Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    beata ja mojego meza najbardziej kocham jak go w domu nie ma To juz tak chyba bywa opo kilku latach razem.
    kruszyna wierzę że sie martwisz ale poczekaj do srody i nie stresuj sie na zapas. Dobrze będzie.

    lece spac bo padnieta jestem.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Halooooooo P O B U D K A !!!!!!!!!!!!
      Wstawac śpiochy


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej,melduje ze wstałam. Tylko znowu tysiac rzeczy do zrobienia. Wpadne pózniej...



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ja też się melduję

          pobierała mu tylko z palca na morfologię,tak się darł że krew mu nie chciała lecieć, w trójkę go trzymaliśmy dzisiaj po poludniu będę wyniki z bakteriologi.

          ale jestem zmęczona muszę Kawe wypić Buziaki





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            uuu to szkoda ale moja jak się drze to własnie lepiej leci - jak nie leci to dlatego, że słabo była nawodniona (no w nocy nie chciała pić).
            My też odebraliśmy Oli wyniki z posiewów kupki - grzybów (uffff) nadal nie ma, ale ten nieszczęsny gronkowiec siedzi i nam psuje szyki cóż trzeba go jakoś wykurzyć stamtąd.
            Za jakiś czas i my wybieramy się na morfologię kontrolną (minęło pół roku a nawet więcej od ostatniej więc najwyższy czas)
            jeny ja dziś ledwo żyję....śpię na siedząco i złoszczę się o wszystko, dziś mam wizytę u lekarza rodzinnego - idę po skierowanie na badanie EKG bo coś mi serducho wariuje czasem więc trzymajta kciuki za dobry wynik - jutro morfologia z magnezem i potasem bo może mam braki i stąd te kłopoty w każdym razie mam sporo do załatwiania.
            ach dobrze, że chociaż obiadek mam z głowy to przynajmniej gotowanie mi odchodzi







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              FASOLCIA trzymam kciuki kochana za twoje wyniki ja niestety nie mam obiadu i też nie wiem co zrobić a taka zmęczona jestem że masakra jeszcze nawet kawy nie piłam. em zły bo nadgodzin nie ma narazie ha ha w końcu przymusowy odpoczynek.
              a gdzie reszta dziewczynek? zadna nie testuje?





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej laseczki ja dzisiaj pospałam wstałam o 10 ale tak mi się wstawać nie chciało.
                Dotka wyobraź sobie że kompleciki mi jeszcze nie doszły ten baran pewnie trzyma




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Becia no masakra tyle czasu szok normalnie :/ moze dzis bedzie lasakwszy i ruszy tylek

                  Ja po kawie ale jakos spac mi sie chceee, ja juz po 20 dc jestem wiec jeszcze troche do konca cyklu, moze ktoras sie zbliza do terminu @?


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja marzę żeby w końcu mi się @skonczyła i chce już tego dzidziusia wczoraj powyciągałam wszystkie zachomikowane gazety i poradniki o ciąży i dziecku,przejmuje się jak by to miała być pierwsza





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hehe to dobrze, kazde dziecko przezywa sie jakby bylo to pierwsze chyba i tak samo sie pragnie kolejnych, moze tym sposobem sciagniesz na siebie fluidki


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                        Becia no masakra tyle czasu szok normalnie :/ moze dzis bedzie lasakwszy i ruszy tylek

                        Ja po kawie ale jakos spac mi sie chceee, ja juz po 20 dc jestem wiec jeszcze troche do konca cyklu, moze ktoras sie zbliza do terminu @?
                        No mam nadzieję że dzisiaj przyjdzie w końcu.
                        A ja już po @ dzisiaj 9 dc więc do końca jeszcze trochę poczekam.
                        A nam piesio zaginął Już 3 dni go nie ma ciekawe czy w ogóle wróci jak nie to będę musiała nowego poszukać.




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Kurcze, a mnie właśnie olśniło że mam trzy dni na sprzatanie całego mieszkania-szlak! bo moja Mamuska wpadnie pewnie na inspekcję i obejrzeć nowe meble i przedpokoj A troszkę mi się zapuściło mieszkanko- moje siostrzyczki nawet przez godz nie mogą się zajac młodym wrrr aj jak mi się nie chce

                          zastanawiam się czy macie jakieś sposoby na oszczędzanie- chciałabym do grudnia odłożyć troszkę żeby chociaż dać zaliczke jak będziemy kupować meble młodemu i łóżko, i marzy mi się zmywarka





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            o jejku a dlugo go mialas, ile lat ma? ja gdyby moj zgijal to bym sie chyba zaplkalala, ale Twoj pewnie taki podworzowy


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              BEATKO tak mi przykro ja bym sie zaryczała za moją wariatką a dopiero 2 miesiace ją mamy . . .





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                my mieliśmy go ponad roku ale szczerze to mnie on denerwował bo nikogo nie słuchał a ja od małego nie miałam z nim styczności bo bym go nauczyła że nie można od domu chodzić daleko.
                                Tak docia to był podwórzowy bo mój mąż nie zgodzi się na psa czy w ogóle jakiekolwiek zwierzątko w domu Ale jak nie wróci to ja sobie małego pieska przyniosę a nie takiego wielkiego jak był ten chociaż ładny był.

                                A to zdjęcie jak był u nas może ze 2 miesiące.
                                Attached Files




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X