Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kupilam dzis test, zrobie go w czwartek jesli @ nie przyjdzie to bedzie moj 29dc. Musimy miec pewnosc ze cos tam jest albo nie, bo niestety jeszcze przez jakis czas nie bedziemy mogli razem wrocic, dziecko zmienilo by wszystko tzn nasze plany. Cos narazie mam w zyciu pod gorke i troche mi ciezko dzis na sercu, ale jutro bedzie juz lepiej, bo kazdy dzien bedzie nas do siebie zblizal juz.


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
      Czesc dziewczyny, dziekuje za wsparcie i za odpowiedzi na moej pytania.
      Scarlet ale ten Twoj suwaczek zasuwa, nie nadazam
      Oczekusia Ty to wiesz jak mnie rozsmieszyc, chodzi mi o te kobiety w ciazy wiesz ze one tez wychodza na spacer wtedy co i ja haha
      Gosienko Ty to jestes silna kobitka, zobaczysz w koncu i nam sie uda
      Niunia do ktorego dnia czekac z testowaniem?
      Miyada tak trzymac, tylko pozytywne myslenie to nasz sukces

      A ja dzis 27dc (.)(.) od wczoraj zaczely dopiero bolec, czuje sie jakos pusto dalej, ta pogoda mnie dobija
      witam ja test robie tak gdzieś ok 28dc bo dłużej nie wytrzymuje i musze zrobic wcześniej





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam z rańca

        u mnie nudy własnie delektuję się poranną kawką pogoda beznadziejna bo cały czas deszcz pada jak ja nie nawidze takiej pogody wtedy nic mi sie nie chce..





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witajcie dziewczynki w ten pochmurny dzionek!

          Pogoda koszmarna ale na forum i tak ma być.
          Niunia ty ranny ptaszku ja też z kawką siedzę .A w taką pogodę to mam lenia okropnego a jak mnie najdzie to sprzątam w szafach i wyrzucam połowę ubrań i twierdzę że nie mam się w co ubraćprzecież nowa pora roku wymaga uzupełnienia garderoby!

          dziewczynki ten tydzień to jeszcze spoko bo do testowania daleko ale w przyszłym tygodniu to będzie ciężko!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Widze ze ze mnie taki spioch dzis, siedze w pizamce i sniadanko wcinam, zbieram sie zeby sie ubrac bo zaraz wychodzimy.

            Ja jutro testuje, dzis 28dc, cycki bola jeszcze bardziej ale mam wrazenie ze sa inne niz zwykle przed zawsze byly twarde i bolaly a teraz jakby sylikony takie jakby napompowane woda i bola haha cos czuje ze sama sie dopatruje roznych rzeczy


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dotka może sobie wmawiasz,a może nie
              trzymam kciuki zeby było po twojej myśli

              niunia a Ty który dziś masz dc?
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc Dziewczyny

                Co do pogody to u mnie pieknie za oknem
                Jak nigdy - wczoraj lało i wogóle pogoda do spania była.

                Dociu - słonce, uwazaj zeby sie nie sparzyc kochana, ja tez wiele razy kiedys widziałam u siebie cos innego a potem był płacz.
                Trzyma kciuki zeby w twojim przypadku tak nie było, ale staraj sie tak nie nakrecac kochana.
                I uwierz mi nie masz pod górke - kazda z nas by tam mogla powiedziac - a to poprostu jest zycie z którym trezba si epogodzic i powolutku przestawiac na swoj tor

                Miss - co do tescików, to ja tez tak miałam ze potem kreseczka bledła po szczycie powolutku, bo szczyt hormonkow jest przed peknieciem(LH) - to on sygnalizuje ze jajo peknie a potem one spadaja w dół spowrotem
                \
                Gosiek - gdzie bedzie ciezko - bedzie letko i tyle - nie powatarzaj sobie ze bedzie ciezko bo tak bedzie kochana, poprostu staraj sie nie czekac na ten dzien - ja nie wiem który mam dzien cyklu teraz nawet bo nielicze od kilku miesiecy- inaprawde jest mi lepiej., mam tyle szczescia ze wiem ze jest owu, bo z tym jak na razie problemow nie było, takze nie musze na to tabletek brac. Co mi dało te ciogle liczenie? tak naprawde nic. Tylko stres


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  \
                  Gosiek - gdzie bedzie ciezko - bedzie letko i tyle - nie powatarzaj sobie ze bedzie ciezko bo tak bedzie kochana, poprostu staraj sie nie czekac na ten dzien - ja nie wiem który mam dzien cyklu teraz nawet bo nielicze od kilku miesiecy- inaprawde jest mi lepiej., mam tyle szczescia ze wiem ze jest owu, bo z tym jak na razie problemow nie było, takze nie musze na to tabletek brac. Co mi dało te ciogle liczenie? tak naprawde nic. Tylko stres

                  dzięki oczekusia masz rację

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                    dotka może sobie wmawiasz,a może nie
                    trzymam kciuki zeby było po twojej myśli

                    niunia a Ty który dziś masz dc?

                    u mnie dzisiaj 23dc...i juz nie mogę się doczekac





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hello

                      wczoraj jak sie położyłam spac to tak jakoś mnie lewy jajnik bolał..i tak jakos w brzuchu mi sie gulgotało...no i jak zawsze ta myśl że może to już..??ale wole się nie nakręcac bo potem będzie płacz i lament.. postaram sie jeszcze troszke poczekac





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej kobietki a mi dzisiaj przyszedł smak na kopytka i zaraz robię i zapraszam mniam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                          Hej kobietki a mi dzisiaj przyszedł smak na kopytka i zaraz robię i zapraszam mniam
                          mmmmmm pychotka to ja poprosze troszeczke..:





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Gosiek - JA TEZ CHCE JA TEZ CHCE!!!!!!!!!!! Z boczkem - jak jechac to z grubej ruły, i do tego po jednym małym ahahahahahhahahaha, a co se bedziemy odmawiac

                            Nunia - 23 dc, no to jeszce kilka dni - trzymam kciuki


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oj smaczne były, aż ruszać się nie mogę i to z boczkiem podsmażanym z cebulką ale na jutro nie mam pomysłu co na obiadek zrobić a posypcie pomysłami na co macie ochotę zrobię i zaproszę ,pa buziak miłego popołudnia

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                no ja to dzisiaj na obiad robiłam spaghettibo to w sumie takie szybkie danie a przy takiej pogodzie to nie mam ochoty zbyt długo przy garach stac





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X