Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
    Kala ja nie wiem dokladnie jak to wyglada w Polsce, ale z tego co opowiadali moi sasiedzi to musieli wplacic 30 tys. euro dla wloskiego osrodka adopcyjnego, ktory dopiero skierowal ich na zagraniczna adopcje, a pozniej 40 tys. zl dla polskiego.
    Dodam, ze adopcja zostala przeprowadzone przez jeden z warszawskich osrodkow, dzialajacych przy Domu Dziecka prowadzonego przez zakonnice.
    o matko to rzeczywiście kupa kasy
    może przy adopcjach zagranicznych są jakieś inne procedury, ale to mimo wszystko przesada tyle kasy od ludzi wyciągać , za pomoc w adopcji
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
      Kaathrina, przepraszam z gory za pytanie, ale czy maz robil badanie nasienia?
      Tak i wsio ok.....tymbardziej nie mogę zrozumieć dlaczego
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość

        Khattrina moja kochana sie w końcu zjawiałas - wspólniczko
        Tez mi przeszło przez mysl o adopcji, tyle ze ja wiem ze byłam w ciazy wiec wiem ze moge w nia zajsc na CLO, tylko teraz trzeba wykluczyc, czy nie ma jakeigos syfa który zagraza płodowi
        Choc mówia ze jak to pierwsza ciaza była to po prostu fasolka miała zły podizał komórkwoy i tak sie zdaza jak płód nie jest doskonały genetycznie obumiera bo jest za słaby by przezyc

        ...
        Witam kochana :-*
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kochane, bo tego nie da się zrozumieć

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam kochane moje kobitki...
            Scarlątko...walcz i życzę ci siły....
            Edzia,Bajtel,Oczekujaca,Kathrina,Promesse,Dotka,Sc arlet i pozostałe dziewczyny....wierze,że będzie dobrze...,że nowe życie przyjdzie w najmniej oczekiwanym czasie....
            Boże dziewczyny tulę mocno was do mojego serca-dałabym wszystko,żebyscie wreszcie cieszy sie fasolinka....
            A co u mnie....myslę,ze z dzidzią wszystko ok....22.04.mam wizytę i to juz będą połówkowe...
            Z mieszkaniem zrezygnowaliśmy bo u nas jest bardzo krucho z kasą do 10.05,zostało nam 300zł...miałam już kryzys w niedzielę....teraz tez nie jest za dobrze,ale przynajmniej nie depresuje.......wesoło nie jest bo nawet nie mogę sobie kupić owoca,bo chleb ważniejszy....jest mi cieżko,bo jak to matka chciałbym co nie co kupić a tu...nic-żadnych planów.....

            Moje największe szczęście

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Gizelka sprawdz priv., wyslalam Ci wiadomosc


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                oj strasznie to wszytko trudne i zawikłane, dlatego stwierdziłam , że niech sie dzieje wola Boża, bo ja juz nie mam siły,to za duzo jak na moja głowe
                Niech bedzie co ma byc, bede robic co lekarz każe, moze jego rekoma jakos Bóg nam pomoze....

                gizuś biedactwo, widze ze ne tylko u nas krucho z kasa, jak bym mogła to bym ci wysłała pomarancza bidulko :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Stwierdziłam ze muszę sobie dogodzić, pogoda straszna leje deszcze mam wrażenie że świat płacze w obliczu tej tragedii, która się wydarzyła. Kupiłam sobie całe pudełko lodów tiramisu z czekoladą i biszkoptami z zielonej budki i ide wcinać - szukalam tych co mi Oczekujaca pożałowała ale nie znalazlam , Kochane główeczki do góry, wyjdzie dla nas niedługo słoneczko.


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Alez sie wkurzyłam mialam referat juz napisany i mi sie skasował


                    No to tylko wam napisze w skrucie p o koleji jak leci rundka dla kazdej - ze dupki wystawiac i buzki chronic bo bedzie ciezko.

                    Rozumiem wasz ból kochane ale nie mozemy sie na tym cały czas skupiac bo to do niczego dobrego nie prowdzi tylko pogarsz sprawe.Mamy tyle wspaniałych rzeczy koło siebie tylko mósimy je zobaczyc i si enimi cieszyc.
                    Ja starm sie teraz skupiac tylko na tym co mnie cieszy.
                    Nie mysle juz ze któs ma dzieciatko a go nii chce a ja nie moge bo wiem ze nie zmienie przeszłosci ale moge pracowac nad tym aby przyszłosc była jak najlepsza i tak tez sie stanie.Wiem ze myslenie wtaki sposób ze cos jest nie prawiedliwe wprowadza mni etylko w dołek - teraz mysle o rzeczach i sprawach które nas ciesza i staram sie zabierac kazdy moment z nich bo wiem ze nie wroca.

                    Gosienko tez uwazam ze Sekret to bardzo dobra ksiazka ale tak jak wszystko uwazam ze mósimy brac ja z dystansem
                    A tak po za tym to uwazam ze super babeczka jestes i tzrymam kciuki


                    Scaarlec ciesze sie bardzo ze Piotrunio sie do przedszkola dostał - jupi, jupi. jupi


                    Edziula, Scaarlet za te marudzenie wam kalosza do tego dołak wrzuce i sie z tamtat wykurzycie raz dwa az dym za wami pójdzie hahahahahahahahhaahha
                    Wiem ze to boli kochane ale mosimy myslec co bedzie a nie co było i niemozemy zakłdac z góry ze bedzie zle booooooo...... kalosz hahhahahahahaahha

                    Jak wiecie my tez sie stramy przeszło 3 lata i tez nie ma jako takiego powodu, bojowicy m w pełnej gotowosci, a u mnie tez po laparo jak mi endo usuneli nie ma nic takiego narazie co by miało stac na przeszkodzie.Ale zrozumiałm ze zycie jest za piekne zeby sie skupiac na niepowodzeniach choc chce dziciatka ze wszystkich sił to wiem ze one sobie wybierze najodpowiednieszy moment dla siebie i bedzie przez nas kochane najbardziej na swiecie.Nam tylko pozostaje czekac na ten moment z usmiechem na twarzy i duzo jezdzic hahahahahahhahahahahhahahaha


                    Dotka widze ze smak ci zrobiłam na lody i teraz wcinasz, napewno sie nie podzielisz po tym jak ci ostatnio nie chciałam dac no ale nie mówie ze nie bede próbowac-bo bym nie była soba hahhahahahhaha

                    A jak tam przygotowania do przyjazdu m, co tym razem planujecie mmmmmmmmmmmmm......... , i jak tak przygotowania ? Ja bym sie juz na twojim miejscu zaczeła rozciagac hahhahahahahhahaha, zeby nie było tak jak ostatnio choc mysle ze to nie uniknione hahhaahhahhahaha zabko hahahhahaha
                    Last edited by oczekujaca7777; 15-04-2010, 00:28.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Gizelko słonce główka do gory-zobaczysz wszystko sie poukłada.Nie ma sytuacji bez wyjscia.Pamietaj ze masz pod serduszkiem cos czego nie kupisz za zadne pieniadze i zawsze o tym pomysl jak cie dołek chyci
                      No po dupce cie nie bede kopac bo jeszcze mi malusze odda jak z tamtac wyjdzie a nie chce sie narazac młodzieży


                      Uważam za szczęśliwego tego,
                      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                      ale podziwiam i szanuję tego,
                      który szczęcie stworzył sobie sam,
                      który stworzył je silną wola i energią.
                      Hippolyte Taine

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Wkleje wam cos - nuwazam ze tłumaczenie jest do d .... tiiiddddd hahahhahaah ale warto to ogladnac

                        http://www.youtube.com/watch?v=SrFejh9IkiM


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oczekujaca jestes naszym Skarbem wpadłaś i od razu napięcie na forum jakby mniejsze. Jesteś tu nam potrzebna, nie odchodź juz plisssssss
                          Tak ładnie to napisałaś że powinnysmy się cieszyć z małych radości, z tego co mamy. Ja jeszcze nie powzielam zadnych przygotowan na przyjazd m.
                          Żabą rozjechana to bede na bank i chyba zadne przygotowania tu nic nie dadza chyba powinnam cos pocwiczyc bo ostatnio mnie kolka zlapala

                          We Wro paskudna pogoda, leje od rana, ale ja leje na ta pogoe popijam soczek pomaranczowy i jest git, a lodami kochana sie z Toba podziele nie bede liskiem chytruskiem oto pucharek dla Ciebie



                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziewczyny....dziekuję wam za dobre słowa...a przede wszystkim za to ,że jesteście dla mnie Aniołami..
                            DZIĘKUJĘ WAM SERDECZNIE I Z CAŁEGO SERCA....
                            Sytuacja się nie zmieniła ale dla maleństwa dużo się zmieniło...to tak dużo dla nas wasze wsparcie i wasza przyjażń...DZIĘKUJĘ!

                            Moje największe szczęście

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              O widze ze sie lenicie... oczywiscie zartuje tylko zawsze jak zagladalam na forum to juz pelno postow bylo a teraz prawie ze nic, ja nie moge sie odczekac weekendu i dni do drody bo to sa mojew najwieksze szansu,chociaz tak szczerze powiedziawszy to juz nie stresuje sie tym bardzo i nie bede urajala sobie ciazy bo za kazdym razem to robie...wiem ze mam dla kogo zyc jednego babla juz mam i on przyslania caly moj swiat,jest dla mnie ostoja,cale mamy serduszkook spadam musze dac melczko maluszkowi mojemu najslodszemu




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Oczekująca ależżżżżżżżż byyyyyyyyyłaśśśśśśś nam tutaj potrzebna! a kopa dostanieszzzz tyyy od nas, że nas tutaj na pastwe losu zostawiasz więc lepiej nie strasz tylko uciekaj

                                U nas leje... feeeee kolejny dzień
                                Już nie wiem co mam ze sobą i Piotrulą zrobić
                                umówiłam się koło południa z teściową, to nam sie przynajmniej trochę rozerwie jak się do niej przejedziemy

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X