Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    cześć Słońca!
    w Krakowie chwilowo nie pada, ale jest szaro buro i zaniesione więc to kwestia godzin jak zacznie znowu lać

    gosiaku odpoczywaj odpoczywaj, póki możesz

    co do testów owulacyjnych, to może nie trafiacie w te dni. ja kiedyś robiłam w 10 dni pod rząd od 10 - 20, bo mi cały czas jedna krecha wychodziła. załamałam sie,ze owulacji nie mam, a tu w 20dc dwie piękne krechy, cudny sluz i ból brzuszka. Owulacja może nam się przesunąć w tył lub do przodu.

    Dotka stanęło na męża do egiptu. jednak to była najlepsza oferta. ALe powiem wam, że teraz ludzie tak chcą wyjeżdżać, że biura się biją między sobą o ostatnie miejsca. długie weekendy, okropna pogoda, jeszcze przed sezonem i ostatnie miejsca w samolotach siedziałam u babki w biurze 2 godziny, bo sie okazało, że po podpisaniu umowy nie ma miejsc, a przed podpisaniem było jeszcze kilkanaście, musiała faksować do centrali umowę z godziną mojego podpisu

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      WitamU mnie po staremu@ brak i testu też brakAle cały czas mam zgagęScarlet to kiedy lecicie??Docia daj sobie spokoj z tymi testami.Niepotrzebnie się stresujesz kochana.Gosiak dbaj o siebie i kochanaCARIN a co u Ciebie??Dawno Cię u nas nie było.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No to jak @ brak i zgaga, to coś się święci

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          No mam taka nadziejęChociaż moj m twierdzi że @ się spóźnia bo pogoda płata figle.Sama już nie wiem.Boję się zrobić testTymbardziej że lekarz w 21 dc stwierdził że raczej nic z tego nie będzie w tym miesiącuJuż sama nie wiem co myśleć.
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            EWCIU ZRÓB JUZ TEN TEST
            bedziesz wiedziałą na czym stoisz, a juz przecież dawno po terminie, który masz dc??
            Co ma byc to i tak juz jest i nie zmienisz tego, predzej ocipiejesz
            Bez wzgledu na wynik wiesz ze bedziemy z Toba
            Wiem ze lekarz powiedział z enic z tego, a Ty masz nadzieje, wiec po co sie katowac, sprawdz, skoro jestes nastawiona na nie, to co Ci zależy, a cicha nadzieja to nic złego-kazda z nas ja ma

            u mnie nie pada od wczoraj, nawet słonko próbuje sie przez chmury przedrzeć, ale cos ciezko - wazne ze nie pada
            Last edited by edzia7891; 20-05-2010, 12:01.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ewciu zrób już ten test -nie katuj się kochana!!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No dzisiaj 35dc.Jak mąż mi wkońcu kupi ten test to odrazu zrobięCo ma być to będzie.Oczywiście odrazu wam napisze co i jakEdzia jak zdrówko??
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ewcia zrób zrób, co ma byc to i tak juz jest
                  A dziekuje lepiej, podkurowałam sie, ale sie musze pilnowac żeby byc w pełni sił na powrót M a tu jeszcze 4tyg no ale juz nie 6

                  gosienka dogadzaj sobie dogadzaj puki mozezesz

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witam was laseczki ja niedawno worcilam ze spacereku...wczoraj bylam z maluszkiem u lekakarza w koncu dostal cos na kaszel ale mowie wam jeszcze nie mialam takiej okropnej nocy bo kaszlal prawie caly czas moze to i dobrze z wezlami kolejny lekarz p[owiedzial ze nie mam co sie martiwc bo one nie dochodza do 1cm jesli by byly takie duze to wtedy trzeba je zbadac wiec pozostaje mi czekac albo sie wchlona albo urosna mam nadzieje ze to pierwsze i ze wyszkoczyly bo maly kaszel juz prawie 2 miesiace...
                    ewka 3mam kciuki i nie stresuj sie co ma byc to bedziemam nadzieje ze to lepsze bedzie...scartet a u ciebie jak sytuacja powodziowa??i u innych dziewczyn?? na szczescie w polsce mieszkam na pomorzu i nas powiedzie nie dotycza ale wspolczuje ludziom ktorzy to przezywaja, przezywali i zapewne beda przezywac...




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      moje nowe dzieło kapelusik tylko brak mi modelki, chyba sobie lale kupie
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Edziula boski ten kapelusik, coś czuje że dla mojej małej przyszłej strojnisi będziesz musiała taki wydziergac


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          nie ma sprawy
                          na razie na allegro chyba tez wystawie

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            edzia kapelusik cudeńko masz talent Słońce!

                            u nas znowu leje, pół dnia wytrzymało, ale teraz, że pada to mało powiedziane, oberwanie chmury. Byliśmy na Wawelu zobaczyć jak to wszystko wygląda z góry. pomimo, że otwarto most i woda odrobinę opadła, widok jest dramatyczny.
                            A u nas znowu byli strażacy i kazali pompy wyłączyć, bo takie pompowanie nie ma sensu, bo ze studzienek z powrotem wszystko spływa. W tym momencie z garazu podziemnego woda wypływa już na parking na zewnątrz ktoś nie wyjechał jednym samochodem, to go utopiło..
                            a jak u was sytuacja powodziowa?
                            Wrocław melduj, bo słyszałam, ze teraz u was ma się zacząć nieciekawie?

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Wrocław się melduje, u nas fala kulminacyjna ma przyjsc albo jutro albo rano w sobotę, niby jestesmy przygotowani na przyjecie tak wielkiej wody, ale co bedzie okarze sie, jestem dobrej mysli choc niepokoj jest, ja mieszkam w takiej czesci miasta ze mi chyba bezposrednio to nie bedzie grozic, nie pada juz od wczzoraj od 11 to dobrze


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Bidulki moje, no pompowac nie ma sensu, u babci obok mnie woda ciagle w piwnicy była straz i mówiła ze lepiej nie pompowac bo tynki popekaja lepiej zbey woda pomału schodziła
                                U nas nie pada od wczoraj, a teraz to nawet słonce jest, co prawda zachodzi juz, ale pogoda w deche w porownaniu do tego co było

                                Scarletko uwazaj tam na siebie
                                Doroti noc pewnie bedzie niespokojna, bo ta fala to ładnie zapier*****

                                a jak u reszty, MELDUJCIE SIE DZIEWCZYNKI!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X