Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ja jeszcze nie jestem na etapie encyklopedii więc nie bardzo pomogę, za to ciesze się, bo ty mi przetrzesz ślady i za 2 lata będzie jak znalazł

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jasne mozesz na mnie liczyc jak cos to pytaj smialo tu lub na priv jak ci lepiej!! A no ciekawi go zwlaszcza ze moja mama mu kupila w biedronce zwierzaczki i jak zaczal mowic co wiedzial to bylo ok ale znalazly sie takie co i ja nie wiedzialam jak sie nazywaja a nawiekszy problem byl z dinozaurami hihi i dlatego szukam czego konkretnego ale i z obrazkami znalazlam cos tam na allegro!!! i do tego fajne nie drogi ksiazki na pomysly co mozna zrobic z papieru itd.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        a widzę, że myślimy o tych samych zwierzakach w tych przeźroczystych opakowaniach z biedronki mój m chciał Piotrkowi kupić zwierzaki z farmy, ale doszliśmy do wniosku, że na razie to i tak je jeszcze rozszarpie i pogryzie dałam sobie z nimi siana na ten moment

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czemu?? one sa takie pol na pol moj ma cala kolekcje. czy ja wiem czy by tak bylo?? moze akurat by sie nimi zajal sproboj one drogie nie sa kup jedno opakowanie na probe i sie przekonasz a noc znajdzie/znajciecie swietna zabawe!!!


          Kochana ja uciekam spacku bo mi sie oczy zamykaja!!! Do jutra!! Tylko pewnie popoludniu bo rano moj m jest w domu wiec on bedzie zadzil kompe a potem jak pogoda dopisze a ma to na rowerek z synkiem ktory dostal od zajaczka
          Spij dobrze !!!
          Last edited by mamaKacperkaIfasolki; 08-04-2010, 00:04.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ninka PCO to policystyczne jajniki, najczęściej cykle bezowulacyjne, bo pęcherzyki gromadzą sie na jajnikach dlatego ze nie rosna do odpowiedniej wielkości aby peknac i zostać zapłodnione
            Magazynują sie na jajnikach i powodują ze jajniki sie powiększają, dlatego najczesciej podaje sie tabletki stymulujące owulacje, aby zajsc w ciaze,a do tego czasem leki w II fazie cyklu badz zastrzyki aby pęcherzyk peknąl i mógł zostac zapłodniony
            A wiecej mozesz poczytac jak wpiszesz w wyszukiwarkę PCO jest pełno info

            Ja to musze sobie isc zrobic badanka bo nie poszłam Bete, ale chyba sobie zsrobie jeszcze LH i FSH zeby wiedziec czy sie cos unormowało
            A na tarczyce to jakie sa badanka bo jak pójde to od razu pojade z koksem jak SCARLET przebadam sie i pojade do gina z wynikami żeby mial pełen obraz i powiem mu konkretnie ze sie chce starac
            Tylko musze poczekac po @ te badanka w 9dc ostatnio robiła to i teraz tez


            buziole

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc Kochane

              Po pirwsze to op.....l dla wszystkich które marudza.
              Kochane, nie mozemy wiecznie o kims myslec ze ktos ma tak a nie chce t nie ma naprawde sensu bo tego nie zmienimy tylko sie bedziemy gorzej czuc.Musimy sie na sobie skupic i na tym czego chcemy i co dziennie sobie powtarzac ze to dostaniemy, bo kochane taka jest prawda ze przyciagamy to do siebie w co wierzymy.Wszyskie jestescie cudowne.
              Jak to mozecie myslec ze nigdy nie bedziecie miec dzieci i ze chciałybyscie usłuszec takie piekne słówka które Scaarlet usłyszała dzis.
              Musimy sobie powtarzac ze kiedys je usłyszymy bo taka jest prawda.Boli mnie to ze w to watpice.
              Edziula, Ana extra baty na tyłeczki i targanie po krzakach


              Kacperkowa ta ksiazka wyglada tak

              Autora masz na okładce jest bardzo dobra, jestem w jej trakcie teraz.Jesli zaczniesz ja czytac to pamietaj ze wszystko trzeba brac z dystansem nawet ta ksiazke słonce

              Scaarlet no to mały dzis z pieknymi słówkami pojechał to chyba za ta bułe której nie dostałamhahahahhahahahhaahhaha


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Edziula a co do lekow słonce to jesli chcesz to idz do innego lekarza jeszcze na konsultacje tak dla własne siebie i zobaczysz co ten powie ale ja tez uwazam ze ten lekarz chce zeby ci sie organizm oczyscił zeby potem leki lepiej działały i tak jak Ana mówi naturalana ciaza jest zawsze mocniejsza kochana i nie mów mi odrazu ze u ciebie to nie mozliwe bo nie takie rzeczy sie zdarzaja.Kochana juz mi te negatywne myslenie do kosza wyzucic i skupic sie na tym wszystkim co cie wspaniałego w zyciu czeka.I nie mów ze nie!!! Bo bez Clo....itd itp. Czeka cie i tyle Słonce i najwazniejsze jest to zebys w to uwierzyła kochana bo to jest pierwszy krok


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczynki bardzo wczesną porą,wstałam rano bo dzisiaj po dłuższej przerwie idę do pracy.Troszkę się denerwuje bo w pracy już wcześniej wiedzieli mam nadzieję że będą taktowni
                  Stres jest przed każdą nową sytuacją bo wszystko wraca,ale radzę sobie bo muszę,bo czekam na miłość największą na świecie-dzieckoTrzymajcie za mnie kciuki,pa

                  oczekująca i inne dziewczynki ja mam tą książkę jest wspaniała bardzo mi pomaga i często do niej zaglądam,polecam bo warto spróbujcie!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej, kawusia i ciacho !!!
                    @ jest wiec niech juz minie niech te hormony sie zmienia i (.)(.) przestana bolec, bo wtedy w glowie mysli beda lepsze Ma dzis byc cieplutko 17 stopni


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hey dotka ja też piję kawę..ja jeszcze nie mam @ ale jestem zła,bo w sobotę wracamy i pewnie mnie zaleje

                      piękny dzień się zapowiada,a ja zaraz lecę odwiedzić kolezankę
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Miss rozumiem Cie, bo ja tez nie lubie miec @ na wyjazdy i w podrozy, meka wtedy

                        No to lacze się z Toba w piciu kawki, gdzie reszta śpiochów?
                        Promesse jak pobyt we Wro sie udal? i wycieczka po Polsce?
                        Oczekujaca zamowilam książkę sekret przegladne moze mi tez rozjasni mysli
                        Scarlet spagetti bylo pycha, ale pizza lepsza otworzyli kolo mnie Karczme Polska i jest pizza z pieca ciasto rewelka takie cieniutkie, tylko we Wloszech taka pizze jadlam i ubolewalam ze w PL na taka nie trafilam, az do wczoraj
                        Bajtel trzymam kciuki, mam nadzieje ze w pracy beda taktowni, nie stresuj sie


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam ja jeszcze jestem zaspana do tego oka nie moge dobrze otworzyc ale to jest skutek migreny ktora jeszcze calkowicie nie opuscila mnie, na tarczyce najlepsze sa badania na TSH i FT4, tsh to hormon wydzielany przez przysadke mozgowa ktory stymuluje prace tarczycy jesli masz jego nadmiatr to wtedy mowa jest o niedoczynnosci a jesli niedomiar to nadczynnosc...chcialam napic sie kawki ale glowa mnie boli wiec chyba ide do lozka i do dzieciaczka bo on w lozeczku busze jeszcze mam na tyle dobrze ze nie protestujea ma juz 13 miesiecy...buziaki i do pozniej dziewczynki moje




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Fajnie ze masz takiego maluszka tez bym sie do takiego potulila
                            Wlasnie co do tych hormonow to TSH, FT3 i FT4


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              a mnie chyba przewiało wczoraj, bo poszlismy na spacerek do sklepu hehehe
                              łep mnie dzisiaj tak nawala i wogóle sie czuje nie za dobrze, chyba trzeba dupe wygrzac, do tego mi zas mdło, ja nie wiem chyba mam jakas bakterie w żoładku

                              oczekujaca ty to jestes gosciówa!
                              Juz mi troche przechodzi ta chandra, bo słonko za oknem i coraz blizej @ czekam zeby sie ta małpa pojawiła i z głowy....

                              cóz to za ksiazka ze ma takie wziecie

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                cześć Kochane! ja odespałam i popijam sobie kawusię, tylko do niej już nic nie ma
                                Dotka najlepsza pizza, to jednak w domu. Często robię i bez porównania

                                A co do hormonów, to moje wyszły ok, a umie mi któraś powiedzieć czemu w takim razie prolaktyna wysoka wtedy wyszła? ginek jakoś mnie nie oświecił

                                Gosia będzie dobrze, kobietki pewnie nic nie będą mówić, bo to krępująca sytuacja. 3mamy kciukaski
                                edziulka nie pozostaje nam nic jak robi badania na własną rękę jak się chcemy dowiedzieć. Dobry pomysł powtórzenia tych badań, będziesz spokojniejsza. Wygrzej dupinkę, wygrzej

                                U nas dzisiaj wyszło słoneczko juuuupiiii nareszcie Piotrusia dzisiaj zostawiam w przedszkolu, a ja pędzę bo załatwień mi się nawarstwiło, a jutro już weekend i mam nadzieję, że nas Wrocław słoneczkiem przywita

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X