Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no nie był to wesoły pobyt ale juz wszystko w porząsiu
    oooo to masz tanie kalosze ja jeszcze na takie nie trafiłam





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      weekend się zaczął i dziewczyny odpoczywają no to miłego wypoczynku.
      ja ten weekend sama z G. mężuś w hiszpanii....a ja się nudzę wczoraj byłyśmy z małą na chałupkach u kuzynki która jest w ciąży i znowu popadłam w małego doła jak wróciłam do domu... a dzisiaj siedzimy w domu nawet na dwór nie bardzo wyjść bo wieje tak że chce głowę urwać
      czekam na moją @ bo powinna di mnie dziś bądz jutro zawitać i już po sobie czuję że napewno mnie nawiedzi kolejny miesiąc do niczego.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej laseczki ja wróciłam właśnie z pracy wczoraj byłam z moim ukochanym i znajomymi w barze na piwku i pizzy potem poszliśmy na balety i spalam w sumie 3 godziny i rano do pracy wstałam 11 godzin i jestem już w domku mój m posprzątał więc ja dziś resztę dnia i jutro odpoczywam Rafiania kochana nie martw się ja trzymam kciuki z całego serduszka żeby @ do ciebie nie przyszła ja mam dostać w czwartek i tez się martwię to jeszcze 5 dni co tam wogóle u was słychać a ze tak zapytam to skąd wogóle pochodzicie??

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          kameleonka dobrego masz męża dzieki niemu możesz sobie teraz na całego odpocząć
          ja też mam nadzieję że nie przyjdzie ale czuję po sobie że raczej i tym razem nic nie wyszło ja za ciebie też mocno trzymam kciuki żeby nie przyjechała
          u mnie nic nowego dzień jak co dzień tyle że dzisiaj jakoś nie mogłam znaleźć miejsca dla siebie wogóle jakoś humoru nie miałam, i jakiś podły nastrój złapałam z tego wszystkiego aż całą czekoladę zjadłam a miałam się odchudzać
          ja jestem z takiej małej miejscowości w województwie wielkopolskim jakieś może 70 km. do łodzi. i 35 do konina pewnie za dużo to ci nic nie mówi ?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej
            u nas śnieg pada znowu a ja się obudziłam z strasznym bólem gardła i ucha buuu

            ja jestem z dolnego śląska legnica te rejony od nas jest z 70km do karpacza

            cyprian szaleje i od rana na hulajnodźe jeździ sąsiedzi nas zabiją





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hej
              ja z pomoza kolo Gdanska
              ja dopiero zladowalam w domu wczoraj mielismy gosci a potem do szwagra na urodziny poszlismy i tak dobrze sie bawilismyy ze zostalismy na noc
              teraz obiadek ide robic shabowe i ziemiaczki.
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                to ja mieszkam najbliżej kruszynki bo 43 km od Legnicy jestem z dolnego śląska z Bolesławca mój m pojechał z rana na rybki z kolegami właśnie do Legnicy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć dziewczyny ja rosołek już mam i na dzisiaj to wszystko bo jak niema m to mnie i małej wystarczą kluseczki no to widzę dziewczyny że zewsząd nas tutaj i z góry polski i z dołu i ze środka fajnie miłej niedzieli

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    również życzę milej niedzieli ja idę do mamy na herbatkę a jak wróci m to idziemy do jego mamy pozdrawiam kochane

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Bry laseczki
                      moje chłopy już obiadek pałaszują(kotlety i ziemniaczki i grzybki marynowane)..a ja se puzniej zrobie bo mam gotowy tylko podgrzać
                      ja jestem z podlasia
                      zapraszam na kawkę i karpatkę(jeszcze małż nie wszamał całej)
                      milusiej niedzieli pa kochane





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej laseczki ja właśnie wykąpałam mojego pupilka teraz leży jak tygrys rozciągnięta na dywanie i się do reszty suszy bo oczywiście ją podsuszyłam suszarką co bardzo lubi podobnie do kąpieli teraz tak ładnie pachnie i taka puszysta jest moja kochana blaneczka ah jak ja ją kocham

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Bry lasencje
                          u mnie troche mrozi ale to dobrze bo błota przynajmniej nie ma
                          B dzisiaj w domu bo kaszleć zaczął i nie chce żeby go gorzej wzięło bo jutro mamy wizyte w poradni
                          gdzie sie podziewacie?na kawusie zapraszam





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hej
                            kameleonka to może jakaś kaweczka w złotoryi? ja z wilkowa jestem:P więc to całkiem nie daleko

                            u nas piękne pogoda ale mrozi





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hejka
                              ja zabiegana dzisiaj caly dzien,bylam w miescie porobilam oplaty i pochodzilam troche po sklepach teraz mala zasypia a ja odpoczywam
                              troche tu pusto.....
                              trzeba zarzucic jakis ciekawy temat kto ma jakis pomysl?
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hejka pewnie na kawkę zawsze można się spotkać temat ciekawy tez by się przydał mi się na przykład pralka popsuła i nie chce wirować i aż mnie telepie ze złości

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X