Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witam kochane
    gdzie wy wszystkie jesteście,tęsknię za wami bardzo
    wczoraj bardzo miło spędziliśmy wieczór i dostałam piękne kwiaty od emka i kurier wczoraj przywiózł ten sok z pokrzywy, młodemu smakuje ogolnie fajny w smaku jest tylko trawą zajerzdza. będę mu dawać po 2-3 łyżki 2razy dziennie a wieczorem pół łyżeczki tego żelaza. nie wiem czy wam się chwaliłam ale nie muszę już kupować mebli mlodemu,moi rodzice wymieniają w stołowym a mają takie fajne jasne proste mebelki i biorę od nich szafę i dwie szafki z półkami, wymienię tylko uchwyty na kolorowe i naklejki po naklejam a do stołowego skapnie nam sofa i fotele z ławą,na pewno w lepszym stanie są niż te co mam po teściach7:^| jak młody wstanie to jadę z siostra i jej chłopakiem na zakupy bo lodówka pusta i chemia też mi sie skończyła. Buziaki





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
      witam kochane
      gdzie wy wszystkie jesteście,tęsknię za wami bardzo
      wczoraj bardzo miło spędziliśmy wieczór i dostałam piękne kwiaty od emka i kurier wczoraj przywiózł ten sok z pokrzywy, młodemu smakuje ogolnie fajny w smaku jest tylko trawą zajerzdza. będę mu dawać po 2-3 łyżki 2razy dziennie a wieczorem pół łyżeczki tego żelaza. nie wiem czy wam się chwaliłam ale nie muszę już kupować mebli mlodemu,moi rodzice wymieniają w stołowym a mają takie fajne jasne proste mebelki i biorę od nich szafę i dwie szafki z półkami, wymienię tylko uchwyty na kolorowe i naklejki po naklejam a do stołowego skapnie nam sofa i fotele z ławą,na pewno w lepszym stanie są niż te co mam po teściach7:^| jak młody wstanie to jadę z siostra i jej chłopakiem na zakupy bo lodówka pusta i chemia też mi sie skończyła. Buziaki
      prawda jak tu pusto??....kwiatów zazdroszcze..a co do mebli to super zawsze to pare groszy w kieszeni...też bym tak chciała





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej jestem i ja robiłam pierożki z kapustą uwielbiam je.
        Fakt trochę ostatnio tu pusto a ja już się z wami zżyłam i nie chcę innego forum z Wami mi dobrze. fasolka pewnie jak wróci od siostry to da znak życia póki co się pewno bawi.Niunia ja też zawsze w piątek sprzątam bo w sobotę jakoś mi nie po drodze W sobotę tylko zmywam podłogi bo mój i tak zdąży nanosi gorzej jak z dzieckiem ciągle chodzę i zbieram coś po nim na szczęście skarpetki wie gdzie odnieść po sobie




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          właśnie dostałam od emka eska że dostał premie więc będziemy mogli kupić młodemu ten domek ogrodowy babcia się dołoży troszkę później wam wkleję zdjęcie. wiem żestrasznie rozpieszczam młodego ale chcemy mu dać wszystko jeśli możemy a dla drugiego dzidzia też się przyda.

          NIUNIA a cieszę się tym bardziej z tych mebli bo byłam skłonna odpuścić zmywarkę a tak już w październiku będę mogła ją kupić i w końcu będę miała pozadek w kuchni ha ha

          BEATKO ja mam dwóch facetów którzy nie wiedzą co to jest sprzatanie po sobie i w efekcie mamy totalny nie ład w domu -delikatnie powiedziawszy.

          w środę idę do nas do szkoły na zebranie inf o zapisach do przedszkola itd. a już za dwa tyg zapisy,zła jestem bo muszę wyjazd z młodym przełożyć





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Puk, puk...jest tu ktoS? Ostatnio pusto, faktycznie.

            poszlismy dzis z mala po południu z mężem na nasz plac zabaw i przed furtka doslownie tak sie rozpadalo ze wlecieliśmy do jakiegoś bloku bo klatka byla otwarta, zalożyliśmy małej folie, ja klapki zdjełam bo sie wyslizgiwałam i poszliśmy do domu. Po drodze dostałam ataku śmiechu jakiego dawno nie miałam bo nawet czułam ze majtki mam mokre. W windzie zostały po nas 3 mokre plamy- wszystko było mokre- na szczeście nie było tego duzo bo mało ubrań mieliśmy na sobie. Ale było fajnie, dawno nie byłam taka mokra i nie szłam boso po chodniku. Suuuuper

            Ps. Dalej leje i to juz nie jest śmieszne....


            kruszyna fajnie ze mebelki beda, no i domek dla małego. Ale bedzie miał frajde.

            beata smacznego zycze. Pewnie pierożki pyszne wyszły. Do mnie ma teściowa jutro przywieść uszka i pierogi z miesem to jak ja pojade do rodziców z mała to mój małż bedzie miał zapasy w zamrazarce.

            Lece bo malutka ryczy.Do jutra



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Helllo dziewuszki
              u mnie ciepło ale pochmurno....dobrze że wczoraj pokosiłam trawniki wkoło domu,zostało jeszcze za domem ale to jak pogodą będzie.
              Ależ sie dopiero wystraszyłam-mój M obciął (siekierą) niedawno sobie kawałek "pucki" koło kciuka w lewej ręce!!a minute wcześniej wykrakałam że coś sobie zrobi,na zszywanie nie pojechał bo mu sie "nie chce"...a wczoraj w pracy rozciął sobie prawą rękę...normalnie on wygląda jak by z wojny wrucił..i poszedł właśnie dalej drzewo rąbac a ja przyszłam do domu bo nie mogę się na niego patrzec i nie chce znowu czegoś wykrakac





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dziewczynki dawno mnie nie było, wpadłam sie pochwalić i dac wam świadectwo że każdej z was sie uda
                po 1,5 roku starań pokonaliśmy PCOS i kiepskawe wyniki M
                rok temu poronienie, a dziś mamy nasza dzidziolke przy sobie

                WAM TEŻ SIĘ UDA!!!

                Dotka Bajtel 3mam kciukasy i czekam na was



                Nasza Wiktoria
                Attached Files

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  mam dzisiaj 36dc....zrobiłam test...i moje marzenie zgasło......a mówiłam że nie będę przeżywac...





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam kobietki
                    w pochmurny poranek

                    tak edziulka jesteś przykładem że można że warto,że trzeba być cierpliwym
                    ja staram się dłużej w czerwcu minęło 2 lata od pierwszego nieszczęścia i walczę ale powiem, że jest strasznie trudno pomimo badań m i swoich /nie będę ich opisywać/to jednak są upadki i nadzieja i takie przykłady pozwalają nam dalej żyć

                    ja jestem przed @ 27 dc i chyba wraca cykl do normy bo zawsze miałam 29-30 i dobrze bo ostatnio było 26 nie liczę już na nic w tym cyklu bo beta była 3,8 w 21dc i to są te dni które muszę spokojnie przeczekać

                    wpadajcie na kawusię

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczyny padam wczoraj grillowaliśmy i chyba siedzieliśmy do 3 wypiłam swoje pierwsze od 4 at piwko aż sama nie wierzę że nie zwymiotowałam bo zazwyczaj na zam zapach mnie ciągnie a o dziwo smakowałoi wiecie co coraz częściej się zastanawiam czy ja na pewno chcę już dziecka i sama nie jestem pewna.A u nas ciepło choć z lekkim wiaterkiem.
                      Last edited by beata127; 10-07-2011, 11:55.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witam kochane

                        Dotka ja też mam coraz częściej takie wątpliwości, tyle tylko że u mnie jest inna sytuacja-Cyprian ma 3 latka już i chcę żeby miał rodzeństwo i z nie kosmiczną różnicą wieku ale jak pomyślę o tych nie przespanych nocach to brrrrrrr mi się robi...

                        u nas wczoraj był upał i spędziliśmy cały dzień na działeczce a dzisiaj robimy grilka na obiadek a potem nasz kumpel do nas wpadnie
                        ja dzisiaj posprzątałam połowę domku-trochę się tego nazbierało

                        Niunia tak mi przykro mi też już się strasznie dłuży....

                        buziaki miłego dzionka kochane:*





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dziewczynki niunia,kruszynka i pozostała ferajna dłuży nam się to prawda ale co pozostało jak tylko wspierać się i być razem!
                          Ja jestem z wami chyba najdłużej :confused

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            A co tu taka cisza??????????

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kruszynko napisalas w ostatnim poscie do mnie a to chyba o Beatke chodzilo a co do mebli to super ze w "spadku" dostaniesz, kasa na zmywarke akurat bedzie hihih
                              Edzia dobrze ze wpadlas teraz nas wspieraj duchem
                              [B]Niunia/B] kurde znow masz takie dlugie cykle hmm a fasolu brak, dostalas juz @?
                              Bajtelku a Ty juz masz @?
                              Kurka pozdrawiam, fajan przygode mialyscie z tym deszczem bedzie co wspominac

                              Ja w sobote bylam na warsztatach rekodzielniczych, wsyatwilam swoja prace na konkurs u zajelam 3 miejsce wygralam filc, nie umiem filcowac ale moze to okazja zeby sie nayczyc i jaies korale sobie ufilcowac
                              Woczraj mialam gosci i weeeken zlecial

                              Dzis spalam 4,5 h masakra, ale o dziwo poki co mnie jeszcze nie scina :P


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej moja @ tak bardzo mnie kocha że nie chce mnie opuścić

                                jak tam niedzielka minęła,ja się byczyłam i odpoczywałam na maxa,m wyjechał no parę dni akurat wróci po @@@@ i znów do pracy
                                docia gratulacje 3 miejsca

                                wskakiwać mi tu na kawusie z ptasim mleczkiem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X