Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    oczekujaca sorki nie wiedziałam, albo mi gdzieś umknęło jeśli pisałas. No ale dobrze, że sobie poradziłaś. Ja na szczęście miałam wszystkie ważne szczepionki i nie było konieczności powtórki
    Jedynie zaszczepiłam sie na ospe bo nie chorowałam i stad wiem ze najszybciej w sanepidzie załatwić
    Wiesz kochana co do myślenie to ja wiem, że sie całkiem nie da wyłączyć, ale trzeba spróbować je zminimalizować, albo nastawienie troszkę zmienić bo inaczej same siebie wykonczymy.
    A przypominac nam o dzidzi ciagle coś bedzie, bo przecież nie chodzi o to by sie wyzbyc tego pragnienia, ale żeby nauczyc sie żyć z tym czekaniem. Choc to nie łatwe kiedy sie widzi dzieci, kobiety z brzuszkiem, czy słyszy o tym w TV
    Ale wiem też, że my kobiety jesteśmy silne i potrafimy wiele znieśc - to dlatego my jesteśmy matkami i rodzimy dzieci. Bo mamy w sobie to przepiekna siłe

    ps: ejonczyk, anet, carin, ada, dotka, beata co uwas dziewczynki?
    nie wiedac was na forum
    Jak na razie to widze, ze w grupie stałym bywalcem zostałam ja, viki, gosia, kaathrina i oczekujaca
    Last edited by edzia7891; 30-09-2009, 11:03.

    Skomentuj

    •    
         

      jestem z Wami...

      Hej Dziewczynki. Jestem cały czas na forum tylko nie zawsze mam o czym pisać a nie chcę przynudzać. To chyba zmiana pory roku tak na mnie działa, ja nie przepadam za chłodem, grubymi ubraniami i deszczem a w dodatku zbliża się @ bo dziś mam 26dc małe pobolewanie brzucha się pojawiło, piersi też jakieś nabrzmiałe - także koło soboty się pojawi. Muszę się wybrać na basen może to trochę mnie zrelaksuje. A tak w ogóle to chciałam zapytać czy któraś z Was miała coś takiego: od jajeczkowania strasznie boli mnie prawy jajnik, nie że cały czas, ale czasami tak kłuje, że nie mogę powietrza złapać. Wiem, że jajeczko w tym cyklu było właśnie z prawego jajnika, ale takich dziwnych objawów nigdy nie miałam zresztą na USG też nic niepokojącego nie wyszło. Jak myślicie co to może być?


      Skomentuj


        Edzia miło że o nas pamiętasz i pytasz o nas. Ja też jestem z Wami codziennie, śledzę Wasze wpisy i jestem z Wami, choć nie zawsze się ujawniam Narazie też nie mam nic ciekawego do napisania w sensie związanego z fasoleczką, bo ja staranka zaczynam od przyszłego cyklu więc wtedy pewnie bardziej się rozpiszę no i będę starała się nie obserwować siebie tak dokładnie. Czasem mam wrażenie że my same się nakręcamy, ale dobrze że trzymamy się razem - w nas cała siła. Pozdrawiam gorąco !!!


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          anet ja miałam tak w ostatnim cyklu, ale nie wiem co to było, takie kłucie szpilka ale przeszło wiec
          No czasem sie nakrecamy same tu na forum, dlatego zaproponowałam żebyśmy czekały do dnia @ ze spirala podniety, żeby sie nie wykończyc psychicznie i emocjonalnie, bo nam siły zabraknie na ciaże

          Skomentuj


            27dc...brak @ i jakichkolwiek oznak jej przyjścia..

            Cześć dziewczyny!!!
            Właśnie otrzymałam telefon z gabinetu mojego ginekologa,okazało się, że moja cytologia wyszła nienajlepiej-2stopień,oznaczający stan zapalny (STĄD MOŻE MOJA DZIWNIE PODWYŻSZONĄ TEMPERATURĘ)i muszę natychmiast rozpocząć leczenie
            Dziewczyny totalna załamka... czy będę mogła mieć dziecko?? Czy któraś też miała podobną sytuację i co to za leczenie??
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              Przecież 1 i 2 grupa cytologi to norma. Ja zawsze mam 2 grupe i wszystko jest ok. A wy dziewczyny jaka grupę cytologii zawsze macie?


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                Przecież 1 i 2 grupa cytologi to norma. Ja zawsze mam 2 grupe i wszystko jest ok. A wy dziewczyny jaka grupę cytologii zawsze macie?
                Dotko a brałaś jakieś leki?? Jak długo trwa leczenie?
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Kaathrinko ale mówie Ci że 2 grupa cytologii to norma i tego się nie leczy, bo to jest prawidłowość. Zresztą większość kobiet które współżyją mają 2 grupę. W pochwie zawsze są jakieś bakteryjki tylko one są nieinwazyjne bo nasza flora z dobrymi bakteriami je pokonuje. Żeby Cię uspokoić wklejam to:

                  GRUPY:

                  I - W rozmazie prawidłowe komórki nabłonkowe - bardzo dobry wynik
                  II - W rozmazie obecne są komórki zmienione zapalnie - norma
                  III - W rozmazie obecność nieprawidłowych komórek o cechach dysplazji - zły wynik
                  IV- W rozmazie widoczne komórki atopowe, pojedyncze nienabłonkowe nowotwory złośliwe - zły wynik
                  V - W rozmazie liczne komórki atopowe - zły wynik

                  Jeśli ginek na podstawie badania wziernikiem nie stwierdziłł u Ciebie stanu zapalnego, to myślę że nie ma powodu do obaw. Skonsultuj ten wynik i nie lecz się na siłę bo jak wiadomo z praktyki nie każdy ginek ma rację, a nie warto się faszerować i ingerować w nasz organizm, bo tylko same go roztroimy i zaburzymy jego naturalny cykl. Pozdrawiam.


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                    GRUPY:

                    I - W rozmazie prawidłowe komórki nabłonkowe - bardzo dobry wynik
                    II - W rozmazie obecne są komórki zmienione zapalnie - norma
                    III - W rozmazie obecność nieprawidłowych komórek o cechach dysplazji - zły wynik
                    IV- W rozmazie widoczne komórki atopowe, pojedyncze nienabłonkowe nowotwory złośliwe - zły wynik
                    V - W rozmazie liczne komórki atopowe - zły wynik

                    Jeśli ginek na podstawie badania wziernikiem nie stwierdziłł u Ciebie stanu zapalnego, to myślę że nie ma powodu do obaw. Skonsultuj ten wynik i nie lecz się na siłę bo jak wiadomo z praktyki nie każdy ginek ma rację, a nie warto się faszerować i ingerować w nasz organizm, bo tylko same go roztroimy i zaburzymy jego naturalny cykl. Pozdrawiam.
                    Dzięki Dotka za info! Wiesz, ten telefon zmarwił mnie,jeszcze ta babka z tekstem,że muszę przyjść po receptę i wogóle na rozmowę z lekarzem,on mi wszystko wyjaśni...bo po leczeniu czeka mnie kolejna cytologia...
                    Uznałam zatem,ze coś nie tak...
                    Zapytam go po co mam się leczyć skoro to norma?
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      kaathrina nie stresuj sie. Tak jak dotka pisze to norma
                      Po prostu amsz jakąś infekcje i pewnie da ci jakies czopki dopochwowe żeby ja wyleczyć przed zajściem w ciąże. Wszystko będzie dobrze ja mam co jakiś czas infekcje także normalka - bez paniki.
                      Nie wiem czy was informował lekarz, ale partner przed współżyciem powinien sie podmywać, kobieta z reszta tez. Ale chodzi o to, że partner powinien zadbać o higienę tuz przed stosunkiem, gdyz nie podmywanie sie przez niego wywołuje często infekcje jak również małe nadżerki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Edzia ja staram się zaglądać tutaj codziennie, ale też nie zawsze mam o czym pisać.

                        Dzisiaj przeżywam małe załamanie Chyba jakaś depresja mnie dopadła

                        Anet ja też ostatnio mam kłucie w jajniku, z którego jajeczkuję. Niestety nie mam pojęcia co to jest Lekarz też nic nie wykrył. Stwierdził, że wszystko jest w porządku.





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          ale się zgrałyśmy ja też dzisiaj mam wynik od gina z cytologii wyszła mi grupa II i gin stwierdził, że ok zresztą zawsze mam II. Także spoko. Bardziej mnie zastanawia wasze kłuci i nie chcę was martwić bo każdy ordanizm jest inny ale u mnie takie kłuci właśnie w okresi owulacji czasem do miesiączki wynikało że co miesiąc nie miałam owulacji tylko robił mi się torbiel. Ale tak jak mówie każdy jest inny, ale jeśli są to kłucia dość mocne (ja czasem miałamtak, że musiałam aż usiąść) ale dość krótkie to ja bym to sprawdziła u gina. Problem z lekarzami jest taki,że w większości to łajzy które na niczym się nie znają więc trzeba im DOBITNIE powiedzieć co się dzieje i żeby to zbadali.
                          buźka

                          Skomentuj


                            Ja miałam robione usg, cytologię i do tego jeszcze mnie "wymacała od środka" (przepraszam za stwierdzenie , ale nie wiem czy to badanie ma jakąś nazwę) i nic niepokojącego nie widziała, więc raczej jest wszystko ok. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić Chyba tylko poszukać innego lekarza, ale z tego jestem zadowolona





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Jak masz zaufanie do lekarza to go nie zmieniaj, a u mnie wykryli torbiel jak byłam na badaniu w 18 dc i był widoczny przerośnięty pęcherzyk, a pózniej po miesiączce gin stwierdził że własni nastąpiło pęknięcie. Wskazywał na to podobno jakiś cień w jajniku. Więc jeśli miałaś USG i nic nie znalazł to jest ok

                              Skomentuj


                                Hejka!
                                Viki i co lekarz Ci nie kazał poddać się leczeniu? Będziesz przyjmować jakieś leki?????
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X