Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hello laseczki
    ja dzisiaj znowu po przejażdżce..a potem koszenie trawnika i kończyłam ogródek i warzywka posiałam...ależ się cieszę że mam to już za sobą.... w dzień znowu neta nie miałam
    dotuś przyszły pudełeczka..śliczne są dziękuję..
    milusiej nocki





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Niunia ciesze sie ze Ci sie podobaja
      Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:16.


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hello
        gdzie się wszystkie podziewacie?tylko ja i Dotka tu zaglądamy??
        u mnie roweru ciąg dalszy...
        dotuś ....szkoda..zdrowiej kochana zdrowiej..a samochody to pożeracze gotówki...my w tym miesiącu musimy przegląd auta zrobic..





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej jestem i ja ale ostatnio jakoś nie mam mam o czym pisać za to dodaję kolejne zdjęcia do bloga i muszę się wybrać zrobić znów nowe tylko nie mam jakoś pomysłu na razie.




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam kochane
            ja chwilowo nie mam neta w domu a u taty jestem po południu
            ja mam już dosyć tej pogody -znowu dostałam alergii na słońce, swędzi mnie twarz uszy i dekolt, masakra jakaś-od 3 lat mi się tak porobiło na wiosenne, pierwsze słońce to świadczy tylko o tym jak nam się "psuje" wszystko przez te zanieczyszczenia





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              u nas w końcu słoneczko troszkę przygasło i burzowo się robi
              Dotka samochody to jak dzieci i psy ha ha skarbonka bez dna
              ja jutro miałam jechać na zakupy i nie wiem co z tego wyjdzie, bo pogoda do dooopy i też już szykuję kaskę, może nie taką jak ty ale dla mnie dużą-muszę kupić 2xsandały, 2-3xbluzki i parę pierdół dla młodego i Soni typu nakładka na kibelek, nowa smycz, jedzonko itd. a do tego pod koniec miesiąca szczepienie , wizyta u gina i rata za meble........... ale cóż...





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Fasolcia a co u ciebie i Olci jak samopoczucie??
                Bajtelek a ty co się tak mało odzywasz pracusiu, co





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  Witam kochane
                  ja chwilowo nie mam neta w domu a u taty jestem po południu
                  ja mam już dosyć tej pogody -znowu dostałam alergii na słońce, swędzi mnie twarz uszy i dekolt, masakra jakaś-od 3 lat mi się tak porobiło na wiosenne, pierwsze słońce to świadczy tylko o tym jak nam się "psuje" wszystko przez te zanieczyszczenia
                  Ty nasz na słońce ja na trawę dzisiaj mi wyskoczyło na rękach i nogach i niestety cały czas będę musiała uważać bo tylko w zimie nie mam wiadomo nie ma trawy a co lepsze dopiero dzisiaj mi się zaczęło od nowa normalnie jak troszkę pochodzę po trawie to zaraz całe ręce czerwone że o nogach nie wspomnę




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Mnie jednak przeziebienie wziela eh jak nie lubie chorowac masakra :/

                    Ja zmeczona a musialam dziś kartkę zrobić na rocznicę komunii i imieninowa ale dalam rade. Zaraz ide spac bo sobie obiecalam ze dzis sie szybciej poloze bo w pracy dzis ledwo dawalam rade.

                    A i pochwale sie organizerami na bizuterie co sobie kupilam, koraliki z allegro jeszcze nie przyszly - dziewczyny wnet zaczynam przygode z bizuteria, efekty oczywiscie bede Wam wstawiac

                    Fasoleczko gdzie sie nam zapodzialas?
                    Bajtelku dobry duszku zjawiaj sie
                    Kruszynka tak samochody to jak psy i dzieci hehe dobre porownanie
                    Beatko wpadaj czesciej
                    Niunia jak po rowerku?





                    Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:17.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      jeny kobiety - padam na ryjek
                      zaliczyłam taką stertę prania do prasowania, że nawet w snach chyba tyyyle nie widziałyście - po same kolana hehe
                      poza tym z małą ciązgle mamy dużo pracy - na szczęście dziś przyszła nowa kuchnia Oli (jedną zamówiłam taką podróbę smoby za 79.90 i oddałam - totalna tandeta i w dodatku malutka) więc zamówiłam oryginalną Smoby i przyszła dziś i jest rewelacja - polecam bo Ola siedzi i gotuje no i ma toster tefala z grzankami, które same wyskakują - no bajery nie z tej ziemi. Cięzko było mi ją dziś z domu wyciągnąć hehe.
                      zaliczyłyśmy też plac zabaw
                      kupiłyśmy na targu sadzonki poziomki i truskawek i już jedne posadziłam na balkonie w donicy - Ola dumna podlała i będzie teraz chodzić i sprawdzać czy już urosły - jest przekochana i coraz fajniejsza.
                      No i mam też ostatnio wieczorami klientki więc zanim się uporam z pracą i obowiązkami do piszę tutaj po 23
                      Tort zamówiony w kształcie liścia a na nim świetna biedronka z kolorowek czekolady - smak śmietanowy z wiśniową frużeliną, teraz siedzę i myślę nad sałatkami bo raczej zrobimy grilla więc do mięsa coś dobrego by się zdało







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witam

                        ja umieram-jajniki, katar , ból ucha i powiększony węzeł masakra jakaś . . . pewnie znowu się nie doleczę bo nie będę miała jak i będę musiała zrobić ponownie usg .

                        FASOLKA ja będę młodemu kupywać konia na biegunach , tak strasznie mu się ostatnio podobają i chcemy go wziąć na stadninę mamy nie daleko i lego duplo chce mu wziąć. a kuchnia na pewno sliczna Cyprian ostatnio robi co chce i jest nieznośny przez większość dnia. oprócz tego też jest kochany i słodki .

                        co spotkam kogoś na spacerze z sonią i młodym to słyszę rodzice nie mieli co robić to sobie psa wzięli, po co wam ten pies itd. już szlak trafia ciekawe co będzie jak w ciążę zajdę he he
                        DOTKA śliczne karteczki,te mi się bardzo podobają i pudelka też lubie takie pierdułki kupywać. ja też myślałam nad robieniem biżuteri ale nigdy nie miałam kasy i pewnie czasu też nie będę miała





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej, hej
                          Wczoraj zrobilam testa owu i testowa jeszcze blada wiec moze mi sie przesunie owu i poczeka na przyjazd R

                          Fasolka Ty pracusiu fajnie ze kuchnia sie malej podoba, a te poziomki to potem Ci owocuja tez w tych dniczkach balkonowych?

                          Kruszynka marzenia sa po to by je urzeczywistiac, wiec nigdy nie mow nigdy jeszcze pewnie z bizuteria sie pobawisz. Pare dni temu wyslalam Ci wiadomosc prywatna ale nie odp. - sprawdz skrzynke

                          U mnie pochmurno dzis, ale fajnie ze piatek
                          Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:18.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witajcie
                            ja już na nogach, Ola wstała więc i ja musiałam, a mój R jeszcze dosypia.......
                            Dotka - kartki są ZA*****ISTE a ta na komunie jest GENIALNA baaardzo mi sie podoba . Co do poziomek to jak najbardziej owocują - Ola w sezonie letnim codziennie jak wstanie to wyszukuje poziomek czerwonych i je zjada niestety popełniłam błąd w zeszłym roku bo nie zdjęłam na jesień ich z balkonu (wiecie pomyślałam że normalnie rosną w ziemi cały rok i nikt ich nie wykopuje) ale niestety inaczej jest w donicy ..........no i przemarzły i już nie odbiły w tym roku będę już pamiętać i wyniosę je na klatkę.
                            Kruszynko - ja nie widzę problemu, że ktoś ma zwierzaka a wręcz przeciwnie uważam, że dobrze, żeby dziecko miało jakiegoś pupila. Fakt to będzie duuzy piesek i jeśli mieszkacie w bloku to może być z czasem ciasno. Moja koleżanka własnie miała labradora i jak pojawiło się drugie dziecko to musieli go oddać do teściowej bo przy dwóch pokojach z kuchnią było już im za ciasno
                            sama bym kupiła jakiegoś zwierzaka, ale miałam już psiaka i jakoś nie chcemy (dużo pracy, wychodzenie na dwór) kota bym kupiła, ale nie wiem czy Ola uczulenie nie ma - jak dotyka kotów to widzę u niej na dłoniach tylko takie podskórne blade krostki inne odpadają gryzonie bo gryzą te dziki z zoologicznego potrafią udziabać







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Fasolka dzieki, fajnie ze sie Wam podobaja A te poziomki co tera zpossadzilas to zaowocuja w tym roku juz czy trzeba bedzie czekac na kolejny sezon letni? wez mi cyknij foto tej dnoczki na balkonie bo moze sobie tez cos takiego urzadze hihi


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                DOTUŚ czytałam ale cholera nie mam kiedy po oglądać i się tym zajmować ale dam znać inna pewno karteczkę i pudełko wezmę na razie choruje i nie wiem za co się złapać z remontem stoję bo mój tato na działce szaleje em nie może wziąć urlopu na razie może jutro coś po robią wszedzie syf , stare rzeczy itd. a nasza księżniczka tylko gryzie warczy i szczeka i tylko ich rozdzielam





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X