Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Edziu!
    Odwagi - aby szła z Tobą krok w krok.
    Spokoju - aby siedział koło Twego serca dzień w dzień.
    Żebyś, będąc sama ze sobą, nigdy nie czuła się samotnie.
    Żeby przeciwności losu, ból i cierpienie pomogły Ci stać się silniejszą.
    Żebyś spokojnie dryfowała po falach swego życia, omijając przeszkody, a zatrzymując się na wyspach miłości i radości.
    Żeby podróż nie była zależna od statku, lecz od siły Twych marzeń.
    A gdy już opuścisz statek i staniesz na brzegu, żebyś nie miała ani jednej chwili, którą mogłabyś żałować...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez oczekujaca7777 Pokaż wiadomość
      [COLOR="DarkRed"][SIZE="5"]
      Szalej, Szalej!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo potem jak dzieciotko przyjdzie to tak nie bedziemy mogły szalec-czasu nie bedzie
      I właśnie muszę sie pod tym podpisac obiema rekami i nogami później 24h będzie cię czekac pytanie: mamusiu, a cio to jest?Tak jak u mnie jest..

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Edzia

        Edytko!!!!!!
        Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek,spełnienia marzeń!!!!!!!
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witajcie koleżanki Stare i Nowe
          Dawno tu nie zaglądałam...Dziś mam chwilkę więc jestem...

          Szalej, Szalej!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo potem jak dzieciotko przyjdzie to tak nie bedziemy mogły szalec-czasu nie bedzie
          Apropo tej myśli, to przypomniałam sobie, jak spałam kiedyś u swojej kuzynki, jakieś 3miesiące po urodzeniu się mojego chrześniaka,był wtedy chory, płakał całymi nocami i wogóle....po jedej nocy powiedziałam, że nie chcę mieć dzieci! To było 10lat temu...
          Teraz dałabym wszystko żeby mieć swojego bobaska...Ale los póki, co ma inny plan. Co do codziennych pytań cio to jest? jestem przyzwyczajona...Tylko niestety zamiast magicznego słowa mamusiu ...proszę pani cio to jest........




          A z innej beczki, dziewczynki czy miałyście kiedyś taki objaw...duża ilość wydzielającego się śluzu z drobinkami różowo-czerwonej krwi? Do tego strasznie boli mnie brzuch...
          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




          Skomentuj


            Edzia Wszystkiego najlepszego. Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, a w szczególności tego jednego - dzidziusiowego
            Edzia czy te torbiele dały jakoś znać o sobie np. kłuciem albo coś?

            kaathrina czy ten śluz z plamieniem jest w połowie cyklu? Bo jeśli tak to może być owulacja (niektóre kobiety tak mają i to ponoć normalne).

            Scaarlett witam w gronie staraczek

            A jeśli o mnie chodzi to zaczynam mieć dość tego wszystkiego Jestem już w 33 dc i nawet nie miałam jeszcze owulacji Czy któraś z Was miała wydłużające się cykle? I czy można coś z tym zrobić? Strasznie mnie dołuje to wydłużające się w nieskończoność czekanie





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć Ada!
              Słuchaj jestem już dawno po owulacji, bliżej do @...ale nigdy nie miałam takiego dziwnego śluzu, i z wyglądu i z koloru i z konsystencji...nie wiem co to
              Jeśli chodzi o nieregularne cykle, to Edzia się z tym borykała...Choć w zasadzie i ja ostatnio miałam dziwny cykl....@dostałam w 33dc,ale w moim przypadku do doszło do samoistnego poronienia i być może przez 5dni byłam mamusią...?

              Ada, nie zamartwiaj się....co na to Twój ginek?
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Kaathrina a ten śluz jaką ma konsystencję?

                Moje cykle z reguły trwają 36 dni. Ale 3 miesiące temu miałam 62-dniowy. Ginek powiedziała, że to mógł być wynik stresu. Robiła mi usg i nic niepokojącego nie zobaczyła. Też podejrzewała u mnie poronienie, ale wtedy to było wykluczone. Jak się nie uda tym razem zafasolkować, to mam zamiar pójść jeszcze raz. Tylko nie wiem czy można coś zrobić z przedłużającymi się cyklami





                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ada wydaje mi się,że można je wyregulować poprzez przyjmowanie leków...
                  Sorry za szczegóły ale ten śluz jest gęsty, ciągnący...no i ten kolor i ilość...masakra!
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Faktycznie jakiś dziwny ten Twój śluz. Z opisu najbardziej przypomina śluz płodny, ale skoro owulacja już była to raczej niemożliwe.





                    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Narazie się nie martwię, może to jakiś śluz przedmiesiaczkowy? Nie mam pojęcia, zobaczymy co będzie jutro...
                      Czy któraś z Was miała coś podobnego??
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Mnie się cos takiego czasem przytrafia, ale się tym nie przejmuję.. taki śluz miewam zazwyczaj na ok 1-2 dni przed okresem, ale nie jest to regułą, jak i również, tak jak wczesniej dziewczyny napisały zdarzało się to w samym środku cyklu, przypuszczam, że podczas owulacji, bo miałam wszystkie objawy.
                        Od czasu urodzenia synka cieszyłam się, że moje cykle są regularne ok 30 dni, wszystko jak w zegarku, co do dnia, a tu nagle klops od kilku miesięcy.. wiem, wiem, że ostatnio miałam trochę stresów, ale widzę, że totalnie wszystko mi sie rozregulowało.. raz cykl 24 dni, a w nastepnym miesiącu 35.. Juz sama nie wiem kiedy przykładac się pilniej do pracy nad bobasem
                        Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z wkładką, bo słyszałam, że duzo kobiet po niej ma problemy z zajściem w kolejną ciążę . Przez dwa lata była to dla mnie rewelacyjna metoda i nie zastanawiałam się nad tym, ale teraz nie jestem juz tego taka pewna..

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          hej kochane dopiero wróciłam do domcu - wreszcie koniec tego koszmarnego dnia

                          DZIEKI ZA ŻYCZONKA ŚLICZNE
                          po tak ciężkim dniu to radośc dla mnie i ukojenie

                          torbiele ta choroba to PCO miałam od poierwszej miesiaczki nieregularne cykle od 2 tyg przez 50-60 dni a nawet sie zdażyło pół roku i rok bez @
                          Regulowane miałam luteina i bromergonem, bo na wynikach z krwi wyszło że mam hormony po za norma
                          Ale na USG w marcu 2009 nic nie wyszło, myśle że jak brałam CLo to mi jajniki przestymulował bo ich nie kontrolował co cykl na USG
                          Ale tak w ostatnich miesiącach miałąm silne kłócie i to takie, ze mnie zginało i musiałam kucnac i przeczekac straszliwe kłucie jakby wieka szpila

                          Byłam u gina wyszło, że mam dużo pecheżyków niepęknietych i to sa te torbieliki, ale sa maleńkie - nawjwiekszy ma 8mm
                          Prawy jajnik gorszy bo ma prawie 4cm wiec jest dwukrotnie powiekszony niż normalny
                          Zalecenie tablety anty przez pół roku w tym czasie powinny sie wchłonąc i po odstwaieniu powinno sie udac łatwiej zafasolkowac
                          Ale w piatek ide do nowego ginka zobaczymy co powie, ale myśle że to samo, bo na stronie o PCOS czytałam, ze to standard i wszytkie objawy miałam już wcześniej - no ale stary pan doktor nie zauważył

                          Kochane trzymajcie sie bede zagladac w wolnej chwili
                          ze starankami koniec - na pół roku
                          ale na formu zostaje z wami

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witajcie dziewczynki,słoneczko za oknem więc i od razu mam lepszy humor
                            Edzia wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka,cieszę się że nas nie opuszczasz i będziesz takim dobrym duszkiem dla nas staraczek a jak nam wszystkim się uda to tobie tym bardziej!!!:
                            Mam 8dc i chociaż staram się nie liczyć dni to siedzi we mnie,mam taką nadzieję że na święta będę miała swoją fasoleczkę,to jest moje największe marzenie bo w innych dziedzinach życia mi się układa ale jak to mówią zawsze musi być coś? moja znajoma miała torbiele ale się wchłonęły i teraz ma dzidzię .Więc nie jest to takie straszne jak niektórzy mówią.
                            pozdrawiam wszystkie nowe i starsze staraczki

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Gosiu zazdroszczę słoneczka. Kraków tonie we mgle, wszędzie szaro, buro, ale jakos tak mi się samo serducho ze szczęścia smieje 3dc i juz się nie moge doczekac przyszłego tygodnia. Tak jak ty Gosiu mam wielka nadzieję, że na święta dostanę od losu tą moja wytęsknioną Fasolinkę. Już sobie w głowie pisze scenariusze jak to wszystko będzie. Edziu ty też sie trzymaj,będzie dobrze to nie jest koniec świata. Znam osoby, które zmagały się z tego typu dolegliwościami, a teraz mają po 2 dzieci Dlatego wiem, że i u Ciebie będzie dobrze.. pozdrawiam Was gorąco! 3majcie się cieplutko!Miłego dnia Dziewczynki
                              Last edited by Scaarlett; 28-10-2009, 08:39.

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                                hej kochane dopiero wróciłam do domcu - wreszcie koniec tego koszmarnego dnia

                                DZIEKI ZA ŻYCZONKA ŚLICZNE
                                po tak ciężkim dniu to radośc dla mnie i ukojenie

                                torbiele ta choroba to PCO miałam od poierwszej miesiaczki nieregularne cykle od 2 tyg przez 50-60 dni a nawet sie zdażyło pół roku i rok bez @
                                Regulowane miałam luteina i bromergonem, bo na wynikach z krwi wyszło że mam hormony po za norma
                                Ale na USG w marcu 2009 nic nie wyszło, myśle że jak brałam CLo to mi jajniki przestymulował bo ich nie kontrolował co cykl na USG
                                Ale tak w ostatnich miesiącach miałąm silne kłócie i to takie, ze mnie zginało i musiałam kucnac i przeczekac straszliwe kłucie jakby wieka szpila

                                Byłam u gina wyszło, że mam dużo pecheżyków niepęknietych i to sa te torbieliki, ale sa maleńkie - nawjwiekszy ma 8mm
                                Prawy jajnik gorszy bo ma prawie 4cm wiec jest dwukrotnie powiekszony niż normalny
                                Zalecenie tablety anty przez pół roku w tym czasie powinny sie wchłonąc i po odstwaieniu powinno sie udac łatwiej zafasolkowac
                                Ale w piatek ide do nowego ginka zobaczymy co powie, ale myśle że to samo, bo na stronie o PCOS czytałam, ze to standard i wszytkie objawy miałam już wcześniej - no ale stary pan doktor nie zauważył

                                Kochane trzymajcie sie bede zagladac w wolnej chwili
                                ze starankami koniec - na pół roku
                                ale na formu zostaje z wami
                                Edzia uważaj, bo po takich tabletkach to łatwiej o dwa szczęścia!
                                Jeśli oczywiście byś chciała to tego Ci życzę!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X