Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Bajtelku tak zobaczysz samo przyjdzie szczescie do nas wszystkich

    Ja dzis w pracy robie imieninki bo potem dziewczyny na urlop pouciekaja, mama pyszne muffinki z czekolada i skorka pomaranczowo,cynamonowo-cukrowe serca z ciasta francuskiego i a'la miodownik z malinką na wierzchu wpadajcie na kawke czestowac sie


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Bo prawdą jest, że “jeśli myślisz, że Ci się uda, to masz rację”.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hehe dobre powiedzenie Bajtel
        ..chociaż ja sobie mówiłam na koniec, że mi sie nie uda i popatrz podwójnie zadziałało także tą metodę też polecam







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          cześć wszystkim moge się przylączyć?
          mam na imie Iza i mam dwóch synków na mlodszego czekaliśmy12lat-więc potrafie wczuć się w Wasze polozeniema juz2latka-za kilka dni i myslimy powaznie o kolejnym dzieciu jednak gdy pomysle ze znowu moze minac tyle czasu...to juz za stara bede niestety..
          milego wieczorku dla wszystkich







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Przyznam wam szczerze, ze i ja - jak Fasolinda - zaszłam w ciąże jak już sobie powiedziałam, że nie tym razem nie ten cykl.

            Wiecie co wymyśliam? Że jeśli zajde w drugą ciąże kiedyś to nie chcę znac płci.
            Pewnie fajnie jest tak oczekiwać nie tyle na zobaczenie bobaska co na poznanie kim ono jest.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witaj itka czuj się jak w domu.

              Dziś padało całą noc i nie mogłam spać.
              Z tym uda się to jest taka maksyma, że w ogóle kiedyś się uda nie teraz nie już zaraz ale w odpowiednim czasie i miejscu.
              To są słowa z książki "czekając na bociana"podobno dobra jest i opowiada o starankach i oczekiwaniu.
              Może któraś z was ją ma?
              miłego dzionka ja do pacy się szykuję pa

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Itka witaj może znowu ten wątek się rozrusza. Życzę żeby teraz dzidzia pojawiła się znacznie wcześniej.
                Martuśka Adaś pewnie ucieszyłby się z rodzeństwa
                Bajtelek u nas też padało a jaka burza była masakra kilka razy jak w coś walnęło, no i mnie obudziła burza a telefon nam nie działa nie wiem co się stało bo internet działa a jest podłączony pod tel domowy
                Last edited by beata127; 20-07-2011, 08:33.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  a ja nie mogłabym nie wiedzieć, nie znać - może dlatego, ze ja generalnie niespodzianek nie lubię i nie umiem na nie czekać
                  dlatego z niecierpliwością czekam na info co się we mnie kryje
                  itka podobno w takich wypadkach z drugim idzie szybciej - tak czytałam







                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hejka dzieki za mile przyjęcie
                    ja tez liczę na to ze tym razem szybko pójdzie maly od września do przedszkola idzie na próbe ja do pracy moze wróce na pol etatu i jakby wtedy pojawily sie dwie kreski byloby super.moze jak przestane o tym myslec latwiej pójdzie hehe
                    milego dzionka dla wszystkich,ja dzis tylko sprzatam i szoruje cale mieszkanie w sobote robimy urodzinki malego i moje więc gości mnóstwo i w kazdy kąt zajrzą zwlaszcza teściowa wrr
                    a wogóle pochwale sie jak juz tu jestem w niedzielę
                    SIĘ ZARĘCZYLIŚMY-po tylu latach w końcu jakieś decyzje







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
                      hejka dzieki za mile przyjęcie
                      ja tez liczę na to ze tym razem szybko pójdzie maly od września do przedszkola idzie na próbe ja do pracy moze wróce na pol etatu i jakby wtedy pojawily sie dwie kreski byloby super.moze jak przestane o tym myslec latwiej pójdzie hehe
                      milego dzionka dla wszystkich,ja dzis tylko sprzatam i szoruje cale mieszkanie w sobote robimy urodzinki malego i moje więc gości mnóstwo i w kazdy kąt zajrzą zwlaszcza teściowa wrr
                      a wogóle pochwale sie jak juz tu jestem w niedzielę
                      SIĘ ZARĘCZYLIŚMY-po tylu latach w końcu jakieś decyzje
                      No to gratuluję i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
                      A teściową się nie przejmuj




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Itka, gratulacje.

                        Beatko, pewnie by nie chcia, bo narazie ma problemy z byciem bez mamy na widoku, a co dopiero jakby mial się dzielić.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej kobitki
                          u nas już leje 3 dzień brrryyy ,a ja jutro z rana muszę jechać wszystko kupić na młodego urodzinki

                          Niuniulek a ty gdzie się podziewasz kochanie moje co?

                          witam nowe panie
                          u mnie @ się rozszalała... po mimo tego,że na razie zaprzestaliśmy starań wcale mnie ona nie cieszy





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            U mnie to samo 3 dzien leje jakas masakra po prostu
                            ale fajnie ze piatek weekend tuz, tuz, na sobote planuje porzadki w domu takie ogolne sprzatanie, a za tydzien w sobote na slub jade


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej ale pogoda brrr a ja mam urlop
                              wyspana kawkę piję zapraszam na ciasteczka wskakujcie
                              porządki to już wczoraj zaczęłam tak mnie nosiło,odkurzałam,wycierałam mokrymi chusteczkami co popadnie a dziś mam zamiar ogórki w słoiki włożyć i niech będzie parcie na szkło hi hi no i pranko wstawiłam już a za oknem znów pada

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej u nas tez pada już 4 dzień normalnie jakaś masakra ja dopiero dziś zaczęłam sprzątanie ale takie gruntowne miałam tydzień temu (przed weselem) poodsuwałam wszystkie łóżka szafy a dzisiaj tylko odkurzam i pościeram jeszcze kurze.


                                P.s dziewczyny dawno nie było u nas fasolki więc może któraś będzie testować??




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X