Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam pogoda zapowiada się znośnie, więc po poludniu może jakiś spacerek zaliczymy.
    ITKA GRATULACJE

    Niunia zakupy średnio udane,nic nie mogłam znaleźć dla młodego z tego co chciałam dywanu też nie kupiłam ale zamówiłam na allegro , nie było tego odcienia co chciałam i nie chciało mi się go busem taszczyć a tak kurier przyniesie mi go do domu i jeszcze 20zł za oszczędze ha ha ale za to fikusa dużego kupiłam na przedpokój bo jakoś tak pusto było

    wpadać na kawkę i pyszną babkę





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hello kobity!
      u mnie pomalutku słoneczko wyłazi ale rano było tak zimnooo że normalnie masakra jakaś
      itka moje gratulacje!!
      kruszynka ehhh tak to jest jak człowiek sobie cos zaplanuje a potem nic nie może znalezc na zakupach...ale super że dywan masz i to pare groszy taniej zawsze to coś.....i wpadam na kawusie





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Wpadaj kochana bo mi samej źle dobrze że moja kumpela z powrotem się przeprowadziła do rodziców to chociaż raz na 2tyg się widzimy a dywanik będę miała włochaty ciemno fioletowy trochę ciemno mam w salonie bo wszystko kompletuję już fioletowe żeby tylko po wymianie okien przemalować na limonkę już nie mogę się doczekać!





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Niunia to sie wczoraj nalatalas widze
          Kruszyna masz jakies zdj dywanu z internetu? ja mam sciany takie wlasnie jasny groszek, a dywan mam z Komfortu ale na stronie juz go nie widze. Taki caly w kolorowe kwiaty, bardzo zywy i energetyczny
          Itka na slub nigdy nie jest za pozno, widocznie musieliscie dojrzec do tej decyzji albo dozbierac kase super gratuluje

          i ja sie do kawki dolaczam


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Docia ja kupiłam właśnie ten:

            http://allegro.pl/dywan-shaggy-super...819246254.html

            a kolory ścian takie Z dekorala:
            http://www.google.pl/imgres?q=%C5%9B...t:429,r:19,s:0






            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dzięki dziewczyny
              Kruszynadywam super marzy mi sie taki zielony,a kolor scian tez świetny







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ale miałam dzisiaj udany dzień co jakiś czas będę dostawać ciuszki dla młodego od znajomej , same firmowki jutro jadę z młodym do jego chrzestnej na Kawe a w nastepnym tyg. wpadnie do mnie kumpela , nie widziałyśmy sie 4 lata.

                a ja właśnie skończyłam przesądzać kwiaty trochę mi się tego na zbierało a że wczoraj kupiłam nowe donice to miałam motywację he he miłego wieczorku i wskakiwać na drinka





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  itka jej, gratulacje
                  Agata - 14.07.2008r.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    U mnie @ sie wreszcie pojawiła czyli kolejny cykl do dupy.

                    Kruszyna dywanik piekny, mam shaggy i to od tego samego sprzedawcy i jestem mega zadowolona, miekki, puszysty, raz na nim spalam nawet. Córcia go uwielbia. Ide nadrabiac zaleglości bo dzis caly dzien na dworze, tylko na chwilke na obiad weszłyśmy bo pogoda letnia.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kruszynka kolor ścian jak i dywan śliczniusie...a co do ubranek to tez super zawsze to mniejsze koszty niz samej kupic wszystko...ahaaa i wskakuje na drinka
                      niuniakura ojjjj przykro mi trzymaj sie kochana
                      a u mnie jakos dzionek zleciał a pogoda dzisiaj piękna normalnie chyba lato wruciło





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kruszynka fajnie ze ciuchy dostaniesz, zawsze gorsza zaoszedisz np na dekorowanie i urzadzanie mieszkania
                        Niunia tak pogoda u mnie te byla wczoraj fajna taka w sam raz
                        Kurka po odstawieniu lutki przyszla @ ??

                        To teraz najblizej niewiadomej jestem ja i Bajtelek poczekamy zobaczymy


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Bry kobietki
                          ależ jestem szczęśliwa chyba sie posikam z radości...a to dlatego że małż wczoraj zniósł mi ze strychu 4 pary za ciasnych na mnie spodni...i jaaa w nie wlazłam!!!są na mnie dobre!!
                          a tak z innej beczki..to pogoda na razie u mnie do du*y ale wczoraj tez taka rano była a potem upalnie sie zrobiło więc i dzisiaj czekam na słoneczko


                          to teraz trzymam kciukaski za Ciebie dotuś i bajtelka
                          wpadac na kawusie mam słodkie bułeczki i strucle serową





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witajcie
                            kurka co tam u ciebie???
                            ja już dzisiaj lepiej mam dzień wolny to ogarnę troszkę dom i pranko porobię
                            wskakiwać na kawusię i to szybko!!!!!

                            mocno trzymać poproszę hi hi

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              a co tu taka cisza??????

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                bajtelku racja cisza że szok!!!juuuuhhhuuuuu gdzie wy babeczki??
                                fasolcia a co u Was słychac??





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X