Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Ja postanowiłam do następnej ciąży przygotować się tak na tip top!
    Więc zaczynam już dziś mimo, że zajść zamierzam na swoje 25 urodziny!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja przed pierwszą ciążą też brałam pigułki anty, a w rodzinie mam duzo przypadków bliźniaków. jednak doczekałam się jednego bobaska. Moja babcia jest z bliźniaków i sama róznież urodziła dwa szczęścia naraz, więc może tym razem mi się uda choć wolę nie myśleć jakbym dała sobie rade z trójką Byłoby wesoło..
      Last edited by Scaarlett; 28-10-2009, 11:05.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        ja mam tydzien świstaka
        Musze szybko skończyc to malowanie i złapac oddech bo inaczej padne

        Dzieki za słowa otuchy, ale jakoś sie nie stresuje tymi torbielami, są małe, a te pół roku widocznie tak ma byc w tym czasie mam pozałatwiac niedokończone sprawy, a potem bede sie cieszyc małym serduszkiem
        Myśle że po tej terapi uda sie od razu - z taka myśla do tego podchodze

        uciekam Kochane
        buziolki

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          OOOO i tak ma być Grunt to pozytywne nastawienie Ja to dziewczyny ostatnio chodzę taka podekscytowana, że opanować się nie mogę, a o skupieniu się nad czyms to już nie wspomnę..

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            A we Wrocławiu pada od rana deszcze (( nie lubie takiej pogody jak jest tak szaro i mokro. Mam dziś 24dc, od wczoraj bolą już piersi. Do @ zostało gdzieś 4-5 dni, jeśli w ogóle przyjdzie pozdrowionka
            Last edited by dotka85; 29-10-2009, 07:37.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              No widze ze optimizmem na forum zawiewa -i bardzo dobrze))))
              Mnie tez piersi bola ale ja tak zawsze mam po owulacjaii ze az do @ bola takze wiem ze to na nia.
              Edziula no to widze ze ciezko pracujesz słonce. A z tymi torbielami to tak jak mówisz-nawet sie nie obejzysz a sie wchłona i mała dzidzie pod serduszkiem bedzie

              Dziewczyny mi tez sie blizniaki marza-ale na nie szczescie nie mam nikogo w rodzinie z blizniakami-takze małe szanse.Ale jak dostane jedno szczescie to bede w siódmym niebr normalnie-zawsze mozna potem szybciutko o drugim pomyslec

              Pozdrawiam


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                A ja mam tak dziwnie właśnie. Nie w każdym cyklu przed @ bolą mnie piersi. Nie wiem z czego to wynika, może to uzależnione od poziomu hormonów.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja też mam ten sam cycowy problem jak wy:P do @ mój mąż jest biedny

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Oj Scaarlet mój tez-tylko słyszy "auł nie dotykaj bola" no ale juz sie na szczescie przyzwyczjił do tego takze jest dobrze


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hihihi... ale sobie temat znalazłyśmy nie ma co... Ale jak się nad tym zastanowię, to nie pamiętam zeby przed pierwszą ciążą doskwierał mi taki ból ( no dosłownie jakbym nosila kamienie w staniku). Widocznie coś mi sie z hormonami poprzestawiało myslałam, że to minie po zakonczeniu karmienia, a tu guzik od 1,5 roku

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Potrzebuję Waszej rady!
                        Jestem teraz w 35 dc i prawdopodobnie 4 dzien po owulacji. W kazdym cyklu w okolicach owulacji boli mnie na przemian z jednej lub z drugiej strony (prawdopodobnie czuję owulację). W tym cyklu boli mnie z obu stron. Dzisiaj zaczęłam plamić. Nie wiem tylko, czy to dobrzez czy może powinnam się martwić Czytałam, że jak się zapłodnione jajeczko zagnieżdża to może wystąpić krwawienie. Mam nadzieję,że to to.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hejka!
                          Wreszcie w domu....już drugi dzień w pracy od 8-17 masakra!!!Ale od jutro zaczynam moją przygodę z tablicą interaktywną i wszytskimi takimi bajerami ... szkoła idzie z duchem czasu, ale jestem podniecona hihihi

                          Aaaaaa i wyjaśniła się sprawa z dziwnym śluzem, na drugi dzień pojawiła się @...trochę inna niż zwykle bo nie samo krwawienie tylko właśnie z owym śluzem...ale cóż, po @ przejdę się do ginka! Może to po pigułkach,jakie przepisał mi lekarz, po tym jak wyszedł drugi stopień cytologii...

                          Pozdrooo
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            Kaathrina moze tak jak mówisz faktycznie po tabletkach. Ja kedys miałam taki sluz ale on @ właśnie zapowiadał i jak przyszła to sie skoczył. Jak mówisz lepiej po @ isc do lekarz i to wyjaścic.

                            Ada z tego to wiem to takie plamienie moze wystapic własnie 9 dni przed planowana miesiaczka i jest to zagniezdzenie sie jaja płodowego. Ale równie dobrze moze to byc tysiace róznych rzeczy. Ada poprostu poczekaj cierpliwie do miesiaczki i zrób test-wiem ze to sie tak łatwo mówi spokojnie jak takie mysli w głowie, ale to bedzie najlepsze rozwiazanie bo chyba najgorsze(i myśle ze tu sie wszyskie dziewczyny ze mna zgodza) jest jak si enastawisz na taka cudowna wiadomosc a po tem przykara niespodzianka. Takie dolki sa najgorsze

                            Zycze z całego serca zeby to ta fasolka sobie tam domek szykowała na 9 miesiecy-ale nie zadreczaj sie tym teraz ada bo tylko ci sie bedzie dłużyc

                            Pozdrawiam wszyskie


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Acha ja dzis miałam druga szczepinke na żółtacze czyli za 2 tyg moge miec zabieg-a za siedem dni @ czyli wszysko idzie z planem, Mam nadzieje ze sie @ jak na złośc w tym miesiacu nie opózni bo mam wszysko wyliczone. No oczywiscie najlepiej by było jak by wogóle nie przyszła ale czuje ze jednak w tym miesiacu na to nie ma szans-takze nawet sie nie nakrecam. Co ma byc to bedzie - co nie dziewczyny??????????????


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witajcie,
                                My z mężem staramy siegdzieś odlutego. Od 2 miesięcy zaczełam mierzyć tempke. Dodatkowo biore wiesiołek i pije siemię lniane na poprawe śluzu. Mąż bierze witaminy na przyspieszenie i lepsza budowę plemniczkow. Mam nadzieję że to pomoze. Moja siostra w marcu bedzie rodziła miło by było gdyby dzieciaczki były z jednego rocznika


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X