Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Scaarletta ja wiem, ze Polska zakorkowana. Widzialam, jak bylismy ostatnio co sie dzieje w godzinach szczytu, ale mialam nadzieje, ze wrocek ruszyl z kopyta z robotami drogowymi

    Napisz jak Ci wyszly cannelloni, zrobilas juz sos?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Te znowu od rana robią smakaDotka wanna ślicznaOj będzie się działoA ja zaczynam mieć stresa przed wizyta u lekarza
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Nie stresuj sie Ewcia, wez sobie najlepiej wynotuj na kartce o coc chcesz zapytac, bo w gabinecie to jezyka w gebie sie zapomina ze stresu pamiec zanika trzymam kciuki zeby ten guzek okazal sie jakas blachostka? a mialas moze cesarke przy Igorze? czesto zrosty tak wygladaja po operacji


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Tak dotka miałam cesarkę, ale raczej po prawie 3 latach dopiero by mi wyszło??A tak wogóle to to nie jest w miejscu cięcia.Tutaj jakby coś było to nawet bym nie zauważyła
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Rozumiem, to sie dzis mam nadzieje dowiesz. Nie denerwuj sie tylko, mysl pozytywnie


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Wiesz jeszcze wczoraj byłam spokojna ale czym bliżej wizyty to zaczynam się baćAle ja się urodziłam pod szczęśliwa gwiazda wiec nie może mi się nic staćSłowem mówiąc urodziłam się w siódmym miesiącu i miałam być martwa,genialni lekarze stwierdzili że jestem za zdrowa na inkubator i zaczęłam w pierwszej dobie sinieć i umierać No i dlatego mam na imię Ewa.Ochrzcili mnie w szpitalu a mojej mamie to imię przyszło do głowy(pierwsza kobieta na świecie-żebym tylko przeżyła).No i wykaraskałam się
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                No to jestes faktycznie cudownie ocalona, wiec na pewno bedzie wszystko wporzadeczku, po prostu MUSI !!!!!!!!!! Daj znac jak wrocisz, to my bedziemy madrzejsze na przyszlosc tez jak cos u siebie wymacamy


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ewciu trzymam kciuki kochana i tak jak dotka mówi straj sie nie denerwowac kochana i odrazu nam tu wskocz napisac co i jak słonce.

                  Promesse słonce to ty czekasz az ja pójde i potem tu wskakujesz zeby dalej kusic hahahahahahahahhahahaha

                  Dotka tak swoja droga-gdzie ty to jedzenie pakujesz? nie wiem? i nie umiem tego zrozumiec, bo ty szczuplutka jestes a tyle słodkiego, ja jak tak jem to 75kg na wadze dostaje, no nic tylko pozazdroscic.
                  Juz wiem!!!!!!!!!!!!!!!! W wannie sie potem wszystko spala, czy gdzie tam popadnie jak sie do wanny nie zdąży hahhaahhhahahhahahaha

                  Edziulka moze organizm potrzebuje troszke czasu zeby sie przyzwyczajic do tych tabletek słonce, daj mu troszkee czasu jeszcze i jesli tak sie bedzie dalej działo to powiedz lekarzowi zeby dał ci inne słonce-bo napewno sa zamienniki i nie ma sensu zebys tak cierpiała.Buziak wielki w nosek

                  Scaarletko - i jak pichcenie????? Wiesz ze juz tam jestem, nie potrzebuje zaproszenia zadnego, bo sama sie wprosze hahahha


                  Uważam za szczęśliwego tego,
                  który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                  ale podziwiam i szanuję tego,
                  który szczęcie stworzył sobie sam,
                  który stworzył je silną wola i energią.
                  Hippolyte Taine

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ewciu az mi ciarki po ciele poszły jak to przeczytałam słonce
                    Moja siastrzyczka urodziła sie w 8 miesiacu ale niestety nie dało sie jej uratowac, takze wiem jaki to musiał byc stres dla twojej mamy i jaka ulga po wszystkim.Ja byłam wtedy malutka bo miałam 8 latek ale rozumiałam ze dzieje sie cos złego choc nic mi nie mowiono.Zycie takie jest nie tety , krete i nigdy nie zobaczysz co jest za zakretem dlatego musimy cieszyc sie kazda chwila i nie myslec o jutrze.Bog wie co robi choc nieraz sie z tym niezgadzamy, to musimy to zaakceptowac.
                    Last edited by oczekujaca7777; 06-05-2010, 11:42.


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No a teraz możemy sobie tylko wyobrazić co czuła moja mama jak po 4 krwotoku.(odkleiło jej się łożysko)powiedzieli jej że ratują tylko ja bo dziecko już nie żyje.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Oczekujaca jedzenia normalnego w siebie tak nie pakuje bo zaraz czuje sie najedzona, ale slodycze i ciasta to inna bajka tego nigdy za wiele, po prostu moje soki trawienne sa tak spragnione slodkiego ze potem wszystko pozeraja hahaa nic nie robie, bo mam prace siedzaca, nie cwicze bo za leniwa do tego jestm, na szczescie dupka nie rosnie, tylko brzuszek na ktorego mowie "Maciuś" czasami sie uwydatni wiec i tak jestem dobra bo z m. czesem sie nie widzimy miesiac to nie pomaga mi spalac, strach myslec co bedzie jak bedzie na miejscu juz


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ewcia nasz mały cudziku 3maj sięęęęęęęęęęę! jesteśmy z tobą na pewno będzie dobrze, czekamy na wieści

                          ja zrobiłam to cannelloni, ale jakieś takie grubasy mi wyszły nie wiem czy to tak ma wyglądać, ale cieniutkich rureczek z tego się nie da zrobić wygląda fajnie, zobaczymy jakie będzie w smaku. tyle, że naleśników zostało, farszu też, a więcej się nie zmieściło. wrzucę do lodówki, jak będzie dobre, to do robię, a jak nie to zrobię z sosu spaghetti, a z naleśników też coś innego

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Edzia to straszne. Ja mam tylko brata, mialam miec tez siostrre bylaby strasza ode mnie o 2 lata ale niestety mama poronila w 6 miesiacu nie uratowali jej zyla 1 dzien. Mama niosla leki pacjentce i tace miala przed soba, idac zaslaniala sobie to co ma pod nogami a pech chcial ze chwile wczesniej salowa wylala zupe i poszla po szmate, a mama szla i sie poslizgnela na tym :/ i tak to sie skonczylo nieszczesliwie


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dotka, ależ to smutne

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                zrob fote Scarlet


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X