Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no ja dopiero kawke pije, musiałąm zakupy porobic i teraz gotuje słoiczki na wyjazd

    ale jajo i jaka kielbacha
    no ja tez planuje grillo parapetówke wiec zapraszam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Biszkopcik wyszedł rzeczywiście cudowny! a to rzucanie o ziemię, to chyba największa frajda w tym wszystkim

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        nie no jakies fatum za nami łazi od szptala... normalnie jak urok to sraczka, dajcie no jednego torta to bede wiedziała komu na gębie rozkwasic, albo nie bo szkoda na takie osobniki takich rarytasków lepiej jak KLARA mówi spozytkowac
        TEN na górze sie chyba mści na mnie za ten OPR ktory mu ostatnio zrobiłam po pijaku hahahaha
        szkoda ze z M nie moge jechac, rwałą bym truskawy ino by trzeszczało, ale mnie zostaje polska imarne gorsze za taka charówke bo chodziłam w rodzinnej miejscowosci i sie zastanawiam czy na ten czas co M nie bedzie sie do mamy nie przeniesc i nie isc do tych truskaw tam gdzie w czasach szkolnych pracowałam...ah ta kasa żadzi światem
        OCZEK ja to do Ciebie wyjade wkrecisz mnie tam do jakiejs roboty
        Last edited by edzia7891; 27-04-2010, 13:48.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a czemu z m nie możesz jechać? za pewno więcej byś miała na tych truskawkach

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            a bo nie ma miejsc juz obsadzone, tylko jednego im brakuje ...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ale może gdzie indziej przy sezonowej pracy znalazłoby się miejsce. Koleżanka, co roku tak w ciemno jeździ i zawsze coś się trafia

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                tylko sek w tym ze oni jada prywatnym autem i maja juz fuul wypas jesli chodzi o miejsca
                kurcze brzuch mnie dziwnie boli jak na @ a jestem po, moje hormony szaleja chyba bo ostatnio czesto mnie (.)(.) pobolewaja ... normalnie niech sie te badania skoncza bo juz mam dosc, chce leki dostac i życ...

                gizelka staraj sie nie stresowac, bo to cukier podnosi, a tak jak mówiłam co mnie w szpitalu gadali, ze kobiet ciezarnych sie leczy na cukrzyce, ze trzeba stosowac diete dla diabetyków, gotowac na parze jesc durzo zielonych warzyw, zrezygnowac z macznych produktów, zdrowo sie odrzywiac wtedy nie ma wzdec i problemów gastrycznych, a po ciazy moze sie zmienic wszytko i cukier sie wyrówna, bo moze to ciazowa cukrzyca, a jak nie to tez damy rade
                Last edited by edzia7891; 27-04-2010, 15:08.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam!
                  Ja tu tak rzadko zaglądam,że nie wiem o co kaman...chyba się wypiszę, bo Was kochane zaniedbuję, choć na brak mojej osoby nikt pewnie nie narzeka hahaha....bo pojawiam się i znikam
                  Ale to dlatego,że dużo spraw teraz u mnie się nawarstwiło i nie mam za dużo czasu, a jeśli już taki się znajdzie to z mężuśkiem, a to z rodzinką i przyjaciółmi!Ale choć mnie tu nie ma, to duchowo jestem tu z Wami!
                  Edzia:-*
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej wróciłam od ginka. Bylam z przyjaciolka ona wchodzila po mnie wiec sie wspieralysmy. Powiedzialam mu ze robilam test owulacyjny i ze byl pozytywny i zaczelam drążyc temat peknięcia pęcherzyka. On pow ze jak wychodzi test pozytywny to jest 90% ze pękł, 10 % to wiadomo. Po zbadaniu usg pow ze nie widzi juz dominujacego wiec albo pekl albo nie bylo (ale jesli test owu wykazal to prawdopodobienstwo jest w ta strone ze byl i pekl), i badz tu czlowieku madry

                    Ciązy pow ze narazie nie widzi, bo czy cos sie zaczyna dziac to moze ocenic po sluzówce macicy u mnie narazie jest taka jak typowa dla 2 fazy cyklu. Pow ze zmiany w slozowce widac juz 10 dni po zaplodnieniu, a z racji ze my kochalismy sie wieczorem 13dc a dzis jest 19dc to minelo 6 dni dopiero przy czym do zaplodnienia dochodzi jakos w ciagu 2-3 dni wiec mowi ze ma prawo u mnie nie byc jeszcze zmian, dlatego nie wyklucza ze moge byc. Kazal sie starac do pazdziernika jesli bez efektu to przyjsc ponownie i tyle sie dowiedzialam w zasadzie nic


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      czyli czekamy kochana na rozwój wypadków

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka to sie lekarz wysilil nie ma co!! ale miejmy nadzieje ze pecherzyk byl i ze pekl i doszlo do zaplodnienia!!!


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          wkurzyl mnie na maxa bo jesli sie zna to powinien dostrzec czy jest cialko zolte czy nie (wyczytalam: "Z resztek pęcherzyka, z którego zostało uwolnione jajeczko, powstaje tzw. ciałko żółte (corpus luteum)"), zreszta nosze sie z zamiarem do przeniesienia do innego ginka i chcialam zeby mi dal historie moich wizyt bo notuje wszystko w kompie to pow ze on musi to przygotowac i najlepeij na nastepnej wizycie - chodzi mu o to zeby przyjsc i znow zabulic kase, a nie jest tani 150zl bierze za chwile przyjemnosci, a najgorsze ze kase wywalilam a po wizycie wyszlam z taka sama wiedza z jaka weszlam
                          A nawet juz przekreslil moje nadzieje mowiac ze on tu nie widzi zeby sie cos dzialo ze sluzowka zeby sie cos przygotowywalo do zagniezdzenia, wyszlam z tamtad taka wkurzona ze hej


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            to tym bardziej powinien cie lepiej obsluzyc jak tyle sobie zyczy za wizyte ah ci lekarze. To moze sprobowac do lekarza NFZ. a tak zadzwon i powiedz i nawet nie plac ty tylko idziesz do swoja historie choroby a nie po porade mysle ze nie powinnas placic a jak sie spyta po co ci to powiedz ze sie wyprowadzasz i bedziesz miala teraz do niego daleko.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Tak mu pow ze sie bede przeprowadzac bo poszlam z takim zamiarem do niego ze juz ostatni raz, a tu jak widac cwaniakow nie brakuje zeby sie wzbogacic. Bede chodzi cteraz do lekarza co pracuje u mamy w szpitalu bo potem do rodzenia fajnie bo ma tam dyzury i porody odbiera tez, no a na dodatek to on jest specjalista w usg na caly dolny slask i pryjezdzaja do niego o konsultacje prosic tez lekarze wiec renome ma i zeby do niego sie odstac to trzeba 2-3 miesiace z wyprzedzeniem, a ze mama pracuje z nim to wiadomo ze da rade szybciej zalatwic, i znow jak nie kasa to znajamosci sie licza wkurza mnie czasem ten swiat, kazdy patrzy na drugiego czlowieka jakby na nim sie wzbogacic a nie zeby pomoc, ehhh


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dotka az tyle placisz za wizyte o rany!! i jeszcze nic konkretnego nie powiedzial! Trzeba poczekac,bo nigdy nic nie wiadomo kochana, a ja czekam razem z Toba Podobno 6 dni sie zagniezdza zarodek.
                                A mnie tak dzis zakłuło i zabolało podbrzusze przez pare sekund Juz sie wszyscy pytaja, kiedy dzidzius-jak mnie to wkurza! Niech pod swoja koldre patrza Scarlet a jak Ty sie czujesz?? @ przyszla? Edzia moze uda sie dojechac do m albo wykombinowac cos,zebyscie byli tam razem. A na dlugo Twoj m tam jedzie?Bo cos nie doczytalam tego,Gizelko w klinice sie Toba zajma. Szkoda mi Cie kochana, ale tak jak Edzia mowi, cukrzyca minie po ciazy. Teraz dbaj o siebie i nie martw sie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X