Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ach kobieto ile razy trza powtarzać, że nie trzeba nic czuć żeby być w ciąży objawy przychodzą później ja też nic nie czułam i co? widać po suwakach nie trzeba się tym kierować jak widać







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oj wiem wiem dobra już was nie denerwuje ide spać dobranoc




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witajcie laseczki
        jak dobrze być znowu z Wami....nie miałam neta bo w nadajnik w naszej gminie pierdyknął piorun...a teraz odpalam kompa i patrze mam netaaaa i połączenie ze światem wreszcie
        milusiej nocki kochane





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczynki. Ja dalej od rodziców pisze. Mała usneła wiec mam chwile czasu, myślałam ze bedzie tego czasu tutaj wiecej ale mała strasznie marudzi i w sumie tylko ze mna chce byc wiec jedyne co mi odchodzi to gotowanie

          beata trzymam kciuki, poczekaj jeszcze kilka dni dla pewnośći- jak wytrwasz i rób testa.
          Ja mam 1 dzień choć czuje się okresowo, w dole brzucha mnie ciągnie i juz tam pewnie sie zaczyna cos dziac.

          majajula nam tylko raz gumka pękła, przed zareczynami i od tej pory nigdy. Używajcie zelu nawilżajacego to na pewno nie pęknie

          niuniapopieram- bez netu jak bez reki.
          Uciekam na pyszne ciacho. U mojej mamy przez cały tydzień coś pieką- przyjade do domu ze 2 kilo grubsza



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość

            beata trzymam kciuki, poczekaj jeszcze kilka dni dla pewnośći- jak wytrwasz i rób testa.
            Ja mam 1 dzień choć czuje się okresowo, w dole brzucha mnie ciągnie i juz tam pewnie sie zaczyna cos dziac.
            Pewnie że dam rade ja póki co nie zamierzam w ogóle testu robić tylko czekam na @ najwyżej się nie doczekam




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kurka no nam nigdy nie pękała ale zawsze może być ten 1 raz mąż sięśmieje że 100% pewnosci to nic nam nie da chyba że abstynencja
              Na razie na tym czyli gumkach pozostajemy. Powiem Wam ż eja z powodzeniem stosowałm przez 3 lata metody naturalne mierzenie temp obserwacja śluzu ale teraz nie mam na to czasu przy 3 dzieci. Jak byłą JUlka mogłam sobie na to pozwolić hehe

              Beatka z całego serca życzę Ci abyś nie doczekała się @ przez najbliżesez 9 miechów
              Trzymam kciukasy i myślami jestem z Tobą w tych na pewno stresujących dniach.


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hmm zawsze można poprosić gina o receptę na tabletkę PO, wykupić i niech sobie w domu leży w razie "wypadku"
                ja po ciązy nie wiem jakie zabezpieczenie wybiorę - tabsy odpadają bo po nich tyje, spiralom nie wierzę, kiedyś o jakimś zastrzyku raz na 3 m-ce mówił mi gin ale nie skorzystałam ostatecznie choć leży w domu, po prostu nie chcę hormonów już.
                No ale 4 dziecia nie panuję więc pewnie będę miała niezłego cykora







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Fasola no właśnie kurcze reszte żcia sie cykać ciągle to kurcze wrzodów się nabawię

                  Te zastrzyki podobno na psychikę źle wpływają więc u mnie odpadają bo ja mam zdiagnozowaną depresję więc nie mogę a sprali czemu nie ufasz???


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czemu nie ufam? bo jak leżałam z Olą w szpitalu na porodówce to była dziewczyna która właśnie rodziła 3 dziecko - pierwsze planowane, drugie i trzecie ze spirali - wiadomo, że przy tabsach się też zdarzają wpadki, ale kiedy zapomnisz raczej a tu? cóż może błąd lekarza, ale ja za czyjeś błędy nie chcę płacić







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej kobietki, widze ze ruch sie zrobil

                      Zapraszam Was na mojego bloga, którego założyłam parę dni temu
                      http://dotkaa.blogspot.com/

                      Fasolko ale ten suwaczek ci zasuwa juz 14 tydzien leci
                      Martusia dziwne to lepiej do ginka idz na przeglad
                      Bajtelku co dobrego upichciłaś ?
                      Kruszynko widze ze zrobilas ten torick-samochodzik, super efekt
                      Maju no uwazaj bo Ci sie jeszcze 4 pociecha trafi
                      Kurko super ze wpadlas do nas choc z doskoku
                      Beatko trzymam kciuki zeby @ nie przylazla !!!!
                      Niunia super ze masz juz kontakt ze swiatem hehe


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witajcie kochane
                        pogoda pochmurna nadal ale fajowo nie trzeba do pracy iść
                        przez weekend przewinęło się przez nasz dom mnóstwo ludzi i było wesoło
                        upiekłam ciasto toffi i zrobiłam sałatkę z tuńczyka i zwykłą no i napiekłam kurczaków do tego piwko i dobre filmy
                        wpadło mi w ręce nowe "zwierciadło" ktoś czyta dobra gazeta i tak zleciało
                        widzę że dużo się działo u was to fajnie

                        docia blog cudowny
                        fasolka ale ten czas leci
                        martusia nie miałam nigdy czegoś takiego
                        kruszynka talenty kulinarne zapraszam do mnie naucz mnie
                        maju wpadaj do nas jak najczęściej
                        becia trzymam kciukasy
                        niunia bez neta jak bez ręki


                        Wpadać mi tu na kawusie !!!!!zapraszam z ciachem toffi

                        a tak na koniec mam już drugą połowę cyklu brrrrrrrrrr nie lubię tego stanu feeeeeeeee
                        Last edited by bajtel; 25-07-2011, 07:10.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          bajtelkulece na kawusie i przynosze serniczek i koniaczek na podniesienie ciśnienia

                          dotka kartki są przepiekne!!!!!!! I blog super.

                          U mnie na razie @ brak ale zadnych objawow nie mam. U rodziców testa chyba nie bede robić wiec czekam na @ albo do soboty bo w domu mam test.
                          Jejku, nie chce sie nakrecać ale było by super. Ja juz chce taką druga malusia kruszynke. Tylko musze teraz uważać bo mała trzeba cały czas podnosić... W domu mam luteine jkby co ....ale to tylko takie marzenia.

                          Lece do mojej paskudki bo dziś nas wszyscy opuścili. Wpadnę potem
                          Last edited by niuniakura; 25-07-2011, 10:31.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hello kobietki
                            pochmurno dzisiaj u mnie...
                            bajtelku wpadam na kawusie ale bez ciasta...bo znowu się odchudzam...ależ ja głodna jestem!!!
                            kurka trzymam kciukaski żeby @ nie przyszła
                            dotuś Twój blog superrr
                            ...a co do pękania gumek to nam pękła raz...jak byliśmy młodzi i głupihahaha ale nic z tego nie urodziło się





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej dziewczynki dzięki za kciuki trzymajcie jeszcze bo póki co @ nadal nie ma jak jej nie będzie do końca tyg to zrobię test żeby już was paluszki nie bolały
                              A dzisiaj byłam z mężem u lekarza ma zapalenie stawów w jednym kolanie i ledwo chodzi




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                beata ja robie w sobote jak do tej pory nic nie bedzie to mozemy sie razem umówić zeby podkręcić atmosfere



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X