Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    gosiul no popatrz jaki TEN na górze Ci kawał zrobił, starała sie tyle kobita, tyle przeszła, a TEN jej wpadke zafundował
    żeby mi takiego psikusa skubaniec zafundował to bym mu wdzieczna była
    tak wdzięczna jestem ale to chyba nagroda ta trud ,łzy,rozczarowanie,zniechęcenie,ból,rozpacz i nie przespane noce- każdej z was życzę takiej wpadki i nagrody tylko każdy ma swój prywatny rozmiar cierpienia i czas tu nic nie znaczy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to ja chyba też się zmywam.Odezwę się później
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ewulcia bidulki, wysmaruj go maścia rozgrzewajaca moze, ale teraz panuja wiruski, no ale badzmy dobrej mysli - ma świetna opieke mamusi to szybko mu przejdzie A Ty to powinnas isc do lekarza dzisiaj, bo i tak sie bedziesz truła cały week, no ale jak uwazasz i juz tam nie prorokuj żadnych cyst i wogóle bo lanie zrobie

        oczekujaca wracaj bo Ci fach odbiore lania tylków hahahah

        a dotka to tam teraz szaleje na łonie natury, bawia sie w gazelke i myśliwego hahahahahah

        scarletko a co to za straszny humor? zmienne nastroje nie no nie nakręcam, ale trzymam kciukasy

        Ja dzis z wynikami chyba do gina pojade 10dc, no ale week majowy jest wiec 11-12dc wypada mi akurat w środku wolnych dni, wiec chyba dzis skocze zobacze co mi powie, choc zbytnio mi sie nie chce bo kasy mało, no i m ma wyjezdzac wiec... no ale zobaczymy co tam w trawie piszczy, moze coś da na te moje wszytkie rozregulowania i nim M wróci bede juz zdatna do kopulacji

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Jak ja się ciesze że wróciłam z Wami tu zawsze razniej.
          U mnie nic ciekawego,bez żadnych rewelacji.Jedynym urozmaiceniem jest to że nareszcie mogę zająć się moim ogródkiem i zaplanować remont kuchni
          tak się do tego zapaliłam że mój M nie może już słuchać mojej gadaniny o tym jakiego koloru będą ściany , mebelki itp.
          Ale cóż ...
          Oj,kochane moje jak ja sobie pomyśle o tym jak to było przed ślubem to mi się śmiać chce z samej siebie.Jak się wtedy uważało na to żeby 'nie wpaść'.Ja myślałam tak samo że to takie hop siup,wystarczy zrezygnować z jakiegokolwiek zabezpieczenia , kilka razy się 'poprzytulać' i będzie dzidzi.
          Ehhhhh ale jeszcze nie straciłam nadziei i wierze że wszystko będzie dobrze.
          Buziaczki.Idę kombinować jakiś obiadek


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc laseczki! Ale piekna pogoda! Paulinko fajnie, ze jestes! A masz monitoring?Ja tez brałam clo, ale okazalo sie,ze mielismy chlamydie,a przez to nawet z clo sie nie da. Trzymam kciuki. Aha-z clo czesto owulka jest 10-12dc, takze dunga-dunga, ile wlezie
            Dziewczyny ja tak samo, jak sobie pomysle, jak sie bałam,ze wpadne i sie zabezpieczalismy, a potem myslalam,ze pare razy(1-3)bez niczego i bedzie dzidzi... Scarletko mnie tez to dołuje,ale tak sobie mysle,ze Ty mialas 2 miesiace przerwy,wiec moze probujcie na maksa, bo z badan nic nie wyszło. O ile jestes gotowa... Edzia ale ciacho!!!! MNIAM ŚLINA DO STÓP! Jak wróce,to wypróbuję ten przepis Oczekusia gdzies Ty nam wybyła???
            A ja sie szykuje do jutrzejszej podróży Kupiłam dzis tez fajny świecznik z wkładami na nowe mieszkanie dla mojej psiapsiółki, no i musze nas jakos spakowac-tylko jak ja sie pomieszcze tylko w 15kg bagażu hahahaha

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hmmmm ... nie,nie mam monitoringu.Mój lekarz nawet mi o tym nie wspomniał,po prostu przepisał mi clo i kazał się starać.Jak ta dawka nic nie da,mam się zgłosić na kontrolę to pogadam z nim o tym.
              Za pierwszym razem tabletki podziałały szybko,więc i teraz mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać,bo aż żal mi się robi na widok mam z wózeczkami
              też bym w końcu chciała doczekać się maleństwa (jak z resztą każda z nas )


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                pulcia dziwne przy CLO powinien byc monitoring bo jajniki mozna przestymulowac

                byłam u gina i co za wcześnie mam w środe znów przyjsc zobaczyc czy coś rośnie
                No pogadałam znim ze M wyjezdza itp powiedziałz ebyw środe przyjsc to zobaczymy i jak cos bedziemy stymulowac jajniki zeby były gotowe jak M wróci a tak mam dalej brac leki co wczeniej, a co do tarczycy to sa na pograniczu ale w normie i bardzo dobrze ze JOD kupiłam i zazywam bo ma duży wpływ
                Tak wiec zobaczymy jak to wszytko bedzie .... jak M wróci sie okarze
                Na razie nie widac u mnie domunujacego pecherzyka - na owulke sie nie zanosi

                wiecie co juz mi sie odechciewa tych staran, zaczynam sie przyzwyczajac do tego ze nie moge w ciaze zajsc
                Ciesze sie ze M wyjezdza bo odpoczne od tego wszytkiego bo mam dosc...
                Last edited by edzia7891; 30-04-2010, 18:46.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  edzia tak piszesz o jodzie, może ja bym też zaczęła brać.. na co on tak naprawdę wpływa, co ci gin powiedział?
                  paulinka ja się na tym nie znam, ale wszystkie dziewczynki, które clo brały, pisały, że mają monitoring. Musisz się pewnie dopraszać

                  edzia w tym momencie jestem w takim stanie jak ty. totalnie mi sie wszystkiego odechciewa. Walnęłam lekami, witaminami, bo tak samo mam dość

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    JOD kochana wpływa na tarczyce, a tarczyca steruje hormonami wydzielanymi przez przysadke mózgowa, która jak wiadomo jest opowiedzialna za produkcje prolaktyny, a co za tym idzie II faze cyklu czyli ciałko żółte i zagnieżdzanie ew ciąży

                    " Niedobór hormonów tarczycy

                    w istotnym stopniu zmniejsza płodność. W łagodnej niedoczynności tarczycy ciąża jest możliwa, ale wiąże się z ryzykiem poronienia i porodu przedwczesnego. Ponadto niedobór hormonów tarczycy matki może mieć niekorzystny wpływ na funkcję rozwijającej się tarczycy dziecka i co najważniejsze na rozwój jego centralnego układu nerwowego. Niedoczynność tarczycy (wysokie TSH) sprzyja pośrednio nadprodukcji prolaktyny, co dodatkowo niekorzystnie wpływa na płodność.

                    Nadczynność tarczycy

                    nie upośledza w sposób istotny płodności, ale jeśli jest bardzo nasilona to wywołuje problemy. Nadmiar hormonów tarczycy może blokować receptory estrogenowe sprawiając, że estrogeny działają w organizmie mniej efektywnie (np. na endometrium). Nadczynność może prowadzić też do komplikacji w ciąży (nadciśnienie, stan przedrzucawkowy, zmiany w układzie sercowo naczyniowym). "


                    to wszystko od tarczycy, a jod świetnie na nią wpływa

                    kurcze az sobie kielicha nalałam bo mam dosc, ale sie jutro nawale na imprezie, nie bede sie niczym przejmowac
                    Juz mi troche siły brakuje, tak szczerze to mi sie nawet do tego lekarza nie chce jechac, a leków to juz wcale nie chce mi sie nie chce brac, mam juz dośc
                    Nie tak sobie wyobrażałam płodzenie Naszego potomka, zmeczona tym wszytkim jestem ...
                    A najlepsze z praca jest, bo szybciej prace znalazła moja kumpela z dzieckiem niz ja młoda bezdzietna mężatka, kazdy na brzuch zerka przy rozmowie
                    Last edited by edzia7891; 30-04-2010, 19:27.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      czyli warto kupić i brać
                      to ja też spróbuje, bo już nie wiem za co się tu chwycić
                      miłego nawalania się edzia u mnie wesoło będzie w niedziele

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ja kupiłam JOD KELP firmy WAMARK za 5zł chyba 50 tabletek wiec sie opłaca
                        ale sie zastanawiam czy nie kupic witamin dla kobiet w ciazy sa specjalne tam sa wszystkie wit kwas foliowy jod itp co wpływaja na płodnosc i na zdrowie

                        np. FEMINATAL N

                        ale wiesz co ja juz nie wiem czy jest sens brac te leki bo juz na prawde przestaje wierzyc w to ze sie uda, juz sie przyzwyczajam do niepłodnosci

                        scarlett na nk looknij
                        Last edited by edzia7891; 30-04-2010, 20:23.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja to chyba nie jestem stworzona, aby byc matka - moze to i głupoty go gadam i bedziecie mi lac dupe za to, ale brak mi siły
                          Mysle że raz na jakiś czas kazda z nas ma prawo do doła i spadku kondycji psychicznej i fizycznej, ja opadam z sil - wiem ze beda lepsze dni, ze słońce sie pojawi, ale teraz nie mam siły, w koło pełno ciąz i dzieci,a my jak te pustelniki nie mamy nic.
                          nawet widok bocka w locie nie pomaga, M juz 3 widział ja 1... beda dzieci w rodzinie znowu, ale nie u nas

                          mam ochote ************ tym wszystkim i wyjechac...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Scarlet-sama nie mam o tym zielonego pojęcia,dziewczyny mnie dopiero uświadomiły o monitoringu.
                            Tak czy inaczej idę na wizytę pod koniec maja, to pogadam o tym z lekarzem koniecznie.
                            To życze wszystkim dobrej nocki i kolorowych snów


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              edzia jak ja cię rozumiem kochana, sama wszędzie widzę kobity z brzuchami, albo maleństwami w wózeczkach a mnie się wtedy wyć chce. Ja mam ten feminatal N, wzięłam pół opakowania i pierdzieliłam jak wszystkim, bo nic mi nie pomaga. Oczekująca nas olała, to mamy wakacje od kopniaków możemy płakać ile dusza chce..

                              jak mi, któraś jeszcze powie kiedyś, jak to sobie łatwo dziecko można zrobić, to nie ręczę za siebie. uduszę gołymi rękami

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jestem i jaZmęczona ale zadowolonaDziewczynki ja też już nawet nie mam nadziei.Ale może tak ma być.Niech się dzieje wola nieba......
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X