Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Anet,też trzymam kciuki oj fajny mielibyście prezent, taki bezcenny

    Przykro mi z powodu pogrzebu, tulę mocno kochana! Trzymaj się cieplutko!!!!
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




    Skomentuj

    •    
         

      kaathrinko mam nadzieje że mój wczorajszy wpis okazał się proroczy i że będzie tak jak napisałąm, czego Ci z całego serca życzę !!!
      Edzia ja też przeziębiona, stan podgorączkowy 37. Wczoraj piłąm grzane piwko z miodkiem i się nie daję chorobie, musze ją przepędzić bo na chorowanie nie mam czasu.
      Zaraz wychodze z moim psiakiem na dwór bo dziś św. Franciszka i święcenie zwierzątek.
      Całuję Was wszystkie i życzę udanego weekendu, papa


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        anet no prosze ale sie z Kaathrina zgrałyscie
        A ja z dotka na przeziębienie też staram sie nie dawac, ale jakos dziwnie z ta tempka sie czuje, bo zaczeła juz spadac jakby na owulke i wczoraj winko piłam , a po alkoholu zawsze mam niższa temperaturke, a dzis 37 stopni, a w pochwie 37,1 sie utrzymuje. Wychodzi na to ze mam teraz środek płodnych, bo przy braniu CLO 4-8dc owulka powinna sie pojawic miedzy 10-14dc tak wiec wirusy mi nie przeszkodza, a 9dc juz działaliśmy wiec dzis koniecznie trzeba zrobic powtórkę, chciałąm wczoraj ale mój meżus nie miał siły bo o 22.00 dopiero wrócił wiec go juz nie molestowałam.
        Ale dziś mu nie daruje tak jak napisała anet "wygrzewanie się z mężusiem..." a wiec niech tak bedzie

        Trzymajcie sie kochane i miłego weekndu - buziolki :*****
        Kaathrina pozostajemy w kontakcie, pisz jak coś

        Skomentuj


          Czesc Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



          Katarinko zycze ci z całego serduszka zeby sie udało. Trzymam kciuki, Edzia i dotka wygrzewajcie sie pod kołderka-aldo mezowi powiedzcie zeby was rozgrzewał-chyba ze juz to robia i wracajcie szybciutko do zdrowia.

          No kilka dni mnie niebyło a tu sie dziewczyny rospisały,u mnie nic nowego-tylko teraz sie nie umnie na ta laparoskopie doczekac-bo moze wtedy cos sie ruszy wkoncu-zobaczymy.jeszcze tylko połtora miesiaca i sie dowiem jakie mam tam blokady
          No ale najwazniejsze ze je pousuwaja no i za kilka miesiecy bedzie mozna znowu zaczac działac
          Pogoda naprawde jest straszna-cały czas pada i pada-normalnie jesien-ale w sercu mam lato a to najwazniesze.

          Katarina jeszcze raz trzymam kciuki
          Last edited by oczekujaca7777; 04-10-2009, 01:00.


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            jaka cisza...

            Dziewczynki gdzie jesteście...??? Jaka cisza tu zapanowała.

            A tak w ogóle to u mnie 30dc i @ nadal nie ma i sama nie wiem co myśleć, nie chcę się nakręcać a potem rozczarować ale....kto wie...może...

            A u Ciebie Kaathrinko co słychać, jesteś bardziej na tak czy też nie... daj znać.
            Edzia i Dotka co z Wami? Jak zdrówko? Oby lepiej... Pozdrawiam Was cieplutko!


            Skomentuj


              byle do środy

              Hej!

              Anet, a Tobie jak się wydaje?? Bo ja uważam, że skoro do tej pory miałyśmy regularne cykle i @ pojawiała się o czasie to chyba tym razem nam się udało bo jak inaczej można to wytłumaczyć,że już 5dzień bez.....?
              A Wy jak myślicie?
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                Hej!

                Anet, a Tobie jak się wydaje?? Bo ja uważam, że skoro do tej pory miałyśmy regularne cykle i @ pojawiała się o czasie to chyba tym razem nam się udało bo jak inaczej można to wytłumaczyć,że już 5dzień bez.....?
                A Wy jak myślicie?
                jeśli mogę sie wtrącić to ja myśle że trzeba zrobić test i wtedy wszystkie wątpliwości sie rozwieją 5 dni po terminie okresu to już test bedzie w 99% wiarygodny
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Anet, Kaathrino ja też jestem zdania, że trzeba już zrobić test I wszystko wskazuje na to, że Wam się udało Trzymam za Was kciuki





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    test?

                    Dziewczynki zróbcie test,trzymam kciuki a najlepiej od razu dwa różne bo one nie zawsze dobrze pokazują!! trzymam kciuki bo chyba się udało !!! czekamy na wiadomości .:

                    Skomentuj


                      Anet, Kaathrino koniecznie testujcie, bo ja też jestem ciekawa Waszch wyników i Wam dopinguję by były 2 krechy
                      Zdrówko tak średnio, przeziębienie stanęło narazie w miejscu, nie jest ani gorzej, ani lepiej. A juro do pracy rano, jakoś kiepski dziś mam nastrój


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hej mnie mąż tak wygrzał, że juz zdrowa jestem, tylko w gardle minie z rana troszke drapie, ale tak mysle ze zwalczyłam bakterie
                        Tak że staranka pełna para ida choc powiem wam, że w tym cyklu nie myśle tyle o tym czy sie uda, chyba na prawde sie zdystansowałam...
                        Jedynie czasem mi sie przypomni jak reklame w tv zobacze, albo dzieciaczki, czy pania z brzuszkiem - ale nie patrze z zazdrosci tylko ciesze sie ze jej sie udało
                        No i klucia owulacyjne mi przypominają o fasolce...

                        Anet i Kaathrina nie wiem na co wy czekacie zróbcie test ciażowy, a najlepiej badanie krwi,
                        moze byc takie zwykłe w nim tez wyjdzie podwyzszony poziom gonadotropiny kosmówkowej.
                        Wszystkie za was trzymamy kciuki,
                        aby sie w końcu którejś udało i przełamała passe ...

                        Last edited by edzia7891; 04-10-2009, 20:26.

                        Skomentuj


                          dziewczyny zróbcie test!!! modlę się żeby się wam udało!!!!!!! i zacznie się czas fasolek!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj


                            czekanie...

                            Dziewczynki dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa.
                            Ja jeszcze z teścikiem poczekam bo u mnie @ spóźnia się dopiero 2 dni także jeszcze poczekam dzień lub dwa, a w dodatku od trzech dni mam dziwne bóle w dole brzucha i w okolicach jajników i to wredne kłucie nadal jest dlatego się zbytnio nie chcę nastawiać na ciążę... rozczarowanie później jest mniejsze... Nie wiem co myśleć bo nie mam żadnych objawów wskazujących ciążę.
                            Pozdrawiam Was Kochane i czekam dalej na....


                            Skomentuj


                              nowy tydzień!

                              Cześć dziewczynki zapowiada sie dobry tydzień ale pracowity.
                              Życzę wszystkim udanego tygodnia,samych pozytywnych testów i wspaniałych chwil z mężusiami.
                              Tak jak edzia próbuje się zdystansować i odprężyć,może to pomoże a jak zaczną sypać się fasolki to będziemy miały zaczarowany ogród!!!
                              miłego.owocnego tygodnia!!!!!!

                              Skomentuj


                                ...chyba się udało...

                                Cześć Dziewczynki.
                                Nie wiem czy mogę się już cieszyć, ale zrobiłam test i wyszły dwie kreseczki tylko ta druga nie tak intensywna jak powinna, ale może przez to, że nie z porannego moczu. Dziewczyny w duchu się cieszę, ale na zewnąrz mam obawy czy aby na pewno się udało... poczekam ze dwa dni i zrobię bHCG to najpewniejszy test.
                                Kaathrinko a co z Tobą? Powtórzyłaś test? Napisz coś do nas...czekamy.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X