Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    u nas w posiewie kału wyszły i w końcu nie wiem czy to groźne czy nie bo wszędzie o moczu piszą
    ahaaa u B kał był czysty...ja też nie wiem czy to grozne może w google poszukaj a u lekarza byłas juz z tymi wynikami?jak cos to właśnie lekarza nękaj niech Ci wszystko dokładnie powie





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      beatka buciki zaje********szcze





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
        i w sumie to zdrowy chłopak jest tylko te kupki luźne z kawałkami jedzenia
        Kruszynka a ta coli w kale to jest ujęta, że to patologiczna?
        bo wiesz ogólnie e.coli jest bakterią wchodzącą w skład fory bakteryjnej jelit (są owszem pewne zmutowane patogeny, ale to musi konkretnie laboratorium wtedy poszerzyć diagnostykę) - jest antybiogram?







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Obejrzałam po raz kolejny swoje wesele i teraz gdybym brała ślub duuuużo rzeczy bym zmieniła niestety.
          Nasz pies wrócił
          Last edited by beata127; 27-06-2011, 17:57.




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Beatko butki fajne szkoda ze nie widac jaki obcas, i buziiiiiiiiii dla pieska ze wrocil łobuziak


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
              A nie mówiłam, że listonosz w poniedziałek bedzie łaskawszy ciesze sie
              Kurka a Ty ktory dc masz?
              Niunia a Ty?

              Czyzbym to ja byla najblizej @?
              Szczerze mówiac to nie wiem bo mi sie ostatnio cykle rozjechały, z 35 dni na 25 mi sie skrócił i nie wiem nawet, nie zapisałam kiedy ostatnio miałam. Bo do konca sierpnia idziemy na spontan, od wrzesnia zaczynam liczyć

              beata
              super ze psina sie wybiegała i wróciła. Nie na darmo mówi sie że czasem jak facet z domu wyjdzie to lata jak pies spuszczony z łancucha

              dotka buciki fajne ale z doswiadczenia doradze zebyś sobie w nich wcześniej pochodzila bo może bolec na weselu.

              Wiekszośc z was stara sie o pierwsze dziecko. Z ciekawości zapytam (choć kobiet sie o to nie pyta) ile macie lat?
              Mnie w tamtym roku 3 stuknłea z przodu.... Ale moje założenie że pierwsze dziecko przed 30stka sie zrealizowało



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                beatka to supper że psinka wruciła
                kurka ja mam 27 lat i staramy się o 2 dziecię





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  witajcie kobietki
                  taka zabiegana jestem zawsze coś ale myślę o was
                  czytałam o pesiaku ,dobrze że już jest
                  niunia my tez odpuściliśmy,nie myślimy już tak i nie rozmawiamy
                  niech się dzieje spontan i co ma być to i tak będzie
                  becia ja nie lubię cofac się do tyłu bo zawsze coś mi się nie podoba
                  miłego dzionka papa

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kurka ja 26 i mam nadzieje ze zanim 3 wybije tez 1 cudu dokonam hehe
                    i to butki Beatki byly nie moje

                    Zaspalam dzis do pracy tak slodko mi sie spalo ;D


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hello kobietki
                      u mnie znowu pogoda do du*y...chłodno i wieje wiatrzysko....a po południu jedziemy z B do lekarza bo tak jakoś dziwnie chodzi...i mówi że kostka boli czyli coś w kręgosłupie,bo raz graliśmy w piłke i na trawie sie poślizgnął i może od tego?ale nie narzekał po upadku że go bolało?a niech zbada i zobaczy może to zwykłe stłuczenie?ale nie będę bagatelizowac tego...
                      zapraszam na kawusie





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Masz racje koniecznie sprawdzcie czy wszystko jst na swoim miejscu.
                        A co masz do kawki?


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                          Masz racje koniecznie sprawdzcie czy wszystko jst na swoim miejscu.
                          A co masz do kawki?
                          słodkie bułeczki z serem i czekoladą





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            mmmmmmmmm to wpadam, ja mam ostatni kawalwek swojego a'la miodownika to tez sie podziele


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dotka pomyliłam sie. Tak to jest jak sie wieczorem siedzi zamiast iść spać
                              A przed 30 na pewno zdążysz!!!

                              niunia fajnie być taką młoda mamusia. Zawsze mi sie to marzyło ale wyszło jak wyszło.

                              Kurcze, lece bo moja kruszyna sie drze. Wpadnę potem.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Kurko Ty szybciutko sie zdecydowalas na 2 ciaze, poczekaj Twoja kruszynka jak zacznie chodzic to nie bedziesz wiedziala gdzie oczy podziac hihi


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X