Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    odpoczywałam, całe popołudnie przespałam,wykonczona byłam a z lapkiem to w łóżku leżę a jak się czuję? hmmm fizycznie dobrze, psychicznie szczęp, ale jakoś trzeba żyć, bo mam dla kogo. dzisiaj mnie już doszczętnie zalało więc wiem, ze to koniec, mam nadzieję, że wszystko się samo wyczyści no trudno i przykro..

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ale idz kochana w poniedzialek do lekarza niech sprawdzi i zobaczy i zobaczysz jak sie zachowa. Nie zrozum mnie zle ale powinnas naprawde usiasc i poszukac poczytac o dobrym lekarzu Twoje miasto nie jest male wiec i lekarz jest duzo czasem na NFZ znajdzie sie lepszy niz prywatnie. No i przede wszystkim musisz badania porobić nich da ci skierowanie powiedz ze miedzy innym od tego jest a w ostatecznosci zrob na wlasna kieszen ale musisz by wiedziec i jak juz bedziesz pewna wedy ze spokojem bedziesz mogla se mocno do meza przytulic. Choc zastanawia mie jedno przecie ten lek jest chyba podobny to luteiny tak czy sie myle?? jesli tak to powinien ci pomoc bo po to on rzekomo jest.


      Skomentuj


        Jestem jestem nie da sie wykiwac malenkiej, wiedziałam ze jak sie schowam to sie pojawisz

        Tak mamakacperkaifasolki, dupaston jest jak luteina tylko ze lepszy i nie wywołuje tylu skutków ubocznych blatego jest niestety drozszy.

        Scaarlet kochana, zrobisz jak uwazasz, Ale ja tez uwazam ze powinnas isc do specjalissty który sie zajmuje takimi własnie sprawami, bo on bedzie wiedziaj jak sie za to zabrac i jakie badani aporobic. Uwazam ze zwykli ginekolodzy w takich sprawach na nas graja i sprawdzaja czy im sie uda niestety naszym kosztem.
        Kochana zobaczysz przyczyna okaze sie bardzo mała a zarazem taka szkodliwa.
        Bo tak naprawde nie moze byc slonce zebys tak cierpiała


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          chodziłam i prywatnie i na NFZ i szukałam już wcześniej na stronie dobry lekarz opinii, na temat każdego ginka.
          duphaaston jest to czysty progesteron, ginek mówi, że silniejszy od luteiny i że lepszego nic mi dać nie może na podniesienie progesteronu, a obniżenie prolaktyny. tylko, z tego co już się teraz naczytałam, jeżeli problem tkwi w tarczycy, to tak jak ja mam prolaktynę wysoką, to jest ona wysoka w tym wypadku, ale duphaston nic na to nie poradzi, bo najpierw trzeba wyleczyć nadczynność, albo niedoczynność tarczycy, a na to są inne leki, a potem faszerować się duphastonem a z tego co czytałam, większość lekarzy nie bada przyczyn za wysokiej prolaktyny i ładuje bez sensu hormony, co nie przynosi rezultatów. i kto tu ma nas leczyć, jeżeli mamy byc mądrzejsze od naszych lekarzy. pierwsze co zrobię, to zbadam tą tarczycę, dla pewności, a potem wszystkie kolejne jak będzie potrzeba i wyłapie syfa!
          Last edited by Scaarlett; 25-02-2010, 23:40.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Wy to uciekacie przed soba co hihi najpierw scaarlett teraz ty sie pojawiłas nie ma jej a rozumie chodzicie na zmiane do tych krzaczkow tylko ciekawe co tam macie ze tak was na zmiane ciagnie!
            To tym bardziej powinno jej pomoc i przytrzymac ta ciaze chociaz powiem wam ze jak chodzila na samym poczatku teraz to tez mi moja lekarka dala luteine bo mialam plamienie i bralam ja ale dopochwowo i przestalo po jakims czasie ale biorac ja dalej zaczelam sie zle czuc i chcialm sie umowic lub zasiegnac porady a pani w recepcji powiedziala ze nie ma miejsc i nie polaczy mnie z nia bo nie ma takiej opcji wiec sie wkurzyla i kolo domu poszlam bo sasiadki i kolezanki polecaly fajny duzo opowiad i wogole ale nie w tym rzecz i bardzo zdziwilo mnie jego podejsci do jednej rzeczy i wsumie nie wiem czy mial racje czy nie bo powiedzial ze nawet luteina nie pomoze bo jesli ma Pani stracic to dziecko to i tak pani je straci! I tu zaskoczenie bylo dla mnie ale byl ze mna szczery bo on osobiscie nie zaleca luteiny na potrzymanie.
            Ale scaarlett miejscowosc jest wielka wiec napewno sa jacys specjalisci i dobrzy lekarzy. bede ci truc kochana z tym glowe bo to musi byc cos nie tak skoro to juz tyle razy.Ale wiecei co tak jeszcze sobie mysle ze wiek i to jakie jest naszej zycie codzienne robi swoje tez. Bo moja pierwsza byla perfekt nic kompletnie zero objawow i wogole a teraz plamienie strach i te okropne objawy!

            Scaarlett a wracajac to tej tarczycy wiesz cos mi swita ze moja kolezanka ma kolezanke ktora tez ma ten sam problem i wlasnie tez dwa razy stracila. tylko ze jej lozysko sie odklejalo za szybko. Musisz zrobic koniecznie te badania. Ale nic wiecej na ten temat nie wiem jak cos moge sie dowiedziec.
            Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 25-02-2010, 23:47.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              nooo to prawda, przy Piotrusiu byłam młoda, głupia, wszystko było dobrze, niczym się nie przejmowałam, a teraz? im więcej człowiek wie, im starszy tym jest gorzej..

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Kochana nie czytaj tyle słonce tylko idz do jakiegos dobrego lekarza, jak wejdziesz i powiesz ze chcesz badania a on powie ze nie to odrazu z tamtad wychodz bo pojde i sama cie za baty wyciagne
                Jak tak ci tak powie to znaczy ze jest jakis nie ten tego


                Znalazłam kochana w których dniach badania robic i to wklejam takze zrób sobie to na własna reke słonce, najlepiej komplet jak chcesz
                Ten drugi estradiol i Lh jest dla tego zeby sprawdzic czy jajeczka dobrze rosna czyli nie musisz go robic słonce bo u ciebie nie ma problemu z tym raczej.
                1-3 dzień cyklu
                LH, FSH, Estradiol

                ok 12-14 dzień cyklu (opcjonalnie)
                LH, estradiol

                21-23 dzień cyklu
                Progesteron, Prolaktyna


                testosteron i hormony tarczycy (TSH, T3, T4) bez znaczenia kiedy
                Last edited by oczekujaca7777; 26-02-2010, 00:06.


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziewczyny ja uwazam ze to sa własnie choroby cywilizacyjne niestety, wszystko jest naszpikowane horonami i jemy to nie majac najmniejszego pojecia niestety.
                  No i za duzo czytamy niestety, dlatego ja teraz tylko na te forum wchodze i to koniec nic wiecej juz nie czytam, naprawde nie ma sensu bo tylko jestem coraz głupsza i głupsza


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                    nooo to prawda, przy Piotrusiu byłam młoda, głupia, wszystko było dobrze, niczym się nie przejmowałam, a teraz? im więcej człowiek wie, im starszy tym jest gorzej..
                    I miałysmy inny tryb zycia wtedy byla szkola wtedy byc moze jeszcze chlopak i czlowiek o tym nie myslal a teraz im wiecej masz czasu tym gorzej. ja tez juz np. wariacji dostaje bo jakies tam wierciuchy sa powoli ale jak ich dlugo nie ma to sie zastanawiam o co chodzi czy wszystko jest ok.

                    Z tym czytaniem sie zgodze. jednak jak czlowiek ma zajecie to nie ma glowy do myslenia i czasami pojawiaja sie rzeczy o ktorych wogole sie nie myslalo. A co do mojej kolezanki to przez to ze zamiast w gory przeprowadzila sie na morze to jej ta tarczyce zwiekszylo i ma takie problemy. Byc moze ze i te hormony tez zle dzialaja. Teraz to najwazniejsze badania i dobry lekarz. Jak trzeba bedzie chodzic od jednego do drugie to tak trzeba ale wiesz po co to robisz i dla kogo.
                    Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 25-02-2010, 23:57.


                    Skomentuj


                      http://www.mamo-tato.pl/article_show..._id=9&ss_id=13

                      http://www.maluchy.pl/tabele/?nr=2

                      a to jest progesteron

                      http://www.mamo-tato.pl/article_show..._id=9&ss_id=13
                      A tu sa tabele jesli chcesz kochana, jesli nie to nawet tam nie wskakuj


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobra kochane ja spadam całuski, nie jestem w temacie niestety




                        Pa pa pa pa pa trzymajcie sie cieplutko


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Pa kochana spij dobrze.
                          Jak to nie ostatnie dwa posty i juz wiesz o co chodzi hihih.
                          A Ty scaarlett jestes czy tez juz ucieklas?


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            jestem, dokształcam się w temacie badań, bo muszę zacząć działać, tak być nie może.
                            całuję was kochane 3majcie się cieplutko

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              A to dla brzusia


                              zeby za bardzo nie kopał w nocy mamaKacperkaIfasolki

                              I jeszcze trzy dla was


                              Ide bo nigdy z tad nie wyjde i pupa do fotela mi przyrosnie hahahahahahhaahhaahahah, dobrej nocki papapapapaapap


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziekuje w imieniu mojego brzusia
                                Bo tu fajnie cieplo i milo wiec nie chce sie isc
                                No ja tez uciekam nie przeszkadzam tylko za duzo glupot nie wyczytaj.
                                Spijcie dobrze i milej pracy oczekujaca jesli idziesz do niej
                                Do jutro na porannej kawko-herbatce.
                                A najlepiej scaarlett ja tez polozysz sie nie przestaniesz myslec o tym juz dzisiaj.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X