Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Na kawkę wskakuję i cudowny sernik przynoszę, ten, którym kusiłyście mnei w zeszłym tyg teraz ja pokuszę
    dotka fotomontaż, fotomontaż

    U nas nie przestaje padać, nie wiem co to się dzieje

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kobiety, co się dzieje?

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej kobitki...wróciłam!!!!!!!!!!!!!!,ale jestem zła....bo co 3 tyg.niestety muszę być a poza tym wizyta trwała 5min....sprawdziła moją rozpiskę cukrów i na wieczór podwyższyła mi insulinę o 1jednostkę....i nic poza tym....nie zbadała mi dzidziusia ani nic....więc w czwartek ide do mojej lekarki zobaczyć mojego szkraba....
        Scarlet skarbie piękne zdjęcie syneczka....od razu się zakochałam....
        Jeden wielki plus,ze jestem w domciu.....
        Sciskam i ślę buziaczki dla was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!

        Moje największe szczęście

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Gizuś najważniejsze, że jesteś w domku pobyty w szpitalu nie należą do przyjemnych, więc ciesze się, że odpoczywasz w domku. Najwidoczniej jest wszystko w porządku, że cię tak po łebkach zbadała, dlatego uśmiech proszę i czekać mi tu proszę na przyjemniejszą wizytę i podglądanie syneczka
          Już niedługo twój będzie taki jak mój, bo czas płynie strasznie szybkoooooo

          a dziewczyny się chyba po obrażały
          Ewcia, edzia, oczekusia, dotka, klarcia, ninka
          gdzie wy się do jasnej ciasnej podziewacie?! buuuuuuu
          nawet dotka się po sernika nie zgłosiła trudnooo, cała blacha mojaaaaa i tylko moja!haaaaaaaa
          Last edited by Scaarlett; 17-05-2010, 15:21.

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Melduje sie i ja ale widze ze nikt za mna nie tesknil.
            Wczoraj to nie mialam sil ale ja zajrzalam to pustki byly wiec sobie poszlam.
            Scarlet ciesze sie ze maly ok i dochodzi do siebie?? serduszko jest sliczne udalo ci sie.
            A ja od rana na nogach i do tego lekarza dzis mialam. Ale najwazniejsze ze wszystko ok dziewczynka zostaje juz napewno teraz czas na imie. Mala wazy prawie 2kg.
            Pogoda do kitu zimno tyle ze deszczu nie ma ale na dwor sie nie chce isc.
            A co ciekawe gdzie wszystkie sie podzialy skoro pogody nie ma.???


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              hey kacperkowa ja Ci dam nikt nie teskni
              gizus nerwytez maja wpływ na skoki cukru-wiec pamietaj o tym nim sie zdenerwujesz ;p

              ja chora jestem, a do tego masakra powodzie i podtopienia, kazdy na szpilkach lata koło domu
              ewcia jak u Ciebie nic sie nie dzieje? u nas w piwnicach 40cm wody bylo
              nie nawidze tej pogody

              ide lezec dalej
              ale mi sie teskni za M
              Last edited by edzia7891; 17-05-2010, 17:00.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jestem dziewczynki jestem, u mnie dalej leje jakaś masakra
                Scarlet jestem i sernika chcę, po pracy bylam chwilę zajęta bo pomagałam Edzi w jej sprawach biznesowych haha jak będzie chciała to sama się linkiem do aukcji pochwali zdolniacha nasza szydełkowa

                Gizelko super ze wróciłaś, Kacperkowa nikt nie zapomnial o Tobie
                Reszta dziewczyn faktycznie gdzieś się zapodziała, ale tak pada ze krzaczki wypłuka i wylezą wnet

                Mam prośbę dziewczynki jeśli możecie to zagłosujcie na moje zdjęcie nr 9 liczy się każdy głos, to taki konkurs "Zaczytani w obiektywie", będę wdzięczna, link:
                http://www.ibi.uni.wroc.pl/index.php...adesanych-prac


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  moja opaska to tam pikuś przy twojej oprawie graficznej - zaszalałś
                  looknijcie same co wyszło z naszej współpracy
                  http://www.allegro.pl/item1045020763...it_sezonu.html

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    czesc dziewczyny, na poczatek chce dodac slowa otuchy dla gizelki, kochana pamietaj ze teraz to ty jestes najwazniejsza i twoje malenstwo, nie daj soba manipulowac to twoi rodzice graja na twoich emocjach i nie daj sie wykozystac a z twoja siostra to naprawde wspolczuje biedna ta dziewczyna ale pewnie ma wsparcie psychiczne w tobie co??ja czytam forum regularnie ale cos nie mialam sily aby napisac...dopadly mnie ciazowe dolegliwosci nic nie moge jest jest mi strasznie niedobrze wymiotuje co jakis czas, ogolnie to ta druga ciaza jest inna i w sumie ciezsza ale damy radepolozna do mnie dzwonila i dopiero mam spotkanie 17 czerwca wiec bede juz 10 tyg ciazy wiec troszke pozno
                    no naprawde cos nam to forum opustoszalo, ale pewnie dziewczyny zalatane sa...




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kacperkowa, to wspaniale, ze z dzidzią wszystko dobrze i że to już taka duża dziewczynka ahhhh rozmarzyłam się.. a imię na pewno się znajdzie, wystarczy, że na nią spojrzysz jak będzie już na twoich rączkach i to samo przyjdzie, będzie jedyne
                      edziula, co ty nam tu bidulko tak chorujesz, wysłałabym ci słoneczko jakby u mnie było, ale u nas to samo, leje, leje, leje.. też zaczynamy się już tym martwić
                      Dotka, ale jesteście zdolniachy, no, no, no masz talent. ty do opraw graficznych, edzia do szydełkowania. superowy duet. nic tylko dalej współpracować
                      ninka ty też biedaczysko nasze, trzymaj się cieplutko i niech ci twój maluszek jeden z drugim siły dodaje. warto przez to przejść, potem już tylko taki rozkoszny okruszek w twoich ramionkach. buziolki

                      a ja dzisiaj, że nie ma co robić, bo pogoda pod psem i jedynie gdzie, to do sklepu można pojechać, zabrałam się za pieczenie domowego pasztetu, tak coś za mną chodziło zapach cudny, ciekawe jaki będzie efekt, bo pracy dużo i serducha włożyłam.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        PROSZE SIE MELDOWAC !!!

                        OCZEKUJACA
                        SCARLET
                        KLARA
                        DOTKA
                        KHATRINA
                        EWCIA
                        ANA
                        PAULINKA
                        SYLWUS
                        KACPERKOWA
                        GIZELKA
                        NINKA
                        GOSIACZEK
                        MISS



                        EDZIA - obecna

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          scarletka obecna!

                          i jak tam edziula zwalczasz choróbsko?

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ja też obecna nieprzytomna. Moje trzecie dziecko M dało się we znaki przez weekend. Małgorzatka z Adasiem cały czas buszyją, wszędzie wchodzą nie ma żadnych przeszkód, co na drodze to nieprzyjaciel.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              scarletko no sposobami domowymi, troche polezałam pod kocykiem, tesciu mi napalił i jest ok, ale pewnie jutro jakw stane to znów nos zawalony

                              A RESZTA GDZIE
                              MELDOWAC SIE LASKI!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Meluje sie i ja ale zapewne wszystkie juz spia i nie ma nikogo. Ja mam dzis dosc. choc plus ze nie pada ale zimno jest.
                                Scarlet i ty juz nie dlugo tez taka nowine przyniesiesz zobaczysz zreszta tak jak reszta
                                Ale z ta pogoda to nie ciekawie edzia to nic tylko waly z pisakiem i w domu siedziec. Scarlet u ciebie tez slyszalam ze coraz blizej woda podobno w wieliczce juz jest??! Kurcze jeszcze troche i mam nadzieje ze sie to zakonczy.
                                Ale opaseczka jest sliczna ja to sie chyba usmiechne po sukieneczke lub czapeczke na chrzest dla mojej malej oczywiscie za oplata
                                A jak tam Piotrunio nasz??Kochana
                                Dotka sliczna praca i glos tez za chwile oddam. A i pisze sie na taka jedna stronke dla mnie na allegro moglabym liczyc. W razie czego moge zaplacic za twoj cenny czas no nie umiem jeszcze wlasnie tego juz nauczylam sie pisac w htlm bo aukcje z ciuszkami po malym wystawiam ale wlasnie taki szablonik z odnosnikami fajny by byl. Przyznam sie ze probowalam ale nie wychodzilo.
                                Hmm nasza oczekusia z Klara pewnie sie sloneczkiem rozkoszuja i nie chca nam oddac boja sie jak nam porzycza to od nich ucieknie
                                A Ewcia gdzie?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X