Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dodka kochana a ja właśnie wychodzę na spacer do kiosku .Na dworze mży ale wezmę parasol nie poddaje się tej okropnej pogodzie bo jak się poddam to stracę siły do walkia my musimy być dzielne Mam zamiar kupić sobie jakieś gazetki na popołudnie i dobre ciacha do kawusi .

    Jeden z lekarzy poradził mi na konsultacjach jak mam sobie radzić i na razie się sprawdza -grunt pokochać wszystkie kobiety w ciąży/bardzo ciężko było ale warto spróbuj/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Gosiu ja sie nie poddam przeciez wiesz, a z tymi kobietami co wychodza na spacer wtedy co ja to tak dla smiechu napisalam, uwielbiam patrzec na kobiety w ciazy, ich brzuszki i male dzieci, poki co nie odstrasza mnie to jeszcze wrecz przeciwnie wzmaga moje pragnienie

      To milej lekturki i smacznych slodkosci , ja wlasnie wypilam kawusie z jablecznikiem i od razu mi lepiej


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziendoby kochane - pomino ze dziela nas duze kilometry - to pogoda u mnie taka sama za oknem - jednoczny sie w walce z chmurami i deszczem hahahahahahhahahahaahahah

        Gosienko i to jest super podejscie - ja tez do takiego wniosku kiedys doszłam ze nalezy pokochac ciezane i sie cieszyc razem z nimi bo nie wiemy przez co one przeszły - albo jak to dzieciontko zmieni ich zycie na dobre.Zawsze mówie ze my widzimy tylko kawalatek swojego zycia a Bog widzije całe. Nie mozemy komus zazdroscic ze cos ma, skoro nie znamy jego zycia, a moze ten ktos zazdrosci nam czegos co my mamy bo dl aniego jest to tak daleko i nieosiagalne - kto wie ???
        Dlatego trzeba skupic sie na sobie i starac sie zyc normalnie, cieszyc sie zyciem ktore mamy i podazac do celu!!!!!!!!!!!Nie wazne czy wolno czy szybko wazne by do przodu

        No to dziewczyny czekamy na nastene tesciki - które pójda juz w ruch za niedługo po uprzednim bombardowaniu


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziękuje że jesteście

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Miyada Pokaż wiadomość
            Wziełam ten Duphaston i czekam co dalej....Na drugi dzień zrobiło sie wilgotno wiec chyba okiLekarz mówił że od pierwszego dnia wziecia tabletki trzeba sie starać.Test owu wyszedł mi wczoraj pozytywny,wiec może dziś spróbujemy...
            Miyada ja wlaśnie czekam na owulacje - jeśli ją będę mieć
            dziś mam 16dc i nadal testy są negatywne.pożyjemy - zobaczymy
            też mam duphaston i jeszcze luteinę.
            to się po nim wilgotno robi??
            np. wczoraj miałam bladą kreskę a dziś mam juz 2 mocne to właśnie od dziś powinnam liczyć,że owulacja nastąpi max do 24h tak?? jeśli się myle to mnie poprawcie
            i kiedy powinnam ten duphaston wziąć? po tych niby 24h?? czyli na następny dzień?ostatnioo mnie koleżanka uświadomiła,że jak wyjdą dwie kreski na tescie to nie ma sensu w inne dni robić nadal testów bo to marnotractwo.

            dotka przykro mi,szkoda

            Zawsze mówie ze my widzimy tylko kawalatek swojego zycia a Bog widzije całe. Nie mozemy komus zazdroscic ze cos ma, skoro nie znamy jego zycia, a moze ten ktos zazdrosci nam czegos co my mamy bo dl aniego jest to tak daleko i nieosiagalne - kto wie ???

            oczekująca
            - pięknie napisane
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej Miss fajnie ze wpadlas, tak od momentu kiedy test wyjdzie pozytywny to za ok 24-48 h powinna nastapic owulacja, co do duphastonu to nie pomoge bo nigdy go nie bralam


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dotka że tak się zapytam.. Ty nie musisz brać??

                zobaczymy co z tego wyjdzie bo pierwszy raz będę brać duphka i pierwszy raz jadę na testach.tylko się zastanawiam czy brać duphka i luteinę naraz -dla zwiększenia poziomu czy to bez znaczenia?
                FROCH

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Miss nie mylisz się prawdę piszesz. 3mam kciuki za owulację. a dupka lepiej weź dzień po tak na wszelki wypadek. Zawsze mi tak ginek zalecał.
                  CO do brania, to łykaj jak ginek zalecił, ja na podtrzymanie na początku brałam i dupka i luteinę.
                  A co do testów, to zawsze możesz wykonać jeszcze jeden żeby widzieć, że już po owulce, bo kreska słabnie.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Miss nie ja biore luteine zeby progesteron utrzymac w normie


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Miss - tak jak dziewczyny mowia nie mylisz sie co do testów, jesli sa dwie mocne kreski to znaczy ze owu wystapi od 24h do około 36 godz- kazda ksiazka mówi inaczej niestety, ale te 12 godz masz pewne. Potem kreska bedzie bladnac bo szczyt hormonów wystepuje przed owu.
                      Dupek tak jak scaarletka mówi najlepiej zaczac brac tak dwa dni od momentu jak tescior wyszedł - albo tak jak lekarz zalecił.Jesli lekarz kazał ci brac i lutke i dupka to bierz oba kochana i sie nie zastanawiaj
                      Trzemam kciuki za pozytywny rezultat

                      Dzieki miss - tak mi jakos to z serca wyleciałao


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ależ tu się twórczo zrobiło dzięki oczekusi dotka kochana tulę mocno:*
                        Miss ja też brałam dupka i luteine żeby ciąża się utrzymała.
                        Trzymam kciuki za przyszłe testowania i starankaWkońcu się udaMy jesteśmy ze Scarletka żywym dowodem na to.Pozdrawiam.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam w ten szaro-bury dzień.
                          Miss mnie kazał gin brać Duphaston od 14 dc.I tak jakoś wyszło że 13 dc zrobiłam test i pokazał 2 kreski.Ale nie miałam żadnych objawów owu.Wiec nie wiem czy test do pipla czy moja owu bez oznak?Niby śluzu wiecej ale złapałam jakąś infekcje i nie wiem czy ten cykl bedzie normalny czy znów nieTo w zasadzie mój pierwszy cały cykl bez hormonów,wiec nic tak naprawde nie wiadomo.A do ginka mam iść dopiero jak dostane @ lub jej nie dostane w kilka dni po odstawieniu Dupha.Kazał mi go brać 12 dni.Co dalej to czas pokaże.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dziewczyny mi mówiła kumpela,że jak zrobisz test i wyjdą dwie krechy - mocne,a dzień wcześniej była blada...to nie trzeba robić w kolejny dni testow,bo będą jeszcze przez 3-5 dni pokazywać mocne dwie kreski,po mimo,że jesteś już po owulacji,ale ten wysoki poziom się jeszcze utrzymuje przez ciało żółte.
                            oto mi chodziło....
                            no ale trzymam kciuki za wszystkie staraczki
                            dotka czyli masz niski poziom progesteronu??kiedy robilaś badanie??
                            bo ja prawie mam poziom zerowy tego hormonu,stąd może jeszcze nie zaciążyłam
                            FROCH

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Miss dwie mocne krechy wychodza tylko w 1 dzien a w kolejnym juz jest bledsza i z kazdym dniem coraz bledsza az zniknie calkiem

                              Ja mialam niski poziom progesteronu ale to 2 lata temu mialam w fazie lutealnej 0,7 i okres wtedy mialam bardzo mizerny prawie wcale to mnie zaniepokoilo. Luteine biore od 2 lat przez 10 dni w cyklu od polowy, sprawdzalam sobie rok temu i teraz miesiac temu i progesteron w tej wlasnie fazie mam w normie


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                U mnie też było tak samo jak opisujesz dociu tylko w jeden dzień kreska lewa była mocniejsza od prawej, a z każdym kolejnym dniem coraz jaśniejsza.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X