Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    właśnie kacperkowa dobrze piszesz o wspólnym spędzaniu czasu dokładnie, to bardzo dużo daje. ja dbam o nasze codzienne spacerki kiedy m wraca z pracy. Obowiązkowo idziemy wszyscy, my sobie pogadamy, Piotruś pobiega, pobawimy się wszyscy razem na placu zabaw, potem czasem zakupy. Takie proste czynności bardzo zbliżają. Inaczej pewnie każde szło by w swoją stronę
    docia wysyłam słonko ode mnie, dzisiaj nareszcie Kraków skąpany w słoneczku jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wczoraj lało od rana do 17 więc za bardzo nie użyliśmy, tyle co w sobotę.

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dlatego swego czasu robilam mu awantury ze co ja jestem ze mam sama chodzic na spacery i teraz chodzimy razem nie ma leniuchowania. I tak jak piszesz Scarlet maly biega a my mamy mozliwosc pogadac wtedy


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        u nas awantura również o to była na samym początku tak samo mówiłam, że ja samotną matką nie jestem, a dla jego zdrowia wskazane jest się ruszyć od biurka widzę, ze teraz to jest taki nasz bardzo przyjemny nawyk i nie umielibyśmy inaczej, jak nie ma spaceru, bo leje, to czegoś nam brakuje i nas roznosi

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          WitamDziewczyny piszcie o spacerach itp.My wcześniej spędzaliśmy naprawdę dużo czasu razem.Teraz nie mamy poprostu czasuTo nas tak oddaliło.Tylko nadal jest nawał obowiązków i w sumie to ja jestem słomiana wdowaKiedy już mamy chwilę dla siebie to moj m pada
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hej kobietki
            widzę że każda z nas to przechodziła ze swoim szanownym m.ja już mam za sobą kłótnie o spacery i o ogólne spędzanie wolnego czasu razem.strasznie mnie to kiedeyś denerwowało że jak wracał z pracy to nie miał dla mnie czasu.M z kolei wściekał się na mnie , bo niby nie jestem co do niego wyrozumiała że on ciężko pracuje między innymi dla mnie.nawet śmiał twierdzić że mnie to w domu fajnie bo nic nie muszę robić (nie wiem czy u was w domach też się samo wszystko robi??? się sprząta , się gotuje , się pierze ... ale już mniejsza o to) a na piwko z kolegami miał czas :/ i tak zamiast rozmowy to nakręcaliśmy się jeden na drugiego.
            ale przyszedł jeden czas że usiedliśmy i spokojnie pogadaliśmy o problemie.kupiliśmy potem psa
            teraz chcąc nie chcąc musimy wychodzić na spacerki weszło nam to w zwyczaj i jakoś sobie nie wyobrażam inaczej.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc dziewczynki. Jestem po długiej nieobecności. No i nie wiem, od czego zacząć. Otóż mam 35dc i nadal brak @:confused Robiłam test w 30dc i wyszła 1 kreska, a jak go wczoraj zobaczyłam, to dojrzałam 2 bardzo bladziutką, ale test jest niewazny po tylu dniach. Dzis zrobilam drugi, ale nie rano, no i tez 1 kreska Mialam tylko brazowe plamienie w 31dc i myslalam,ze @ przyjdzie, a tu nic Wczoraj mialam taki jasno brazowy sluz-w ogole duzo mam sluzu. Cycki mnie rano bolalaly i plecy bola, podbrzusze troche tez. Juz nie wiem, co robic i myslec Mowie Wam jak ja mam dosyc

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej net mi padł, nie moglam wejsc do tesciowej tam gdzie łacze jest bo wylewke robili pod nowa podłoge. Dopiero dzisiaj sie udało wesc i po 30min zrobiłam...

                ewcia mysle że to przemeczenie materiału, to przy remontach normalne, kazdy ma dosc i leca pioruny, najczesciej zwiazane nie z emocjami, ale przemeczeniem i nagromadzeniem prac obowiazków, a do tego zycie codzienne
                Wtedy to ja Ci polecam, aby najlepiej zajac sie soba i wykozystac ten czas na swoje potrzeby
                A m jak ma takie humory to ja zawsze robie na przegór niz scarlet podchodze przytulam i mówie "mój biedny meżczyzna, ma tyle na głowie, ale dumna z Ciebie jestem ze swobie tak świetnie radzisz mój supermenie, mam nadzieje ze ja tez jestem twoja supermenka" U mnie to rozładowuje napiecie, choc jest trudne, bo trzeba swoje emocje frustracji opanowac do tego. ale ten tex rozwala facetow i daje im do myslenia, prześpia sie z tematem i na drógi dzien juz inni sa, bo czuja sie doczenieni i spełnieni
                TAKTYCZNIE TRZEBA!!!

                KLARCIU nie bede Cie przekonywać do niczego, bo rozumiem twoje uczucia - tez czasem nie czuje sie kobieta, ale pamiętaj ze najwazniejsze Ci jeszcze pozostawili, dopóki masz szanse bedziemy walczyć!!!
                Odpocznij kochana, jak będziesz gotowa to zapraszamy do nas
                Tule mocno!!!


                POZDROWIONKA DLA RESZTY :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no to widzę, że u nas wszystkich było podobnie najważniejsze, to dojść do porozumienia hihiihi a z biegiem czasu widzę jest coraz lepiej w tej kwestii. Z psem to super pomysł, tylko nie wiem kto będzie z nim biegał na spacery o 6 ranohihihih
                  mój wie, że w domu się samo nie sprząta, nie pierze, nie piecze, nie gotuje i samo się dziecko nie wychowuje. zawsze mi powtarza, że ja to bym chora była jakbym na dupie 10 minut bezczynnie siedziała ale jak mamy gorszy dzień i się żremy, to żeby mi na złość zrobić, to tak potrafi powiedzieć, że życie jak w Madrycie

                  Halooooooooooo dziewczyny! co się dzisiaj dzieje?! Oczekusia gdzie to twoje wolne i nasze ploteczki, edzia gdzie ciebie wywiało? Dotka zapchałaś się tym jeżem czy co? Klara tylko tobie daję czas, ale nie za dużo

                  oooo nagle wyszły z krzaczorów hahahaha

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ana, a może ci się owulacja przesunęła Słońce? ostatnio troszkę podróżowałaś, klimat, wodę zmieniałaś, a to wszystko ma wpływ na owulację. Dziwne z tymi testami,ale u mnie również @ nie było, a testy wychodziły negatywne, a Piotruś jest z nami więc albo poczekaj jeszcze ze 2 dni i zrób test, albo betę, albo umów się do ginka, rozwieje on twoje wątpliwości

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Jestem jakas zamulona dzis jestem przez ta pogode.
                      O jest i Ana wyczekiwalam Ciebie i wiesci ale sama nie wiem co powiedziec. Nie chce nakrecac i wiem ze nie powinno sie odczytywac testow po czasie ale u mnie nigdy poczasie nie pojawila sie 2 kreska, a z drugiej strony to moze powtorz test ale z rana a nie w poludnie, albo lec na bete moze to rozwieje watpliwosci. Tak czy inaczej trzymam kciukaski kochana


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ana cóz pozostaje Ci czekac kochana
                        Ja mam ciagle te plammienie, taka brazowa maź zaczeło sie 14dc i trwa do dzis 19dc i nie wiem czy to traktowac jako @ czy jak tez mi pozostaje tylko czekac

                        u mnie tez leje i 13stopni, a w południe było jeszcze super 18stopni i ciepełko

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No to zapraszam do mnie 20 stopni i cudne słonko

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scarlet to ja juz lece do ciebie ps. zerknij na poczte
                            Chociaz u mnie juz po deszczu to mam nadzieje ze juz nie bedzie padac i pojedziemy do miasta
                            Ewciu wszytsko sie ulozy zobaczysz tylko przede wszystkim musisz koniecznie z mezem pogadac.
                            Ana mam nadzieje ze sie uda Tobie i ze jednak @ nie przyjdzie.
                            O sloneczko wychodzi
                            Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 10-05-2010, 13:47.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              pouciekały ja juz mam swoje slonko
                              mnie ciagle łep boli, brudzenie nadal jest ehhh

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a mnie wzięło na słodkie cały weekend bez ciacha, wyobrażacie to sobie?! upiekłam marchewkowe, bez marchewki, a z jabłkami, przełożyłam masą serkową i oblałam prawdziwą czekoladą. już mi ślinka cieknie po podłodze

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X