Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Gosienko JUPI JUPI JUPI JEJ

    Głowka do gory słonce i mysl pozytywnie -tak jak edzia mowi nicezgo sie nie bac i musisz wierzyc ze wszystko bedzie dobrze.Masz ksiazke to ja przerabiaj od czasu do czasu kochana jak cie zle mysli najda.
    A to ze powiedziałas ze nie pamietamy o tobie to normalnie mnie tak zdenerwowało ze monitor udezyłam - pamietamy kochana tylko tak jak dziewczyny pisza myslalysmy ze chcesz dostac dystansu troszke.

    Ja kiedys nosiłam maske a teraz juz wróciłam do siebie i jest mi cudownieciesze sie kazda chwila bo wiem ze warto.(byłam załamana i wzystko mnie dołowała ale pokazywałam ludzia ze jest super).Co do naszego zwiazku to nie moge narzekac - jest teraz dojrzalszy ale tez spontaiczny i cudowny(no bardzo mi sie to podoba)
    Tak jak gosienka mówi wszystko ma swoj czas i miejsce a my mosimy wierzyc ze to juz do nas nadchodzi.

    Macie racje-ja jak wczoraj o serniczku przeczytaam to odrazu do Scaarlet wybyłam i juz go szamam hahahhhahahhhahahah


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      a ja z tej zazdrorosci sernikowej swój upiekłam i mi wyrósł ponad tortownice i popekał
      kto ma sposób na wywołanie @ bo mnie juz wkurza na franca, w środe wyniki odbieram, a przed weekendem majowym chciałam isc do ginka, a ta malpa sie spóźnia nawet przy luteinie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edziula jak bierzesz luteine to ja juz nie wiem jak - po prostu teraz musisz na nia czekac słonce chyba innego sposobu niestety niema.
        A jakie wyniki odbierasz??


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          badanka na toksoplazmoze, cytomegalie, przeciwciala antykardiolipidowe, tarczyce
          Kazal mi gin zzrobic zeby znaleźc/wykluczyc przyczyne dlaczego ciaza sie nie utrzymała, musimy to wiedziec nim znów mi leki da na zajscie w ciaze

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczynki jesteście wielki ,dziękuję Wam ,
            dzięki wam czuję że tak musiało być ale minie trochę czasu zanim się otrząsnę pa

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              tym ze bedziesz za duzo myslec to nic nie zdziałasz, a tylko mozesz pogorszyc
              Jak cie strach najdzie to pomysl ze Ci aniołek z brzuszka szepta mamusiu nie martw sie jestem przy Tobie, za 9miesiecy sie zobaczymy, wtedy prosze Ty badz przymnie, bo bede Cie bardzo potrzebowac
              O matko ale senymentem poleciało, az mi świeczki stanely w oczach po tych słowach

              Kto sie wbija na mega słodki sernik

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jak bedziesz miała wyniki Edziula to od razu pisz co i jak kochana czekam z niecierpliwoscia

                Wielka to jestes ty Gosienko

                Edziula normalnie łzy wysiszkasz - to jest gorsze niz cebula


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  oczekująca ,edzia -brak słów ,dobrze że jesteście!!dziękuję Wam za to..postaram się przyjąć ten dar z bardzo dużym spokojem,obiecuję

                  mamusiu nie martw się jestem przy Tobie, za 9miesiecy się zobaczymy, wtedy proszę Ty badz przy mnie, bo będę Cie bardzo potrzebować -- to będzie moją modlitwą....

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej!
                    Bajtel gratuluję kochana!Dbaj o siebie i o dzidzię

                    U mnie masakra!!!!Leje się ze mnie masakrycznie, że dziś zaplamiłam całe łóżko ból masakryczny....czekam do pon i robię wszystkie jakie tylko są możliwe badania! Bo coś nie tak, dziś rozmawiałam z mamą i ona stwierdziła,że to chyba muszą być wczesne poronienia skoro tak szybko dostaję @ i to jeszcze takie krwotoki! Wybieram się też do nowego lekarza, mam nadzieję,że powie coś sensownego, w końcu wizyta u niego to nie bagatelna cena 250zł
                    A i zadam może głupie pytanie? Mierzyłyście kiedyś temperaturkę w czasie @??? Bo ja nie...a dziś to zrobiłam i miałam 37,6...a nie wiem czemu wydaje mi się,że w czasie @ powinna być niższa?
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no w końcu mnie posłuchałaś!!! khaatrinko dobrz ze mam teraz Twoja mame po swojej stronie
                      gosiek bo sie zaczerwienie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kathrinko te nagle krwotoki to rzeczywiscie u Ciebie podejrzane a temperatura bym sie nie sugerowala bo mierzylam tez w czasie @ i tez mialam ponad 37 i sie ludzilam ze to jakies plamienia tylko i swirowalam. Zrob badanka i miejmy nadzieje ze cos sie wyjasni

                        Ana gdzie jestes kochana odezwij sie bo zaczynam sie martwic
                        Scarlet narobilas mi tez smaka tym sernikiem ale na szczescie mialam jeszcze moje lody tiramisu i "wielkiego gloda" tym poskromilam
                        Edziula dobrze ze tryskasz optymizmem tak trzymac
                        Kacperkowa ja tez bylam dzis na dzialeczce od razu inne powietrze z dala od samochodow
                        Ninkapa mam nadzieje ze Twoje problemy niedlugo tez znikna i bedzie ok

                        ja dzis zakupialm sobie produkty bo chce na przyjazd ukochanego upiec cos co bedzie o tak wygladac



                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          gosiaku jeszcze raz gratuluję 3maj się i dbaj o o siebie i fasoleczkę. niczym się nie martw, bo to nie służy, ani tobie ani maleństwu
                          Kaathrinko dobrze, ze bierzesz sprawy w swoje ręce. Prawdopodobne, że to są wczesne poronienia, ja je właśnie przechodziłam w terminie @, lub z kilku dniowym poślizgiem i właśnie tak to wyglądało jak u ciebie. Temperatura jednak zawsze spadała przed wystąpienie krwawienia.
                          dotka ale ciacho wybrałaś mniammmmmmmmm! mój serniczek też wspaniały
                          Edziuleczka ty również dobrze, że robisz badanka, może rozjaśnia ci więcej niż mnie Moje wyniki mama zabrała do znajomego profesora i ma dać znać w tym tyg. co o tym wszystkim myśli, co jeszcze zrobić i gdzie się udać.. Boże żeby miał dla mnie jeszcze jakieś rozwiązanie, bo inaczej zwariuję!

                          A my właśnie wróciliśmy z działeczki, ależ było cudownie. słoneczko w całe niebo, cieplutko, Piotruś się wyszalał i wypaprał z uszami, ale za to jaki szczęśliwy hahahaha
                          aaaaaa i najlepsze, to zrobilismy sobie prawdziwe ognicho, nie jakiegoś gównianego grilka i usmażyliśmy kiełbachę, na patykach. Rany, niebo w gębie, dawno mi nic tak nie smakowało, dokładnie jak za dawnych czasów.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            scarletko wiesz róznie to bywa, czasem lekarze nie umieja wyjasnic dlaczego dochodzi do poronien, ale profesorek na pewno cos wymysli
                            oczekujaca wyniki dopiero koło środy odbieram, bo na przeciwciała sie czeka 7dni

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Scaarlet widze ze grill sie udał i to bardzo - ja tez lubie taka kiełnaske z ogniska - mniam, dawno juz nie jadłam takiej

                              kaathrina trzymam kciuki za nowego lekarza i mam nadzieje ze wszystko sie szybciutko wyjasni.

                              Edziula a u ciebie trzymam kciuki za dobre wyniki kochana


                              Ja dzis miałam wolne takze poleniuchowalismy troszke, byslismy sie przejsc po parku bo tu mamy taki ogromny jeden i jest tam slicznie.No i słoneczko tak pieknie swieciło az szkoda było w domku siedziec.
                              Byłam sie dzis do fryzjera zapisac i mam wizyte na piatek, przefarbowuje sie na rudo zawsze taki kolorek chciałam a jakby co to moge do swojego kolorku wrócic zawsze.Zobaczymy czy bede zadowolona za tydzien


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                szalejesz oczekujaca tez chciałam isc do fryzjera ale kasy brak, ale bym sie znów ciachnęła

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X