Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ale u mnie słonko swieci pieknie
    zrobiło by sie grilka ale nie ma z kim, normalnie nuda jak nie wiem, ja to nie mam do kogo wyjsc normalnie tutaj, jak M nie ma to juz masakra

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      wiecie co spadam stad robi sie nie ciekawie, moze jak ochlone to wpade na kawke jeszcze, zawsze jest tak ze jak czlowek chce dobrze to wszystko obraca sie przeciwko niemu, 3majcie sie cieplutko babeczki kochanebuziaki dla was wszystkie




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam Was dziewczynki! Pamiętacie mnie jeszcze? Dawno tutaj nie zaglądałam i chciałam sprawdzić co u Was. Widzę, że kilka nowych dziewczyn doszło. Oczywiście trzymam za Was kciuki, żebyście szybko dołączyły do przyszłych mam





        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ninka co sie dzieje???? Ludzie przeciez my nie mamy po 15lat.
          Edzia to ja juz lece do ciebie na tego grilka bo mu mnie ponuro i duszno chybaze mi jest tylko duszno. Hmm ale zes mnie posumowala ze zdjec hehehe ale to mile. nie ma co Wiem cos o tym jesli chodzi o jakies osoby mam to samo dlatego to forum mnie jeszcze ratuje.
          Wstawie jak nie dzis to jutro na nk to sobie zobaczysz ok?
          No no Dotka bedzie goraco juz to widze A kolor wybralam jasny piaskowy a synek wybral delfinka na poszewce sie okaze jak przyjdzie czy fajne.
          Scarlet to sie za pranko i rozpakowywanie wziela wiec jej tez dzis nie bedzie jutro swieto wiec bedzie bo rodzince jezdzic i opowiadac wiec w piatek moze nas zaszczyci hihihi
          A co do oczekujacej to ja sie do was dziewczynki dolanczam czym wiecej lez tym moze szybciej wyplynie.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            kacperkowa no to czekam na focie

            adenka co u Ciebie kochana, bardzo dawno nie zagladałąś
            tak sa nowe osoby i forum tez juz nie to samo co na poczatku ...
            Ale pisz lepiej dziewczyneczko co u Ciebie??

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No ja wylądowałam w łóżku Niestety muszę leżeć, bo mam już skurcze. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała leżeć do końca ciąży. A poza tym to brzusio rośnie, maleństwo coraz więcej i mocniej kopie. Do 16 tygodnia strasznie mnie mdłości męczyły, ale teraz jest już ok No i prawdopodobnie będzie dziewczynka (jeszcze nie potwierdzone)
              A jak Wasze staranka?





              http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                no to uwazaj na siebie, wypoczywaj jak najwiecej
                córeczka no to super - zadowoleni ?? czy M jednak by chłopca wolał
                Staranka ... powoli dziewczynki zbieraja plony, boćki jeszcze maja troche czasu hehe moze do mnie doleca jeszcze tego lata

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczywiście wolałby chłopca, ale chyba już się oswoił z myślą o dziewczynce Życzę Ci z całęgo serca, żeby bociek doleciał jeszcze tego lata Zresztą każdej z Was życzę, żebyście się wkrótce przeniosły na wątek dla przyszłych mam





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    adula a masz moze kontakt z pozostałymi mamuskami Viki, Agata, Maluszek?? nie wiesz co u nich??

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      zobaczcie szokujace foto ,
                      kacperkowa tak bys chyba nie chciałą wygladac
                      kurcze fota mi nie weszła, a babka szkielet naciagniety skóra
                      Last edited by edzia7891; 03-06-2010, 10:55.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Właściwie to mam kontakt tylko z Agatą. U Agatki wszystko dobrze. Maleństwo rośnie. Zresztą zajrzyj do nas na wrzesień i pażdziernik, będzie nam miło
                        Jeśli chodzi o Viki to była na naszym wątku, ale już dawno się nie pojawiała i nawet nie wiem co się z nią dzieje.
                        A o Maluszku to już wogóle nic nie wiem. Może jest na innym wątku.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          klarcia jak kupiłas świecidełka?
                          scarletka na zakupach i pewnie bedzie przez week dochodizła do ładu po wakacjach - tylko sie nie przedzwigaj
                          ruda pracoholik jeden juz całkiem nas olała
                          dotka sie pławi w pianie z m i kieliszkami
                          a ja słomka sama
                          kacperkowa sie tez w krzakach chowa
                          ewcia pewnie sie z remontami meczy, kochana uwazaj na siebie, nie przemeczaj sie tam, niech dbaja o Was

                          Aneczka, Sylwunia, Paulinka,Gizelka, Gosienka, Khatrinka teskno i smutno tu bez was

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edziula wcale w zadnej piance nie siedze, bo m. jutro wieczorkiem przyjezdza cos Ci sie pomerdalo wiec kapiel jak juz cos to dopiero w piateczek jesli zamontujemy, bo najpierw trzeba kabine zdemontowac.
                            Oczekusia wzywam Cie malpko , kurcze tak bez slowa znikasz sobie na kilka dni nie ladnie !!! bo kalosz bedzie, uwazaj

                            Wiec dzis my slomeczki Edziula jestesmy, ja projektuje sobie nowa stronke bo ta co mam juz mi sie znudzila


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              scarlet ale masz slodziaka malegosuper babel




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dotak a ty nadal robisz sobie te testy owulacyjne??ojj bedzie sie jutro dzialo moze nie i w wanie ale na pewno bedzie....




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X