Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dobra może pogadamy o czym innym bo to do niczego nie prowadziMoj m moj problemMuszę sama jakoś to zwyciężyćTylko największy problem to mam że zrozumieniem tego typu( wszystko dusi w sobie i odgrywa się na mnie).No ale trzeba życAha Klara nie opowiadał bzdur tylko choć tu do nas
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      klarcie, to wszystkie wołamy, może się skusi

      a powiedz mi, czy odzwyczaiłaś Igora już w nocy od pampków? bo nie pamiętam z czy o tym z tobą pisałam, chyba z kacperkową

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Scarlet ja planuje przez tydzień ciche dni z moim mMoże w końcu załapie że coś jest nie tak bo już w tym momencieTylko zastanawiam rio czy zauważy gdyż będzie wracał z pracy po 20Od 5 rano.
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Jeszcze mi się to nie udałoMa dni że budzi się na siku.Ale częściej robi w pampka.W sumie to jak on budzi się z nocy i przy siku robi aferę to wolę żeby w tego pampka robił
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            no to widzę, że jesteśmy tak samo wygodne hahahaha ja też chcę mieć spokój chociaż w nocy i jak nie woła, to niech robi w pampka, a jak pomyślę, że miałabym go budzić na sikanie brrrrrr hihihihihih ale u nas coraz częściej budzi się rano z suchym, czyli pomału zmierzamy do celu. W dzień, to tylko toaleta, a jak idziemy na spacer, to skubaniec potrafi wyjść i 2 godziny trzymać siuśki zanim zwiedzi jakiś krzaczek lub wrócimy do domu
            To nieźle długo ten twój m pracuje nie dziwię się tobie, że jesteś poirytowana kiedy cały dzień wszystko na twojej głowie

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              W sumie to on pracuje do 16 ale ten tydzień ma pomóc koledze który nam pomagał przy ocieplaniu(on teraz będzie to robił).tak wiec o mężu mnie zapomnieć na ten tydzieńPowiem Ci że chyba za dużo wzięliśmy na siebie w krótkim czasie i rozeszliśmy się z nadmiarze obowiązkówTylko jak to teraz naprawić??
              Ewa
              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
              3150g.55cm.
              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dodam że nie pomagają np wspólny grilIgor biegał a on już padłSpał na krześle.Może gdybym miała możliwość podrzucic Igora do dziadków to może pomógłby jakiś wspólny wieczór.Ale ja dziecka tak sobie nie zostawię nigdzie wiec pies pogrzebany
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Scarlet kochana jesteś tam??
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Może podrzucenie Igorka dziadkom na wieczór to nie jest zły pomysł. Wyjdziecie gdzieś, odprężycie się, porozmawiacie na spokojnie,bo wiem jak to przy dziecku bywa. Sama mam problem, żeby mojego Piotrusia z kimś zostawić, ale jak trzeba to trzeba sami w tym tygodniu planujemy mały wypadzik z okazji 5 rocznicy bycia ze sobą. I widzę, że jeszcze nas takie małe przyjemności cieszą, a mojego m wcale nie muszę namawiać, tylko sam proponuje

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kochana tylko wiesz tak jakoś nie tak jak wiesz dobrze o tym że nie kwapił się nikt do pomocy od początku.My musieliśmy dać sobie sami od początku radę i tak sobie dalej sami dajemy radęNikt nigdy nam nie pomógł i Dzięki temu nauczyliśmy się liczyć tylko na siebieJak to mowia umiesz liczyć licz na siebie.Smutne ale prawdziwe.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        My również od samego początku musimy liczyć tylko na siebie. Od zawsze sami mieszkamy, nie liczymy na niczyją pomoc, jestem z tego powodu zadowolona, bo nikt mi się do niczego nie wtrąca. ale czasem nawet naszym rodzicom przeszkadza ta nasza samodzielność i chcą nam dziecko porozpuszczać To czemu nie skorzystać raz na ruski rok
                        oki ja zmykam spać, bo jutro będzie szloch z rana
                        buziaki

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          U mnie wygląda to takTeście w sumie non stop maja u siebie dzieci szwagierki wiec nie wypada im jeszcze jednego dorzucac(nie mogę zaufać teściowej)Moi rodzice jak już mówiłam mamuśka broni się przed byciem babcia wiec do nich podrzucimy 29 maja jak będziemy mieli wesele.Dobra ja też uciekam bo już ledwie zipięPa
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            gdzie dziewczynki wcięło was z tą kawą?! sama muszę pić? ja już po badaniu, zrobiłam sobie na świeżo tą prolaktynę na środę do ginka żeby wiedzieć jak to teraz wygląda i wsunęłam kanapę, bo mnie taki głód dopadł, a nic słodkiego nie ma

                            Ewcia z moimi teściami jest tak samo, wychowują córkę brata mojego m od niemowlęcia i nie mam sumienia im jeszcze mojego podrzucać, choć się czasem tego domagają. na początku mój m był wściekły, że tak bratu pomagają, mogą sobie oboje spokojnie pracować, ale ja kategorycznie powiedziałam, że swoje dziecko jak mamy takie możliwości będę wychowywać sama, a nie żadne babcie. Później pretensje będę miała tylko do siebie. Powiem ci, że jestem z tego wszystkiego bardzo zadowolona, bo nikt mi się z radami wychowawczymi nie wpieprza

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc dziewczynki no nie wierze zadnej na rannej kawce nie ma zero ciacha nic kompletnie pustki co sie dzieje??? wylazic z tych krzaczorów.
                              Ewciu
                              a moze gdyby twoja mama miala mozliwosc czesciej przebywac z Igorkiem to i by wkoncu zobaczyla ze bycie babcia nie jest takie straszne?? sproboj tak jak Scarlet mowi spedzic jeden dzien tzn wieczor sam na sam z mezem przy dobrej kolacji i szczerej rozmowy a moze akurat wasze relacje sie odnowia pozytywnie. Wydaje mi sie ze tak jak piszesz ze w pewnym momencie zapomnieliscie o sobie i pielegnowaniu waszej milosci zajeliscie sie innymi sprawami i czas powiedziec stop a gdzie czas dla nas?? Wyciagnij go rowniez na jakies spacerki razem lub samych chlopow. I jeszcze jedno ze swojego doswiadczenia bo mam/mialam taki sam problem jak ty (jesli chodzi o maz syn) to wiek dziecka robi swoje Kacper ma 5 lat wiecej rozumiem wiecej go interesuje i byc moze dlatego ich relacje powolutku sie poprawiaja zaczyna spedzac z nim czas choc to wciaz dla mnie malo ale od czegos trzeba zaczac Zycze ci slonce aby sie udalo i rozmowa miedzy Wami musi sie odbyc chocby miala byc nie miala z poczatku.

                              No slomiana wdowa szaleje kkorzysta poki moze
                              Klarus nie wolno ci tak mowic i myslec jestes super kobitka super sie ciebie czytalo i wogole tak wiec jestesmy tu po to by razem sie cieszyc dolowac i wspierac. Mysle ze na kazda z nas mozesz tutaj liczyc i wyzalic sie a kto nie zrozumie lepiej kobiety niz kobieta??
                              Scarlet to ze mna pisalas o pampku noca. Mysle ze skoro ma suchego w nocy to powinnas mu zdjac i zobaczyc jak sie zachowa. Wiesz skoro chodzisz pozno spac to mysle ze prze twoim snem go wysadzic i do rana wytrzyma jak mojego wysadzalam gdzies przez 1,5 tygodnia ale nie co godzine tylko przed snem i jak sie w nocy przebudzilam.

                              Pozdrawiam i zycze milego dnia ale sie rozpisalam


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jestem i ja z kawką a do kawki ciasteczka jeżyki.
                                U mnie od rana leje deszcz :// Cos nie mam sil dzis pisac, wczoraj iweczorek z przyjciaolka mialam wiec pogadalysmy, fajnie bylo
                                Ewcia przyjda wnet dobre dni kochana, mysl o tym.


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X