Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kochane moje
    wiem ze to forum nosi nazwe starania o dziecko,
    ale to nie oznacza ze mamy tylko otym pisac
    Czasem mozemy popisać o pierdołach jak to kobitki
    Tego tez nam potrzeba, zwykle sie razem martwimy, a wiec moze dla odmiany moze sie pośmiejmy razem z czegoś - filmy, ksiazki, czy jakies sytuacje życiowe
    Śmiech potrafi leczyc i zdziałać cuda

    Skomentuj

    •    
         

      ja nie mam żadnego leczeni wynika to z tego, że w wyniku II można określić jakie masz ewentualnie zapalenie czy bakteryne czy wirusowe, ale może też nie być wcale . U mnie nic nie wyszło mam taki "naturalny" stan, a w pochwie zawsze są jakieś bakterie tylko u mnie nie mam przewagi tych złych więc jest ok. Możliwe, że u ciebie coś wyszło dlatego masz podejść po recepte ale niedenerwuj się to naprawdę nic takiego, kiedyś też tak miałam dostałam globulki i po sprawie.

      Skomentuj


        Hej Dziewczynki.

        Edzia ja się naprawdę nie nakręcam bo mój ginek stwierdził, że w tym cyklu nie mogłam zajść w ciążę bo moje jajeczko znikneło, a jeśli chodzi o te kłucia to są takie jakby widłami mnie kłuto a nie szpilką.


        Vikuś Ty mnie nie strasz bo ja do lekarzy idę jak muszę a tak to ich obchodzę dalekim kołem, ale jak bóle nie ustąpią to czeka mnie wizyta.

        Jeśli chodzi o cytologię to ja też mam zawsze II grupę także Kaathrinko nie martw się na pewno wszystko jest ok.


        Buziołki Kochaniutkie !!!


        Skomentuj


          Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

          Edzia z tym sanepidem to naprawde dobrze wiedziec-bo nie wiedziałam ze tam szczepionki mozna dostac. Na szczescie juz jestem po szczepionce na żółtaczke takze bardzo sie ciesze-tylko w tym miesiacu trzeba sie wstrzymac bo musze druga szczepionke za 4 tyg. wziasc i to jest smutne.No ale jakos to przetrwamy,a potem z górki laparoskopia i inseminacja.
          W mojim przypadku to by ło dziwne bo 3 klasie technikum miałam robione wszyskie badania do szkoły i wszystko było ok. a teraz wyszło ze jednak musze sie jeszcze raz zaszczepic-no ale juz po sprawie.

          dziewczyny naprawde sie ciesze ze jestesmy tu razem i mozemy porozmawiac bo naprawde jak ktos nie jest w takiej sytuacji to mysli ze przynudzamyy i tak naprawde nie wie co powiedziec.A my tu wszystkie jestesmy tym połaczone,ze potarafimy sobie doradzic i sie rozumiemy nawzajem naprawde super


          Goraco was pozdrawiam i dobrej nocki zycze
          A przedewszyskim dobrych humorów jutro


          Uważam za szczęśliwego tego,
          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
          ale podziwiam i szanuję tego,
          który szczęcie stworzył sobie sam,
          który stworzył je silną wola i energią.
          Hippolyte Taine

          Skomentuj


            Hej dziewczynki....
            Witam Wszystkie z samego rana, mam troszkę czasu to mogę tu zajżeć.... mąż w pracy, córcia w przedszkolu a teściów nie ma także troszkę luzu.... chociaż obiad trzeba ugotować.
            Oczekująca bądź dobrej myśli, moja szwagierka miała inseminacje i udało im się dopiero z nakłówaniem bo sama inseminacja się nie powiodła, ale się udało. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia.


            Skomentuj


              28dc...temperaturka 37stopni

              Hejka dziewczynki!
              Jak tam? Ja mam przerwę więc wpadłam do domku(mieszkam niedaleko pracy) )) dziś humorek lepszy..zobaczymy jak będzie pod koniec dnia?
              Pozdrawiam
              Last edited by kaathrina; 01-10-2009, 14:35.
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                oczekujaca ciesze sie ze mogłam pomóc, ja tez nie wiedziałam wtedy tylko siostra od szczepionek mi powiedziała i tez wtedy musiałam czekac ze starankami. Bo po 1dawce była 2dawka 6tyg póżniej i od tej ostatniej dawki trzeba było minimum 3mies odczekac. Wiec wiem co czujesz bo to dla mnie było ciezkie No ale tłumaczyłam sobie ze to la dzidziusia robie, mimo ze go jeszcze nie ma to juz dla niego - to mi siły dodawało
                A ja dzis rosołek robie, bo tak zimno ponuro i deszczowo wiec na rozgrzanie i poprawe humorku dla domowników


                Skomentuj

                •    
                     

                  Edzia jakbyśy się zmówiły z tym rosołkiem. Ja też dzisiaj rosołek tyle, że z ryżem i pierożki z borówkami bo córa sobie wczoraj zamówiła. A potem to się chyba do mamy wybiorę na małą kawkę. Pa...


                  Skomentuj


                    jesień...

                    Wróciłam z pracki ))) zjadłam małe co nieco i zastanawiam się co robić, na dworze pogoda już całkowicie się popsuła nie lubię jesieni i zimy....
                    A co u Was kochane? Jakie pory roku preferujecie?
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      To masz fajną prackę że tak szybciutko kończysz. Ja siedzę w pracy do 15:15 i też już bym chętnie sobie stąd poszła. Pogoda rzeczywiście fatalna. Ja uwielbiam wiosnę, lato i wczesną jesień ale tylko wtedy kiedy jest słonecznie i nie pada


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pory roku

                        ja uwielbiam maj jak wszystko kwitnie, nie ma cudowniejszego miesiaca, pąki wiśni, czereśni i magnolie po prostu mnie zachwycaja
                        Ale polska złota jesień też jest piekna. Myśle, że kazda pora roku jest potrzebna, wiosna daje nowe zycie kolory, lato ciepło i odpoczynek oraz żniwa, a jesień grzybki, kolorowe liście i czasem pluche żeby człowiek mógł sie zaszyc pod kołuderka z kubkiem herbaty z sokiem malinowym, a zimą mozna sie porzucac śnieżkami i świetnie bawic na kuligu, a potem grzac sie z mężusiem albo herbatka z miodkiem i cytrynka

                        Skomentuj


                          a @dalej nie ma...

                          Ja lubię zdecydowanie lato i upały piasek i morze
                          A zimę tylko w górach i z zimy lubię szaleństwa na stoku narciarskim
                          Last edited by kaathrina; 01-10-2009, 17:40.
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            A ja jestem zimnokrwista i dlatego lubie jak jest ciepło Chociaż na nartach też lubię pojeździć





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Gdzie wybieracie się na sylwestra? Fakt,że jeszcze troszkę czasu jest,ale powoli trzeba zacząć myśleć o tym My chcemy wyskoczyć gdzieś na tydzień, połączyć jeśli się da narty z zabawą sylwestrową Zabieramy paczkę ze sobą i myślę,że będzie superkowo
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                sylwek

                                hmmm w marzeniach to góry, powtórka z naszych zareczyn. Chcieli bysmy paczka jechac i zrobic mega sylwka z kuligiem, pochodniami i imprezka. No ale raczej finansowo nie damy rady i podejzewam ze pewnie bedzie prywatka u nas na nowym mieszkanku. Takie połączenie parapetówki z sylwestrem o ile sie wprowadzimy na Boze Narodzenie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X