Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    T4 I T3 Edziula najlepiej odrazu zrób-dowiedz sie jeszcze w labolatorium kochana-co najlepiej i bedziesz miała pełny obraz jak do lekarza pójdziesz.

    A kazde laboratorium ma inne normy bo uzywa innego sprzetu i inaczej to mierzy i od tego to zalezy kochana-dlatego zawsze trzeba patrzec na normy swojego labolatorium


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      no to w tym norma 0,27 -4,20 czyli mieszcze sie na skraju z moim wynikiem 4,16
      Do tego zacztna sie ze mnie lac taka breja ciemna znów, juz mam dosc tego, całe życie sie człowiek musi meczyc z ta głupia @ jak jej niema zle jak jest to jeszcze gorzej, a najgorsze ze tyle od tej cipy zależy
      Normalnie czuje jak ze mnie chlupie ciemna dizwna kreww maz - sory za szczeguły ale nie wiem jak to okreslic...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No widzisz jaka ta cipa nam potrzebna hahahahahahahahhahha

        Kochana ty sie nie przejmyj narazie-lekarz da ci napewno cos na zbicie i jak m wróci albo nawet szybcie to cos tam w brzuszku zakiełkuje zobaczyszAni sie nie obejrzysz i juz-jak nasza Gosienka
        No i ta ciemna dziwna chlupiaca krew tez zniknie hahahahahahahahaha
        Dobra teraz to naprawde spadam do pracy-miałam miec wolne ale po mnie zadzwonili wczoraj czy moge pracowac-zawsze jakies godzinkiNo i głupoty po głowie nie chodza


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Oczekujaca widzisz jaka jestes niezastapiona ze dzwonia po Ciebie
          Edzia dziwna ta ciemne breja kiedy do tego ginka idziesz bo nie napisalas mi chyba


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            dotka w piatek za tydz musze isc , bo potem weekend majowy wiec po to juz bezie późnawo i M bedzie wybywał wiec szkoda czasu bedzie

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Ok czyli ja pierwsza pojde bo we wtorek, ale z przyjaciolka ide to bedzie razniej i na dodatek wchodzimy po sobie, dobrze ze ja pierwsza bo bym jajko w poczekalni zniosla chyba

              Edzia masz racje szkoda kazdej chwilki


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Juz jestem i wyjasnaim o co chodzi z tymi wynikami tarczycy, po pierwsze tsh3 to na pewno jest jest ft3, po drugie tsh nie jest hormonem wydzielanym przez tarczyce tylko przez przysadke mozgowa ale bardzo zwiazany jest z hormonami tarczycy bo on stymuluje wydzielanie ft3 i ft4 hormonow tarczycy, edzia dobry pomysl zrob badania hormonalne tarczycy mi pozniej badali tylko jeden ft4 ale jesli nie mialas robionych wczesnije tych dwoch to zrob ft3 i ft4, i tak jesli mamy ponizej normy tsh to wiadomo ze jest nadczynnosc tarczycy a jesli mamy powyzej to mowa jest o niedoczynnosci a co powoduje w organizmie nadczynnosc i niedoczynnosc to sobie dziewczyny poczytajscie jakies artykuly w necie bo naprawde bardzo duzo pisania by bylo, napisze jakie ja mialam objawy przy dosc wysokiej nadczynnosci, mimo iz nie chudlam a to bardzo dziwne to mialam tachykardie puls 130, cisnienie bardzo wysokie nawet do 190/130 wiec wszyscy mysleli ze aparta popsuty(mierzylam w domku) dosc wyraza powiuekszona szyja=tarczyca golym okiem do zobaczenia, objetosc tarczycy mialam taka ze bylo zagrozenie uduszeniem i przesunieciem,do tego bardzo oslabiona,jak lezalam to nog do gory nie moglam podniesc, wytrzeszcz i szklistosc oczu, nadmierna potliwosc i bezsennosc, to z grubsza objawy jakie mnie dopadly...
                Last edited by ninkapa; 22-04-2010, 12:17.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ninka to widze ze powazne problemy z ta tarczyca mialas powiedz jeszcze kochana te problemy mialas przed ciaza czy po?


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Juz wczesniej pisalam tak mi sie wydaje ja choruje na nadczynnosc w sumie od dziecka a zdiagnozowana gdy mialam 14 lat wiec choruje juz 11 lat!!




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oki no ale jak widac z chora tarczyca tez mozna sie doczekac aniołeczka, życze Ci udanych staran o nastepnego


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        pewnie ze mozna bo jak na razie tarczyca jest uspiona i nie bore zadnych lekow,tylko wiecie sa nawroty i dlatego trzeba co jakis czas kontrolowac




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej kobitki ale naskrobałyście! będę waszym dobrym duszkiem,mogę? nie mam gdzie się podziać...

                          dodka ten facet takie ciacho -mniammmmmmmmmmmm

                          -tak jak pisze scarlet -życie decyduje samo kiedy ma przyjść na świat i zaskoczy Was tak jak mnie ,zobaczysz!!! a tak czuję się świetnie zupełnie inaczej niż w poprzednich ciążach,jestem spokojniejsza bo to Bóg wybrał za mnie kiedy maluszek ma być!!
                          Last edited by bajtel; 22-04-2010, 12:33.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            no jutro zrobie to fT4
                            bo chce do ginka jechać zeby mi na 2 miechy dał leki co ma mi dac, żeby sie wszytko unormowało i żeby mi CLO dał to wezne za dwa cykle tuz przed powrotem M
                            Mam nadzieje ze to wypali i lekarz bedzie mial podobne zdanie, bo po powrocie M to nawet o starankach nie pomyslimy z tej tęsknoty wióry beda leciały
                            A jak nie zaras po powrocie sie uda to w kolejnym cyklu bo M chce gdzies na wakacje wyskoczyc, nad Morze najlepiej mu sie marzy wiec wszytko by sprzyjało No ale zobaczymy jeszcze z tymi wakacjami
                            Nie mniej chciałą bym przez te 2mies unormować swoje wyniki i wziac CLO zeby próbować....

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              edziulka dobrze myślisz kochana ,tak dalej....działaj!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ezia z tymi wynikami idż do dobrego endokrynologa, czasami można mieć niedoczynność z nadczynnością tarczycy,sprzyja temu podwyższony poziom prolaktyny i nadciśnienie. Czytałam że chcecie bliżniaki, jest dużo roboty przy nich, często one padają i ja też. Dopiero wieczorem jak zasną to jest czas żeby posiedzieć przy kompie i z wami popisać.Pozdro trzymam kciuki za te przyszłe małe fasolki,które są w drodze,a może jeszcze o nich nie wiecie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X