Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
    Odpoczywaj i staraj się nie stresować, choć wiem że to trudne. Myśl o całej tej sprawie pozytywnie. Musi być dobrze !!!
    Na dobra sprawę tak się chyba nie da... Prześpię się teraz...
    Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
    - Skąd pochodzi to światło?
    Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
    - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


    Skomentuj

    •    
         

      zapomniana????

      Hej, kaatrina pamiętam a gdzie viki??gadulec zdominowały nowe koleżanki!!!super ........
      Last edited by gosia1970; 13-10-2009, 14:00.

      Skomentuj


        Odp: zapomniana????

        Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
        Hej, kaatrina pamiętam a gdzie viki??gadulec zdominowały nowe koleżanki!!!super ........
        No hej kochana!!! Dokładnie jak mówisz.... nowe koleżanki zdominowały forum Co tam u Ciebie? Jak się czujesz?
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          no Kaathrina miałaś racje o nas juz nikt nie pamieta chyba tylko viki i oczekujaca, ejonczyk też gdzieś zniknęła
          Chyba już tu nie jesteśmy potrzebne moje drogie i chyba my wrzuciłyśmy tylko na totalny luzz
          pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Katya_1988 Pokaż wiadomość
            Cześć.
            Mam gorączkę 38,7.
            O 14:00 idę do lekarza.
            Jestem załamana, bo ostatnio gdy zaszłam w ciążę miałam to samo i straciłam swoje szczęście... Oby historia się nie powtórzyła...
            katya ja poroniłam 3 razy w 8-9 tyg, a za 4 razem wszystko sie udało i mam półroczną córeczkę, także to co było to było i wcale nie musi być tak samo, co prawda ja przeszłam po trzecim poronieniu leczenie immunologiczne tzn dostawałam szczepionki robione z krwi męża,i może to pmogło
            nie zamartwiaj sie , idź do lekarza ,żeby to sprawdzić i już, a poza tym podobno na początku ciąży można sie tak czuć jakby sie miało grypę,
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              witam was dziewczyny
              katya_1988 myślę że nie masz się czym martwić-ja w tak około 5-6tyg.przechodziłam to samo,tzn.najpierw myslałam że to grypa-miałam gorączkę,wszystko mnie bolało,normalne funkcjonowanie stało się niemożliwe...potem okazało się że to ciąża
              i jak nagle sie pokazały te dziwne objawy-tak nagle odeszły a przyszły te normalne-ciążowe...
              także uważam że jesteś jedną z wielu kobiet u których ciąża tak się objawia ale oczywiście możesz zasięgnąć rady lekarza no i gratuluję!!!
              wszystkim staraczkom życzę aby wam się wreszcie udało!
              pozdrawiam!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Zaspałam do lekarza! Jestem na siebie zła! Dziewczyny dziękuje za wsparcie.
                Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
                - Skąd pochodzi to światło?
                Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
                - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Kaathrina, Edzia ja mimo tego, że jestem od niedwana na tym forum wcale o Was nie zapomniałam Co tam u Was?





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    wynik USG

                    ada fajnie, to miło

                    Mam tak cholernego doła
                    Byłam na USG i wyszło mi ze mam na obu jajnikach torbiele ,
                    ale kazał mi ponownie przyjsc tuz po miesiaczce, bo dzis 22dc miałam duzo pecherzyków i nie wiedział któe sa płodne a które przyrośnięte do jajników
                    Tak wiec mam przyjsc przed owulka zeby odczyt był dokładny
                    Prawy jajnik mam 35mm x 25mm, alewy 35mm x 36mm wiec przerośniety,
                    bo na necie znalazłam
                    normy wielkosci jajników 2,5cm do 5cm x 1,5cm do 3cm
                    Nie rozumiem tego mój gin podczas badania ginekologicznego nic nie wybadał, nie wymacał. Poprostu <załamka>
                    Az sie boje isc do niego z tym wynikiem i znów leczenie ciekawe ile potrwa i jakie prochy znów dostane
                    Mam nadziej, że chociaż mnie wyleczy i bede mogła zajśc w upragnioną ciaże

                    Skomentuj


                      Hej
                      faktycznie jest duzo dziewczyn nowych, ale my "stare" też czasem tu wpadamy
                      edzia7891 wiem ze łatwo powiedzieć ale nie zamartwiaj się na zapas, ja tez miałam torbiel, faktycznie lepiej przyjść na badanie zaraz po @bo wtedy wiadomo dokładnie co i jak. Tak naprawdę to może każdej z nas od casu do czasu zdarzyć sie nie pęknięty pecherzy, a sam pęka przy @, natomiast jeśli ciągle się tworza to faktycznie trzeba się tym zając, ja już jestem po tym więc jak bedziesz miala pytania to służę pomocą.

                      Katya_1988 myślę że można ci już gratulować
                      anett co u ciebie potwierdziłaś ciążę
                      buźka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Viki no włąśnie mi powiedział na USG ze mam bardzo dużo pecherzyków i nie wie które to torbiele i dla tego po miesiaczce ma przyjsc powtórnie. Z tym, że moja miesiaczka trwa 7dni a podobno najlepiej jest isc ok 4-5dc na usg bo wtedy jajniki jeszcze nie produkuja pecherzyków
                        Do tego wg norm lewy jajnik chyba nie jest w normie - chodzi o wielkosc
                        A powiedz mi jak Cie leczyli? Farmakologicznie, czy miałąś jakis zabieg?
                        Mnie tydz temu ginek badał i powiedział, ze wszystko w pożadku on nic nie wymacał, ale dla pewnosci na USG
                        I juz totalnie oszalałam, wolała bym zeby mój gin mi robił usg, a nie inny lekarz no ale cóż...
                        Jak możesz napisz coś wiecej o swoim leczeniu

                        Skomentuj


                          jeśli chodzi o badanie (ręczne) to nic może nie zauważyc jeśli jajnik jest powiększony tylko usg da pewność co się dzieje. Jeśli masz duzo pecherzyków może to być zespół policystycznych jajników( chyba tak to brzmi) czyli właśnie jest duzo niepękniętych pecherzyków, ja miałam 2 torbiele, które wykryto dopiero na usg, jeden wyleczyłam czopkami i jakims antybiotykiem a opóźniej zwykłe pigułki anty mi przepisał, żeby właśnie jajnik nie produkował jajeczek i jeśli są to torbiele czynnościowe(powstają same i znikają same) to taki torbiel się wchłonie. I jeden faktycznie się wchłonął ale drugi nie i miałam w maju laparoskopię, torbiel usunięto i trochę jajnika też.

                          Skomentuj


                            w opisie mi napisał ze mam wielotorbielowate zmiany na lewym i na prawtm jajniku. I jak zobaczył moja mine to powiedział ze mam duzo pecherzyków i chce mnie jeszcze raz zobaczyc po miesiaczce wtedy jajnik jest praktycznie nieczynny. A byłam tak zaszokowana tym wynikiem że sie głupia nawet nie zapytałam co to oznacza i czy mam sie martwic
                            Ale z opisem mam isc do mojego gina tyle ze on we wtorki przyjmuje, a wtedy powinnam miec juz okres, ale chyba i tak pójde, bo badał mnie ostatnio to teraz juz nie musi
                            Dzieki za info
                            A jeszcze pytanko ile trwało leczenie. pytam bo chce wiedziec na jaki czas bedziemy musieli wstrzymac staranka

                            Skomentuj


                              Kaathrinko kochana bardzo dziękuję,że o mnie pamiętasz.
                              Viki Tobie też dzięki za pamięć.

                              Moje samopoczucie jest dość dziwne... jest mi tak zimno, że nie wiem co na siebie włożyć żeby się ogrzać nawet centralne nie pomaga. A tak to bóle podbrzusza nadal mam każdego dnia, piersi bolą jak cholera, czarna kawa przestała mi smakować, słodycze też jakoś nie podchodzą, zaczynam mieć mdłości i jak zawsze lubiałam posiedzieć na necie do północy tak teraz ledwo do 22.00 daje rade bo takie mnie spanie bierze, że szkoda gadać. A ciąży u gina nie potwierdziłam bo mój ginek jest na szkoleniu do 26 paźdz. i dopiero pojadę 27 paźdz. i mam nadzieję, że przyjmie mnie od ręki bo inaczej oszaleję, chcę potwierdzenia specjalisty i chcę już znać termin porodu.


                              Skomentuj


                                Anet z tego co piszesz wnioskuję, że Ci się udało No to serdecznie gratuluję
                                Anet, Katya Mogłybyście nas zarazić tymi 2 kreseczkami na teście





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X