszenia o pracę ale w tej naszej dziurze nie ma żadnych ofert dla kobiet... a zdecydowaliśmy z M że jak coś się znajdzie to mogłabym bym pracować może wtedy coś się więcej odłoży... i może będzie wtedy bliżej spełnienia marzeń o własnym domu
                    marika trzymam kciuki żeby z małą nie było nic poważnego i żeby szybko z tego wyszła
                    kameleonka wydaje mi się że marika ma rację z tym testem... chociaż pamiętam co ja czułam jak mnie się spóźniał 10 dni.... i 2 testy wyszły mi negatywnie a @ jak nie było tak nie było... no a za kilka dni proszę pojawiła się jak gdyby nigdy nic ale u Ciebie mam wielką nadzieję że będzie inaczej.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      zrobię kochane moje tak jak mówicie jutro kupie test i w czwartek zrobię z rana do trzech razy sztuka zobaczymy jak wyjdzie znowu negatywny to po prostu poczekam na wizytę bo lekarz się przecież nie pomyli marika oby twoje maleństwo szybko wróciło do zdrówka miłego wieczoru dziewczynki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej

                        u nas drugi dzień wymiany okien ,a później sprzatanie i muszę 2sciany odświeżyć bo całe po plamione i poryte jeszcze po wymianie instalacji . kurcze na poważny remont stołowego muszę czekac jeszcze rok bo nie ma kaski na to co bym chciała, ale nowe firanki drugi dywan i parę dodatkow i będzie ok a teraz będę miała jagodowo w dwóch odcieniach i brazowa tapeta gładka nie wiem jak to będzie wyglądać a po weekendzie przedpokoj nam demoluja ha ha

                        trzymam kciuki za fasolki





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja już bigos od rana ugotowany, mała śpi a ja oddaje się przyjemnością zaraz idę czytać moją książkę którą nie mogę skończyć. wymieniałam dzisiaj jeszcze wodę w akwarium musiałam odlać ręcznie 100 litrów normalnie masakra... ale na dziś to koniec, może później wybierzemy się gdzieś z małą
                          kameleonka jak tam @ jest czy nadal nic ja się chyba bardziej denerwuje niż ty

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hejka
                            kruszynko no to szalejesz hihi ja mam sypialnie taki dziwny fiolet podchodzi pod jagutke z zoltym,ja musze sie wziasc za dzienny pokoj bo mam czerwony z brazem i fajnie wyglada,ale mi sie znudzil i kilka dziur jest zrobione po kablu od satelity wiec moze pomaluje ale na zielono ale taki fajny zywy,moze i humor bedzie radosniejszy.
                            rafiania podziwiam cie z tym akwaarium wiem co to znaczy bo mamay 180l
                            ale ja nigdy sie tego nie tykam bo to m zadanie,fakt ze tylko moze 2 albo raz do roku wymieniamy ale to duzo roboty z tym.
                            musze wieczorem na zakupy wyskoczyc bo chce jakiej ciasto na sobote zrobic,(mam urodzinki) ale wcale sie nie ciesze kolejny rok o staranie sie zacznie....
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Marika ja mam w środę urodziny i też tak za bardzo to sie nie cieszę ale w końcu do fryzjera się wybiorę ja chciałam jagódke z limonką ale trochę farby trzeba i z jednej sciany tapete zrywać a co pod nią to nie wiadomo

                              my byliśmy na placu zabaw i młody czarny wrócił ale pogoda piękna.

                              Aniu to miłej lektury i odpoczynku od urwisa





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ja tez cichłabym się wybrać do fryzjera ale trochę się boję...znacie może jakiegoś dobrego fryzjera w Poznaniu?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X